Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #231  
Old 03-27-2007, 15:20
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Miért pont a németeknek? Oroszoknak, amerikaiaknak, japánoknak, szerbeknek miért nem?
ebben egyetértek atival nem kell túlzásokba esni, a legtöbb haláltábor nevét alig ismerik de Ati te is fogadd el, hogy Auschwitz-Birkenau neve a legtöbb emberben ellen érzést kellt. és idáig senki se értett veled egyet hogy ez a név megfelel.

"Országnévnek csak olyan nevet válassz, ami mindenki számára elfogadható. Ne használj vulgáris, és egyéb, mást bántó elnevezéseket."

megitélésben ez sztem kimeriti a legtöbb ember számára a nem elfogadható név kategoriát...
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
Sponsored Links
  #232  
Old 03-27-2007, 15:21
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by dreaman68 View Post
mert a németek alkották meg azt a nézőpontot h ők az evolúció csúcsa.
én úgy emléxem h az oroszoknak, amerikaiaknak, japánoknak, szerbeknek nem volt ennyire szélsőséges gondolatuk

(más kérdés h a gulagok és egyéb táborok is elitélendők, de tőlem bővíthetjük...)
Általánosítasz. **EGY** német. És azt sem ő alkotta meg, hanem tanulmányai során találkozott ezzel a nézettel, ami amúgy nem konkrétan a németekre utalt. Megadatott neki, hogy ezt a nézetet háborús körülmények között nagy nyilvánosságra hozza, ennyi. A nézet maga nem egyedi. Amerikában, de biztos vagyok benne, hogy Magyarországon is lakik olyan ember, aki hasonló nézeteket vall.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #233  
Old 03-27-2007, 15:26
dreaman68 dreaman68 is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Aszód
Posts: 676
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Általánosítasz. **EGY** német. És azt sem ő alkotta meg, hanem tanulmányai során találkozott ezzel a nézettel, ami amúgy nem konkrétan a németekre utalt. Megadatott neki, hogy ezt a nézetet háborús körülmények között nagy nyilvánosságra hozza, ennyi. A nézet maga nem egyedi. Amerikában, de biztos vagyok benne, hogy Magyarországon is lakik olyan ember, aki hasonló nézeteket vall.
Ne térjünk ki erre ezen is lehetne vitatkozni. Kutyalee vel értek egyet h a legtöbb ember számára nem elfogadható ez a név. A történelemben kapott egy olyan jelentést ami ár nem fog lemosni magáról
én ennyit tudtam mondani és hozzátenni sajnos nem látom sok értelme h itt küzdjek ez ellen. ezt végképp sajnálom.......
Reply With Quote
  #234  
Old 03-27-2007, 15:27
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Halkan kérdezném meg hogy végülis lesz-e lehetőség az orinévben ejtett helyesírási hibák kijavítására ?
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #235  
Old 03-27-2007, 15:30
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
Halkan kérdezném meg hogy végülis lesz-e lehetőség az orinévben ejtett helyesírási hibák kijavítására ?
Az egy másik topic.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #236  
Old 03-27-2007, 15:33
Croissant Croissant is offline
Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Budapest és Vécs között
Posts: 847
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Következetes irányelvet azonban nem sikerült még mondania senkinek, hogy ezt miért igen, egy másikat pedig miért ne. Azon túl, hogy kérdezzünk meg 10 embert minden név kapcsán.

Véletlenszerűen nem szeretek törölni országokat.

Nekem eddig ezek a szabályok kielégítették a következetes irányelvekkel szemben támasztott követelményeket:

"2 Országnévnek csak olyan nevet válassz, ami mindenki számára elfogadható. Ne használj vulgáris, és egyéb, mást bántó elnevezéseket. Részletek"

"7 A játékban elvárjuk, hogy betartsd mind a közélet, mind az Internet etikettjét, és ennek megfelelõen viselkedj. Amennyiben ezeket megsérted, országodat töröljük, és címedet feketelistára tesszük. "
__________________
Tükröt mutatok mindenkinek, hiszen mindenki másokon keresztül ismeri meg önmagát.
Reply With Quote
  #237  
Old 03-27-2007, 16:03
Colony Colony is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 297
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

"ami mindenki számára elfogadható."

Számomra ezen van a hangsúly. Itt többen is jelezték, hogy számukra nem elfogadható és megis indokolták. Akkor kik azok a mindenkik?
Engem nem is az orinév zavar, hanem ezek a kacifántos mellédumák.
Ha itt neki állnának többen is, hogy a Colony a Star Trek-ben vagy a Star-Wars-ban egy véreskezű mészáros császár volt és nekik ez nem tetszik és felszólítasz változtassak, akkor Sorry nem tudtam (persze egy jót dühöngenék a hülyéken), de átnevezném magam Kispirosalmára.
Egyébbként se hiszem, hogy ezek az országok sokáig élnek
Tőlem aztán maradhat, úgy is akiknek bántja a szemét azok majd szétverik.
Reply With Quote
  #238  
Old 03-27-2007, 16:11
gyuri1995
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Nem tudom hogy le vannak-e írva amiket ide irok, de remélem nem!
288034 5/T Baromország 7.530
296162 5/X WC 8.663
305628 5/R klotyófalva 7.850
385158 5/S roxszex 7.850
358163 4/L vadcici 23.269
339838 5/X Baromország9876543210 8.034

nem tom mennyire rosszak vagy zavarók, de hááát ezt találtam
remélem azért segítettem!!
Reply With Quote
  #239  
Old 03-27-2007, 16:24
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by gyuri1995 View Post
Nem tudom hogy le vannak-e írva amiket ide irok, de remélem nem!
288034 5/T Baromország 7.530
296162 5/X WC 8.663
305628 5/R klotyófalva 7.850
385158 5/S roxszex 7.850
358163 4/L vadcici 23.269
339838 5/X Baromország9876543210 8.034

nem tom mennyire rosszak vagy zavarók, de hááát ezt találtam
remélem azért segítettem!!
a 2 baromország eleve gyanús -vagy csak véletlen volna?
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
Reply With Quote
  #240  
Old 03-27-2007, 16:29
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Penya View Post
Nem, de nem a halálról van itt szó, hanem a hogyanról. Nem mind1 h légibombázás miatt halnak emberek vagy azért mert az eltorzult nácik bestiális kegyetlenséggel ölik meg őket csak azért mert zsidók, vagy egyéb ok miatt. amúgy az atombomba megmentette elég sok amerikai katona életét, de ez elmondható a haláltáborokról is? Le merem fogadni h többen haltak meg bombázás miatt, mint a haláltáborokban, de teljesen más a kettő. Ott háború folyt aminek szükségképpen vannak civil áldozatai, de a másik oldal a köztudatban legalábbis az emberölés, hangsúlyozom oktalan, faji előítéletből származó tömeggyilkosság szimbóluma.
Engem nem az ország nevek zavarnak hanem az bánt már nagyon hogy ez a holokamu biznisz már ide is képes volt begyürüzni. Ez az egész attol nagy dolog hogy túl van lihegve, nem egy nem két ember van aki több mint hat millió ártatlan embert megölt.

Ne mond nekem hogy egy légi bombázás jobb mint a náci halál tábor, nem hiszem hogy kellemesebb érzés atombombátol meghalni mint a cyklon B gáztol. Mennyivel másabb mikor valaki a faji előitéletei miatt ől és menyivel külön az az ember vagy ember csoport aki gazdasági érdekböl robbant ki egy háborút?
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 12:01.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu