Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

View Poll Results: Földleadás gátlása (részleteket találsz a 19. oldalon, lap alján)
Minimum föld 5 5.00%
Minimum föld + az újrázás után is megmaradó minimum föld 5 5.00%
Minimum föld + az újrázás után is megmaradó minimum föld + baráti mallusz 51 51.00%
Anarchista csoportba áthelyezés 22 22.00%
J.K.SZ. bejelentő 26 26.00%
Újrázási lehetőségek lekorlátozása 14 14.00%
Földvesztés 20 20.00%
Katonai morál romlása 16 16.00%
Gyújtogatás erősödése 20 20.00%
Multiple Choice Poll. Voters: 100. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #301  
Old 06-01-2007, 21:32
Cyby_'s Avatar
Cyby_ Cyby_ is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Kunhegyes-Debrecen MFK koli
Posts: 646
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

5400kör topkör alatt sztem lehet termelni egészségeset......

és akkor magyarán 20orirol bezsélünk az 5-6csopi régi topja párba ujak vannak legyenek egészségükre 5k toplkör után sztem ildomos lefáradni és tovább állni...
Sponsored Links
  #302  
Old 06-01-2007, 21:36
Arrakis Arrakis is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 630
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by laziga View Post
nem első helyet írtam hanem top-ot és nem minden csopi van igy, de ahozz szövi se kell hogy feljusson mert a 4 szám a lényeg és általában nem 4 ember de van hogy 4-5 szövi is aki oda igyekszik.
De az 1. hely a leglényegesebb, mert ha ügyes vagy (ügyesen csalsz) akkor azt kellőképpen el tudod szakítani a csoporttól.
Valóban több ori igyekszik, akik vagy egymást nyírják ki útközben a legtöbb top felé, vagy mások nyírják ki őket.

De tulajdonképpen nem értem miért stresszelem magam ezen, hiszen saját magam, s érdekeim ellen beszélek. Csak ha én ennek ellenére is tudom így látni, akkor fáj, hogy más nem. Ezt ne vedd magadra, általánosságban értem.
  #303  
Old 06-01-2007, 21:46
laziga's Avatar
laziga laziga is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Top-os orik közül új vagyok, az egyik csopiba ott vagyok, soha senkinek ne mondtam nejöjön fel, van hogy 1-1 szövi ir hogy jönne termelni mindig az a válasz gyere igaz ők utána fordulnak tovább. De igy mindig annyi foggót tartkint a top hogy senki ne bírjon utalgatni és a piacot is nehezebb szét cseszni. De igen nem teszik hogy le akarsz onnan szedni. Mikor annyi időm munkám és vippem van benne. Főleg hogy benne vagyok a 29-be és nem azért mert olyan régóta tanyázok hanem a sok idő miatt amíg oda jutottam.
  #304  
Old 06-02-2007, 06:32
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Asszem Cyby írta nemrég, hogy összevonná a 3-as pontot a földvesztéssel. Nekem is tetszene.

Laziga, és többi toposok, nem olyan nagy gáz az, hogy lejjebb jöttök, legfeljebb kell majd pár katincs is az oriba, de az első helyet megvédhetitek...

Tisztelet a kivételnek, de a toposok nagy többsége kemény csalással jutott fel oda ahol most van. Ha a 3-a pont bevezetődik végképp semmi esély nincs arra, hogy valaha is leszedje őket onnan valaki, lévén az is csak csalással, azaz földleadással menne.
  #305  
Old 06-02-2007, 07:30
NorB NorB is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Budapest
Posts: 322
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

szavaztam, de pontosítanám a szavazatomat

a minimumföldért annyira nem rajongok, és csökkenteném a %-os értékét is
az újrázás utáni minimumföld még kevésbé tetszik, viszont nem tudtam szétválasztani a baráti málusztól, ami viszont szerintem a csalások jelentős részét blokkolná
a jksz bejelentő nagyon kéne, mint ebből a topikból is kiderül mindenki figyeli a konkurenciát árgus szemekkel
a toposoknál nekem továbbra is a kat. morál csökkenés tetszik
  #306  
Old 06-02-2007, 07:34
NorB NorB is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Budapest
Posts: 322
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

a baráti málusz fogalmát is kiterjeszteném egyébként

az országaim össze vannak kapcsolva, és a barátaim országai is
tehát ha vkivel bárhol szövik vagyunk, akkor a málusz legyen érvényes az összes országunkra a játékban
  #307  
Old 06-02-2007, 11:15
Cyby_'s Avatar
Cyby_ Cyby_ is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Kunhegyes-Debrecen MFK koli
Posts: 646
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Asszem Cyby írta nemrég, hogy összevonná a 3-as pontot a földvesztéssel. Nekem is tetszene.

Laziga, és többi toposok, nem olyan nagy gáz az, hogy lejjebb jöttök, legfeljebb kell majd pár katincs is az oriba, de az első helyet megvédhetitek...

Tisztelet a kivételnek, de a toposok nagy többsége kemény csalással jutott fel oda ahol most van. Ha a 3-a pont bevezetődik végképp semmi esély nincs arra, hogy valaha is leszedje őket onnan valaki, lévén az is csak csalással, azaz földleadással menne.

nah végre! vki érti mit akarok
  #308  
Old 06-02-2007, 11:31
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by NorB View Post
a baráti málusz fogalmát is kiterjeszteném egyébként

az országaim össze vannak kapcsolva, és a barátaim országai is
tehát ha vkivel bárhol szövik vagyunk, akkor a málusz legyen érvényes az összes országunkra a játékban
olvass vissza, ezer eve javasoltam ilyet, es le lett hurrogva :P
__________________
Remedy
  #309  
Old 06-02-2007, 11:59
laziga's Avatar
laziga laziga is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Én nem csalással jutottam fel és ezért már eleve elfogathatatlan hogy a sok munkámat most néhány csaló miatt tönkre tegyétek. Ha én megtudtam csinálni más is megtudja. (idő munka vip)
  #310  
Old 06-02-2007, 12:19
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

OFF Mi atúróért nyögi mindenki hogy mennyi vipet költöttem rá, megérdemlem. Ki nem szarja le hogy az ellen mennyi vipet költött az orijára???!!! Ezek a hülye megjehyzések lassan ráébresztenek hogy Langelika miért terjesztette a hülyeségeit...
elnézést, kijött...
ON

Még mindig nem támogatom a földvesztést. Ne kelljen minden szövinek törpöt vinnie, illetve ne kelljen minden orinak bányát tartania...
__________________
Steve`sfield (#324643)
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 14:30.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu