Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Szabadidő, Sport
Register Stats Members List Today's Posts

Szabadidő, Sport Szabadidő és minden, ami sport

View Poll Results: Mennyi pénzt forditassz táplálékkiegészitőkre ?
Nem használok. 10 76.92%
1000-5000 Ft 2 15.38%
5000-10000 Ft 1 7.69%
10000-100000 Ft 0 0%
100000-... Ft 0 0%
Multiple Choice Poll. Voters: 13. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #181  
Old 03-06-2006, 12:40
zima
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Apa
ha valaki koxol és nem edz rá keményen csak ocsmányul vizesedik puffad,.
a vizesedés szerintem sokkal inkább genetika. testi adottság és cucc függvénye. engem pl a kreatin is elég szépen vizesit és jo nagy lufifejem lesz töle mást pedig egyátalán vagy csak nagyon minimálisan vizesit persze aztán az is lehet tényleg nem edzettem elég keményen.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #182  
Old 03-06-2006, 12:42
Arwen's Avatar
Arwen Arwen is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: New York
Posts: 309
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by G.O.D.
ERRE A KOXFELFÚJÓS elmebeteg szövegedre azért én is mondanék valamit...
Az összes élsportoló koxol!!! ezek tények. Lehet az futó, diszkoszvető, kosárlabdázó. A testépités egy életforma. Te 50 évesen már lötyögő bőrű vén öreg trotyli leszel, és nem futod 10.2 alatt a 60métert, Én viszont még mindig karban tudom majd tartani a testemet és az izomzatomat
Másrészt pedig: Ha egy testépitő koxol akkor nem felfújja magát te balfék...
Ugyanúgy meg kell küzdeni minden egyes kilóért...
A kox nem olyan, hogy ,,nem gyúrunk csak szúrunk,, ezt csak a hozzád hasonló hozzánemértő ,,ájronmenek,, mondják.
Nincs semmi jogod lefikázni más embert, semmivel sem vagy több nálunk.
Az más kérdés, hogy a hölgyek legnagyobb hányada inkább minket választana és nem az olyanokat mint te...
A sakkozókat is utálod ? Mindenkit utálsz aki nem azt a sportot űzi mint te???
És még azt mondják, hogy a testépitők egoisták... NE MÁÁÁ
2 élsportoló pasim is volt. Egyik sem koxolt, mivel röpülne a klubjától azonnal, meg különben is ők erre tették fel az életüket, nem a csalásra.
Rájuk nézve sértő, h ilyet feltételezel a profi sportolókról.

Nem megyek konditerembe súlyokat emelgetni. Elég nekem a spining meg a tenisz, attól is szép szálkás lesz a combim és izmos a fenekem. :P
Reply With Quote
  #183  
Old 03-06-2006, 12:54
zima
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Arwen
2 élsportoló pasim is volt. Egyik sem koxolt, mivel röpülne a klubjától azonnal, meg különben is ők erre tették fel az életüket, nem a csalásra.
a sport nem tiszta. régebben sem volt az. gondoljatok csak az NDKás csajokra. mindeki hajta az eredményt és bizony aki a csucsra akar törni annak hozzá kell nyulnia a szerhez vagy valami csoda tehetségnek kell lennie akiböl 100 évente születik egy.

ezt az egész ügyet nem lehet csak csalás nem csalás kategoriára leszükiteni. bármennyire i sszeretnétek nem ilyen egyszerü a történet.
Reply With Quote
  #184  
Old 03-06-2006, 13:08
zima
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

és ugye. tudjuk hogy aki nem bukott le az még nem azt jelenti hogy tisztán versenyez. ott van pl az ausztrál csodauszo hm... növekedésihormon vagy a bicajosok... cserélik a vérüket tour közben. játszadoznak a vörösvérsejtekkel. minimum a 100%a doppingol. és a doppingolásnak is van bibliája mikor mit szabad. mit mivel lehet kiütni. mikor nem kimutathato már a cucc. ezt is el lehet rontani és akkor páran bebuknak. szoval nem egyszerü. és szerintem nagyon egyszerü és felszines dolog csalásrol beszélni.
Reply With Quote
  #185  
Old 03-06-2006, 13:15
Arwen's Avatar
Arwen Arwen is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: New York
Posts: 309
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by zima
és ugye. tudjuk hogy aki nem bukott le az még nem azt jelenti hogy tisztán versenyez. ott van pl az ausztrál csodauszo hm... növekedésihormon vagy a bicajosok... cserélik a vérüket tour közben. játszadoznak a vörösvérsejtekkel. minimum a 100%a doppingol. és a doppingolásnak is van bibliája mikor mit szabad. mit mivel lehet kiütni. mikor nem kimutathato már a cucc. ezt is el lehet rontani és akkor páran bebuknak. szoval nem egyszerü. és szerintem nagyon egyszerü és felszines dolog csalásrol beszélni.
Nyilván nem azért fizet a klub 6k EURO-t egy játékosnak havonta, h doppingolással érjék el ezt az eredményt, amit produkálnak, aztán a BL meccseken meg szépen kipenderítsék őket.

Kemény munka van az eredmény mögött, és hidd el, akikről én beszélek nem vesznek magukhoz semmi illegális cuccot.
Reply With Quote
  #186  
Old 03-06-2006, 13:17
G.O.D.'s Avatar
G.O.D. G.O.D. is offline
Banned
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 67
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Arwen
2 élsportoló pasim is volt. Egyik sem koxolt, mivel röpülne a klubjától azonnal, meg különben is ők erre tették fel az életüket, nem a csalásra.
Rájuk nézve sértő, h ilyet feltételezel a profi sportolókról.

Nem megyek konditerembe súlyokat emelgetni. Elég nekem a spining meg a tenisz, attól is szép szálkás lesz a combim és izmos a fenekem. :P
Én, nb1-b-ben kosárlabdáztam, megye3-ban fociztam. Miért ne koxolnának az élsportolók? Könyörgöm Arwen kisasszony!!! Hány sprinter, nehézatléta, úszó bukik meg a teszten??? Nézd meg az Amerikai sprintereket! Olyan szálkásak, hogy ilyen izmot nem lehet kox nélkül felépiteni. Nemtom hallottál- e már a növekedési hormonról, az igf-ről (nem tudom jól irtam-e). A mindenttudás egyeteme c. sorozatban (ami az m1-en szokott menni) Részletesen elmondta a professzor, hogy az utolsó két olimpián miket szedtek az atléták, és milyen trükkök vannak lebukás ellen... A magyar nehézatléták oxandrolonnal buktak le. Az egy olyan anyag amit már én sem szivesen döfnék magamba, mert vannak ezerszer jobb és tisztább szteroidok mint az. Nem beszélve a pisicseréről, esetleg a teljes vércseréről... Az hogy volt 2 pasid aki nem koxolt az egy dolog. Bár szerintem elég nehezen elképzelhető... Lehet, hogy csak te nem vetted észre, mert nem előtted csinálják (csinálták) Persze ez nem rágalom, csak egy lehetséges változat... Minden tiszteletem, ha tényleg tiszták voltak.
Tudod hány embertől hallottam, hogy ,,én tiszta vagyok, és soha sem fogok cuccozni,, ? (ha annyi ezresem lenne akkor enyém lenne a Microsoft az egész pereputtyával együtt ki is vonulnék vele a piacról és inkább asztallábakat gyártanék ) Bementem utána a tusolóba és véres volt a csempe... stb.
Itt nem a szteroidokon van a hangsúly, hanem azon, hogy mind jobbak akarunk lenni és ezért mit vagyunk hajlandóak megtenni... (szerintem)
Van olyan élsportoló aki bevállalta, hogy nem lehet gyereke, csak legyen meg neki az olimpiai arany... Én azt mondom a testépités is legalább ugyanolyan sport, mint a sprint, vagy a tenisz... Lehet tisztán is csinálni, de sajna, ha akarsz ,,valaki lenni,, és erre felteszed az életed, akkor olyan dolgokhoz kell nyúlnod ami nem megengedett...
Én azért járok le edzeni, mert ezt érzem, nekem ez okoz örömöt, mint neked a tenisz, vagy a futás. Nem azért járok le mert én akarok lenni a Mr Olimpia.. Először csak a csajok miatt kezdtem el, mint az emberek nagy része, de megragadott ez az egész, a maga tisztaságával és puritán eleganciájával... Nincs annál jobb érzés amikor meg tudod tenni azt amit elhatároztál, eléred azt amiért naponta 2 órákat keményen edzezel. (szteroiddal vagy anélkül)
Akárhogy is csűrjük-csavarjuk a dolgokat igenis megfordulnak utánunk a lányok, mert sokkal szebb esztékikailag egy férfi, vagy egy nő, ha nics rajta 10-20kiló zsir. (te is szálkás vagy, nem hiszem, hogy nem zavarna ha mondjuk 80kiló lennél)
Én 56 kilóról kezdtem, és most 4év elteltével vagyok 85kiló. Van rajtam 1-2kiló zsir de istenem... Most kezdem a felkészülést
Szóvak Kisasszony Érts meg minket is és amikor elitélsz valakit, vagy valamit akkor előtte alaposan nézz utána a szakirodalomban.
Remélem nem volt sértő a modorom :-)
Jó sportolást neked is...
G.O.D.
Reply With Quote
  #187  
Old 03-06-2006, 13:20
G.O.D.'s Avatar
G.O.D. G.O.D. is offline
Banned
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 67
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Apa
jaa , és amugy ez nem a helyesirási topic.
Nem gáz Apa
A lényegg hogy el tudjuk óvasni és megércsük amit irtáll
Jó hogy itt vagy újra...
Reply With Quote
  #188  
Old 03-06-2006, 13:23
zima
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Arwen
Nyilván nem azért fizet a klub 6k EURO-t egy játékosnak havonta, h doppingolással érjék el ezt az eredményt, amit produkálnak, aztán a BL meccseken meg szépen kipenderítsék őket.

Kemény munka van az eredmény mögött, és hidd el, akikről én beszélek nem vesznek magukhoz semmi illegális cuccot.
elhiszem. természetesen sportága válogatja hogy mennyire elterjedt berkeiben a dopping. de ez nem azért van igy mert azt a sportot becsületes emberek üzik. mig bicajozni csak a csalok szoktak szoval ezért mondom hogy ovatosan a minösitgetésel. ja és a klubbok természetesen reflektorfényben doppingellenesek de hogy a szövetség orvosa. edzöje mit mond. ad a sportolonak az mindig szigoruan a háttérben fész to fész zajlik. nem is mondok mást mint athén.
Reply With Quote
  #189  
Old 03-06-2006, 13:30
G.O.D.'s Avatar
G.O.D. G.O.D. is offline
Banned
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 67
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

ezt papolom én is. Elég volt a magyar súlyemelő srác esete a vezérkarral... Attól volt hetekig hangos a média.
Szerencsétlen csákó
Reply With Quote
  #190  
Old 03-06-2006, 14:33
Davalon's Avatar
Davalon Davalon is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Körmend - Szombathely
Posts: 705
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Nem élsportolókhoz kellene hasonlítani magatokat. Nyilván épp úgy elítélendő, ha valaki azért nyúl koxhoz, hogy a legjobb legyen egy világversenyen. De könyörgöm, azért ti hol vagytok ahhoz? Ne profi kosarasokat, futókat, súlyemelőket emlegessetek, akik esetleg tömik magukat. Ti mezei otthoni gyúrók vagytok, saját magatok miatt kondiztok, mert tegyük fel, hogy élvezitek. Akkor mi a rossebnek még csak emlegetni is a szereket? Már a bármiféle testmozgás legalacsonyabb szintjén is arról megy a téma, hogy milyen szerek vannak. Ez a tragédia.
Konditerem környékén pedig jártam, egy évig volt egy testépítő szobatársam:-D. Láttam, mit művel magával... Aztán teljesen rosszul lett, amikor nekem lett egy gyönyörű szép barátnőm, a 60 kilómmal....

Last edited by Davalon; 03-06-2006 at 14:40..
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 20:02.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu