Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Stratégia & Tippek
Register Stats Members List Today's Posts

Stratégia & Tippek Stratégiák megbeszélései, tippek, trükkök az egyes fajokhoz, személyiségekhez

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #41  
Old 01-30-2006, 14:03
szekely szekely is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 18
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

foszto ahogy latam most nem remekeltel a hetvegibe
es forumot sem hasznaltad mind a multkor
Reply With Quote
Sponsored Links
  #42  
Old 01-30-2006, 15:53
Never Never is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 462
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Sztem simán meg lehet nyerni a 7végit,ha a kezdéstől hétfő hajnal 2ig nem alszol egy percet sem
Tapaszatalatból mondom.
Ha vasárnap reggelig kibírod,hogy nem alszol,akkor akkora előnyöd lehet,hogy az egész vasárnapot végig fogod untakozni,mert a második helyezett 3-4 körökre lesz már,a végére pedig 6-7 körre.
Eddig ez a rekordom,hogy mekkora előnnyel nyertem:

Helyezés Ország Érték
1 Nordland (#207831) 27819
2 Pool (#160521) 14849
3 -_NO FEAR_- (#196354) 14830
4 A fehér folt (#255323) 13995
5 jólét (#217592) 13874

Hát mit mondjak,szombat estétől végigunatkoztam az egészet
Persze, lehet mondani, hogy én voltam az egyetlen,aki 1 percet sem aludt,és ez valszeg igaz is.De éppen ezért megérdemeltem az első helyet
Reply With Quote
  #43  
Old 01-30-2006, 19:05
Fosztó Fosztó is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Kolozsvár
Posts: 56
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by szekely
foszto ahogy latam most nem remekeltel a hetvegibe
es forumot sem hasznaltad mind a multkor
Nem igazatok volt kezdosbol nagy hatrany az ork. Az elejen a +20% hely nem szamit a + moralcsokkenes az sem mert az elejen csak szemlyiseget allitottam be a fajt nem igy amig magassan volt az ado nem ork voltam . Ezekkel mind nem volt gon. A gond a Torpe 10 koros kepzes minimum 40 kor kell elteljen ahoz hogy a felkepzessel mindig elottedjaro torpot legyozd a +30% tamadoerovel de 40 kor utan is a top 10 -bol 2-3 at csak mert muszaly tolikat es varikat is csinalni mert ugye kell anyag meg fegyver. Evel sem volt baj sokszor annyit loptam hogy nem fert a raktarba a fegyver meg ki kellet dobjak piacra ( a vegen ez mar nem volt ervenyes). Amiutan kezdtem megerosodni es mind kisseb hatrany volt az orknak a torpe felkepzs elonye akkor mar kezdett helyhiany lenni igy sem eleg ortornyot sem eleg konyvtarat nem tudtam felhuzni hogy amig lehet tartsam a torpekkel a katonakepzest. Ez erdmenyre is vezetne ha eleget tudtam volna foglani ahoz hogy kozel annyi embert tartsak mint egy torpe ez egy rovid ideig ment. A vege az lett hogy szombat ejjel lefekudtem es vaarnap delbe keltem ugyhogy kimaradt 3 kepzes ezutan mar nem voltam igazan aktiv vasarnap sem.
vegeredmenyben azt tapasztaltam az orkrol hogy sokkal gurizosebb mint a torpe ha valaki ezt a fajt valassza akkor semmikepp sem szabad aludni kozben Ami szerintem meg fontos szombat hajnalig benne kell lenni a top 3ban es kell min 260 heki.
Hat roviden ennyi az orkrol szerzett tapasztalatom hetvegibe
Reply With Quote
  #44  
Old 01-30-2006, 19:11
Fosztó Fosztó is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Kolozsvár
Posts: 56
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Es ami a forumot illeti fokent csak kepezni es utni leptem be az elejen talan meg irhattam volna akkor meg nem voltam annyira hatul. Mert ha jol ertem arra celzol hogy amiatt halgattam hidd el nem
Reply With Quote
  #45  
Old 01-30-2006, 20:30
MiKoR
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

hát nemtom, úgylátom ez a hétvégi cska abból áll, hogy kitud töbet gépelőtt ülni, mert ahogy elnézem itt már mindenki tu játszani!
Persze egyesek nemteljesen korrekt módszereikkel jutnak előnyhöz, de ez mindenhol ígyvan!
Reply With Quote
  #46  
Old 01-30-2006, 20:51
szekely szekely is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 18
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

de amugy jo voltal az orkal tetszet hogy banatal vele es tudom hogy aktiv vooltal mos huzosab mezony volt mint a mult hetvegen szerintem
Reply With Quote
  #47  
Old 01-30-2006, 20:59
szekely szekely is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 18
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

en pl orkal ne tutam olyan erdmenyt elrni mint te mindig elcsesztem ha orkal voltam
Reply With Quote
  #48  
Old 01-31-2006, 06:55
Fosztó Fosztó is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Kolozsvár
Posts: 56
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by szekely
de amugy jo voltal az orkal tetszet hogy banatal vele es tudom hogy aktiv vooltal mos huzosab mezony volt mint a mult hetvegen szerintem
Azert nem volt az igazi a mostani szereplesem de neked gratula
Reply With Quote
  #49  
Old 02-01-2006, 12:41
Reaktor Reaktor is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 470
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Sziasztok!

Bármilyen furcsa, én egyszer emberrel nyertem a vip hétvégit.

A top 2 ig felütöttem magam, aztán ott beleütköztem az aktuális törpe kereskedőbe aki egyszer be is vert.

Szerencsémre a 3-4-5 helyezettek is az elsőt tolizták, mert az meg őket ütötte sereggel.

Emberként nem kellett se könyvtár, se nyers meg fegyótermelés, mert a környék törpéi elláttak.

Időnként a runahiány is komoly gondot okozott, de loptam azt is.

Na és miután a toptörpe mindenkit levert a közelemből vasárnap 8 ra akkor leszedtem tolikkal a varijait, folyamatosan rajta tartottam a szárazvihart, és loptam az embereit.

Szerintem sose alkalmazta még senki ezt a technikát a top törpe ellen, és nem is számított rá.

Hajnalra nem volt termelése, mert nem mentek a bányák, sőt a varijai is elmentek a foglalk. hiánya miatt.

Közben beütni nem tudott, mert bunkert építettem.

Na és a végén annyi pontot vesztett a több 1000-res emberhiány miatt, meg a sok rengéstől, hogy hétfő hajnalra pár100 ponttal alámkerült.

De valszeg szerencsém volt, hogy nem védekezett időben a tolik ellen, meg a 3-5 helyezett kitekizhette
Reply With Quote
  #50  
Old 02-03-2006, 15:57
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Sziasztok!

Never, alvassal is lehet nyerni...ha vegig alszod a szombat estet, jobban jarsz...speciel en is ezert szoktam aludni, es vasarnap legkesobb 10kor abbahagyom...egyreszt masok kedvet elrontani nem erdemes, masreszt pedig tobbet er az alvas...Szombat estere lehetett min. 7-8k elonyod...abbol boven lehet aludni Persze, runa az kell, es kis atkepzes elalvas elott...
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Hétvégi játék félelffel csakegygnóm Segítség 17 01-26-2008 14:30
Legyen karácsonykor extra-hosszú hétvégi játék? Ati Általános beszélgetés Hódítós témákban 37 12-23-2007 22:58
24.03. Hétvégi játék Ati Hódító Kézikönyv 2 07-12-2007 19:08
Hétvégi játék győztesének díjazása olasz Elvetett javaslatok 1 10-26-2006 14:13
A hétvégi játék pontozása Kari Általános beszélgetés Hódítós témákban 2 05-26-2006 16:45


All times are GMT +1. The time now is 22:36.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu