Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 04-16-2006, 00:39
Woldemor
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Cool Felesleges faj a holt???

HY!
Miért jó ha olyan sok holt van és miért jó???
(Sztem nem élvezhető a játék ha holt vagy, nem élvezheted a vari és a toli-nak az élményeit!)
A holt lehet, hogy olyan titkos raktárak csak irányitják őket???
Mert a holtnak csak hátránya van és még nem is a legerősebb hadis!
De akkor mért szeretik annyian???
Lehet, hogy csak a név, hogy holt, az a vonzó???
Egyáltalán tudják mit választottak
Sponsored Links
  #2  
Old 04-16-2006, 00:58
lll
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Woldemor
HY!
Miért jó ha olyan sok holt van és miért jó???
(Sztem nem élvezhető a játék ha holt vagy, nem élvezheted a vari és a toli-nak az élményeit!)
A holt lehet, hogy olyan titkos raktárak csak irányitják őket???
Mert a holtnak csak hátránya van és még nem is a legerősebb hadis!
De akkor mért szeretik annyian???
Lehet, hogy csak a név, hogy holt, az a vonzó???
Egyáltalán tudják mit választottak
hát valószínű, hogy nem sokan tudják mit választottak, mert az 5-ös szinten található a legtöbb zombi szerointem
én pl. nem olvastam el a súgót amikor életemben elöször regiztem, és hát bevallom nekem az ork teccet a legjobban és ezért azt választottam
  #3  
Old 04-16-2006, 08:52
Csokibácsi Csokibácsi is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,442
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Woldemor
HY!
Miért jó ha olyan sok holt van és miért jó???
(Sztem nem élvezhető a játék ha holt vagy, nem élvezheted a vari és a toli-nak az élményeit!)
A holt lehet, hogy olyan titkos raktárak csak irányitják őket???
Mert a holtnak csak hátránya van és még nem is a legerősebb hadis!
De akkor mért szeretik annyian???
Lehet, hogy csak a név, hogy holt, az a vonzó???
Egyáltalán tudják mit választottak
HY!
A csillagközi térben indukálódó eklektikus málnalekvár radioaktív sugárzása által okozott sokkos állapot közvetlenül magában hordozza a veszélyt, miszerint az ajax speciális görgővisszasodrásgátló csapágysora nem elegendően nagy visszatartó erő a csattogós párnalepke véres ámokfutásának megakadályozására.
__________________
Sorry, this account has been suspended
  #4  
Old 04-16-2006, 09:09
Békés's Avatar
Békés Békés is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Philippines
Posts: 411
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Csokibácsi
HY!
A csillagközi térben indukálódó eklektikus málnalekvár radioaktív sugárzása által okozott sokkos állapot közvetlenül magában hordozza a veszélyt, miszerint az ajax speciális görgővisszasodrásgátló csapágysora nem elegendően nagy visszatartó erő a csattogós párnalepke véres ámokfutásának megakadályozására.
Csokibácsi: Az axiálisan fixirozott hexagonális vertikálrelációt kihagytad a számitásból
__________________
drugstore-onlinecatalog.com
  #5  
Old 04-16-2006, 10:35
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

Csoki, látod, megmondtad a tutit! Bár a koturbációs mozgást indukáló reaktív rötyli összefüggéseit kihagytad.
  #6  
Old 04-16-2006, 10:42
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

Quote:
Originally Posted by Woldemor
HY!
Miért jó ha olyan sok holt van és miért jó???
(Sztem nem élvezhető a játék ha holt vagy, nem élvezheted a vari és a toli-nak az élményeit!)
A holt lehet, hogy olyan titkos raktárak csak irányitják őket???
Mert a holtnak csak hátránya van és még nem is a legerősebb hadis!
De akkor mért szeretik annyian???
Lehet, hogy csak a név, hogy holt, az a vonzó???
Egyáltalán tudják mit választottak
Hogy a témához is szóljak:
átgondoltad egyáltalán mit írsz, mielőtt belvetetted magad a hullák gyalázásába, és ezt komolyan is gondolod, vagy egyszerűen csak nem értesz valamit és világmegváltó kirohanásokra késztet a dolog? csalni minden fajjal lehet, a hulla is jó valamire és nincs univerzálisan legjobb faj. 5000 hektáron a hátad közepére kívánod a betegságet, pláne még nagyobb földeken. valamit valamiért. szvsz hullával is lehet játtszani, én is azzal kezdtem és nem bántam meg mert lehet vele haladni, még ha az egész csoport téged gyújtogat is. és akkoriban nem volt még szintenkénti hadi bónusza. igazán nem értelek!

Az ork meg nagyon jó faj, csak nehéz vele játtszani

*ork fan*
  #7  
Old 04-18-2006, 17:05
DearCody's Avatar
DearCody DearCody is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Magyarország
Posts: 190
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Senki
Hogy a témához is szóljak:
átgondoltad egyáltalán mit írsz, mielőtt belvetetted magad a hullák gyalázásába, és ezt komolyan is gondolod, vagy egyszerűen csak nem értesz valamit és világmegváltó kirohanásokra késztet a dolog? csalni minden fajjal lehet, a hulla is jó valamire és nincs univerzálisan legjobb faj. 5000 hektáron a hátad közepére kívánod a betegságet, pláne még nagyobb földeken. valamit valamiért. szvsz hullával is lehet játtszani, én is azzal kezdtem és nem bántam meg mert lehet vele haladni, még ha az egész csoport téged gyújtogat is. és akkoriban nem volt még szintenkénti hadi bónusza. igazán nem értelek!

Az ork meg nagyon jó faj, csak nehéz vele játtszani

*ork fan*
Amit leírtál abba csak az hiba, h 5000 hektáron igaz, h senki nem kíván betegséget, csak odaáig, h jutsz el?
Azt mondják kezdőknek Élőhalott. Hát...lehet, h 2 hét múlva megutálná a játékot. Ja és sokan azt is mondják, h feljebb meg pont az orkok gyilkolják őket. (furcsa volt olvasni a véleményedet ork fanként ).
Én úgy gondolom, h hulla csak 5-ös és 4-es szinten jó.
  #8  
Old 04-19-2006, 10:23
Mike zoostorm
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by DearCody
Amit leírtál abba csak az hiba, h 5000 hektáron igaz, h senki nem kíván betegséget, csak odaáig, h jutsz el?
Azt mondják kezdőknek Élőhalott. Hát...lehet, h 2 hét múlva megutálná a játékot. Ja és sokan azt is mondják, h feljebb meg pont az orkok gyilkolják őket. (furcsa volt olvasni a véleményedet ork fanként ).
Én úgy gondolom, h hulla csak 5-ös és 4-es szinten jó.

Hulla szeirntem egyik szinten se jo ... En nagyon nem szeretem, nem is jatszottam vele es nem is fogok... Viszont jo parat csaptam mar meg hol penzert hol pedig foldert..Es megeri betegseg ide vagy oda...Amikor mar 500 hekin vagy akkor csak arra kell varnod hogy a folotted levo hulla mikor megy ki tamadni, es mar mehetsz is be hozza 5 sereggel...Mashoz nem fernel be 5 szor.. de mivel a hullanak nincsen tekibonusza ezert neki muszaly a joval nagyobb sereggel menni, meg az otthonmaradt vedelem is vedelem vari nelkul...:S Semmi jot nem latok benne.. Ha beteg vagyok toluk hozom az embert, alacsonyabb hekin meg meg banyakat meg kovacsmuhelyeket is tartanak, tehat hadiskent meg a raktaraimat is fel tom tolteni toluk... Milyen elonye van a hullanak??
5000 hekin meg nem voltam, de ugy vagyok vele, hogy ha most atmegyek 1000 eliten 300 pacival, akkor 5000 hekin siman megengedhetek par korhazat, mert meg ott is rohadt nagy sereget tarthatok a laki tekik miatt...
Nekem a hulla eddig csak konnyu penz illetve foldet jelentett, veszelyt nem... Pedig akadt mar egy 3 hulla orias varis szovi , a hullaknak csak haz bank barakk, de megis ha osszeraktak mindenuket is nem tudtak volna beutni, (szeretem a stabil vedelmet...) en meg hoztam toluk a foldet... Utanna a varis meg mehetett a busba az artoival...

Szerintem a Hulla az hulla...MF kent minden fele keppen... Persze vannak akik tudnak vele jatszani, napi 25 orat vannak gep elott, de szerinetm nekik is kell egy kis szerencse meg jokora tapasztalat, meg egy jo szovi hogy nyomuljaknak.
  #9  
Old 04-19-2006, 10:32
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Arrow

nem mondtam hogy a hulla szuper faj, csak azt hogy játtszható (hmm, belegondolva abba hogyha csökkentenénk a tekibónuszokat hogy bejöhessenek a nem tekitvédős fajok is, akkora hulla se lenne olyan gyalázatosan lemaradva milyen univerzális ötlet )


Orkkal meg nem ütöttem hullát, bár láttam egyet A-ban. Nem akartam sok kórházat építeni, mert a hulla ellen megengedhettem, az egy dolog, de a TÖBBI ország? na velük van akkor a gond! szóval kell a fenének betegség.
  #10  
Old 04-19-2006, 10:43
aúú's Avatar
aúú aúú is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 993
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Csokibácsi
HY!
A csillagközi térben indukálódó eklektikus málnalekvár radioaktív sugárzása által okozott sokkos állapot közvetlenül magában hordozza a veszélyt, miszerint az ajax speciális görgővisszasodrásgátló csapágysora nem elegendően nagy visszatartó erő a csattogós párnalepke véres ámokfutásának megakadályozására.
Helló!
Szerintem a metrikus elementaritás receptorai asztrahálnak az ekonomikus trendek vákuumvezérelt, trigonometrikus, eutektikus makrodinamikájával!


A témához meg hozzászólva.... a hulla az nem faj, hanem egy játékos...
A zombi pedig nagyobb hekin sem jobb, csak magasabb csoportban kap bónuszokot ami ugyibár nem a hekitől függ... de mivel magasabb csopiba meg nem jutsz fel, lentebbi csopiban pedig egy kezdő országnál csak az első 1 hétben jó, mivel csak sereget kell neki gyártani (míg a többi fajnak tekit, varit és tolit is szerezni kell), ezért hamar tud ütni, de ezt az előnyét el is veszti, amint kicsit feljebb jut, mert ott már többé-kevésbé kiépített orik vannak, megfelelő teki mennyiséggel és sereggel... mf-ként eleve temetésre ítélt, szöviben pedig magával rántja a többieket is... egyedül anarchban használható, mert ott meg tudod védeni és tudod tápolni is, na meg ha valaki ott bántja, akkor előszeded az óriásokat, a gnómokat, az orkokat és a fél-elfeket, hogy megvédd szegénykét...
__________________
Én mindig itt voltam
És mindig itt leszek,
Körülöttem pusztulnak
És születnek emberek.
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 14:41.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu