Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Hibajelzések > Nem hiba
Register Stats Members List Today's Posts

Nem hiba Ide pakolom azokat, amik nem hibák, vagy semmi közük nincs a témához. Ne feledjétek, hogy egyedi problémákkal csak a Hódítón belüli ügyfélszolgálaton tudunk foglalkozni, a fórumon más játékos nemigen fog tudni segíteni, ha egyéni problémád van.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 08-17-2006, 06:57
Somebody Somebody is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 14
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default Pontlista VIP-eseknek

Ez VIP-esekre vonatkozó könnyítés lenne, nem tudom ti hogy vagytok vele, de én elég hamar telerakom a pontlista tetején könnyítésre kitalált külön pontlistát.És a törléssel mindig elmegy csomó idő.
Arra gondoltam hogy a törlést meg lehetne könnyíteni, ha a fent elhelyezett országok mellett jobb oldalt lenne egy kis kocka amit ha kipipálsz és utána klikk a törlésre akkor az törlődne.Esetleg a lenti pontlistán meg baloldalt lenne egy kocka /tudom Ati kérted, hogy ne generáljunk ilyen ötleteket, mert kevés a hely/, de ez egy iciripiciri helyet foglalna és szintúgy pipa és klikk felvesz és már ott is a kliens
Ha csak én vagyok így ezzel akkor bocsi, megváltozom, de ha nem akkor jelezzétek!
köszi a türelmet
Sponsored Links
  #2  
Old 08-17-2006, 06:59
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Somebody View Post
Ez VIP-esekre vonatkozó könnyítés lenne, nem tudom ti hogy vagytok vele, de én elég hamar telerakom a pontlista tetején könnyítésre kitalált külön pontlistát.És a törléssel mindig elmegy csomó idő.
Arra gondoltam hogy a törlést meg lehetne könnyíteni, ha a fent elhelyezett országok mellett jobb oldalt lenne egy kis kocka amit ha kipipálsz és utána klikk a törlésre akkor az törlődne.Esetleg a lenti pontlistán meg baloldalt lenne egy kocka /tudom Ati kérted, hogy ne generáljunk ilyen ötleteket, mert kevés a hely/, de ez egy iciripiciri helyet foglalna és szintúgy pipa és klikk felvesz és már ott is a kliens
Ha csak én vagyok így ezzel akkor bocsi, megváltozom, de ha nem akkor jelezzétek!
köszi a türelmet
Ez nem hiba, hanem nincs ilyen funkció.

Szerinted hol van ebben a hiba? :-o Valahol az van írva, hogy ennek így kéne működnie? :-o Hol? :-o
__________________
Hódító * Queosia
  #3  
Old 08-17-2006, 07:00
Somebody Somebody is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 14
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Most nézem rossz helyre indítottam új témát, bocsi
  #4  
Old 08-17-2006, 07:00
Somebody Somebody is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 14
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Te milyen gyors vagy
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
pontlista besorolás karesz6 Stratégia & Tippek 5 11-22-2006 15:36
Klán pontlista Láma Elvetett javaslatok 3 08-13-2006 11:14
Kényelem - Pontlista utolsó dátummal Szellszi Elvetett javaslatok 2 04-22-2006 18:24


All times are GMT +1. The time now is 09:25.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu