Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #61  
Old 04-23-2007, 22:29
Stev's Avatar
Stev Stev is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Location: Budapest
Posts: 468
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Peter View Post
(kiegészités: hadisnak jobb esetben csak 1 óra míg odaér, és ilyen alapon ő meg könnyen jut földhöz, ami pedig szintén elég jelentős (anyagi) előny az ő részéről)
Igaz, a két óra egy kezdőre igaz, aki még nincs otthon a last-minute utak szervezésében. De a szenvedő alanynak akkor is van egy órája, hogy kitaláljon valamit, vagy legalább piacra tegye az értékeit, míg a tolis ellen így is alig van idő védekezni!
Reply With Quote
Sponsored Links
  #62  
Old 04-23-2007, 22:30
Peter Peter is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sopron
Posts: 431
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Stev View Post
...míg a tolis ellen így is alig van idő védekezni!
épp ezt mondom, már vagy 3 postom óta... most is ez van már, akkor nem mind1?
Reply With Quote
  #63  
Old 04-23-2007, 22:38
Stev's Avatar
Stev Stev is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Location: Budapest
Posts: 468
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Peter View Post
de ez már most is lehetsége, vipeseknek és nem vipeseknek egyaránt...
aki ilyen komolyan foglalkozik vele, hogy az utolso másodpercekben akar lopni, az ugyis alkalmazza valamilyen formában már régóta... javítsatok ki ha tévedek
Alkalmazza-alkalmazza...

A piacot is raktárnak használja mindenki aki komolyan foglalkozik a játékkal, mégsem gondolkodunk érdemi könnyítéseken vele kapcsolatban.
Reply With Quote
  #64  
Old 04-23-2007, 22:41
Peter Peter is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sopron
Posts: 431
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Stev View Post
Alkalmazza-alkalmazza...

A piacot is raktárnak használja mindenki aki komolyan foglalkozik a játékkal, mégsem gondolkodunk érdemi könnyítéseken vele kapcsolatban.
igen, már nem: egy ideje nekem már percre kiírja (vip esetén), hogy mikor jön vissza az árum, sőt, kategóriákra vannak bontva, nem ömlesztve, mint régen stb...
Reply With Quote
  #65  
Old 04-23-2007, 23:02
Stev's Avatar
Stev Stev is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Location: Budapest
Posts: 468
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Peter View Post
igen, már nem: egy ideje nekem már percre kiírja (vip esetén), hogy mikor jön vissza az árum, sőt, kategóriákra vannak bontva, nem ömlesztve, mint régen stb...
Nyertél, ebben igazad, van erről megfeledkeztem. Bár megint ott a kulcsszó - VIP - (nem tudom nemvipnél kiírja-e).

De én továbbra is azt mondom nem kéne tovább gyorsítani a lopási procedúrát. Most visszanéztem a délutáni eseménylistámat, a sima lopkodást 4mp-nként rögzítette, a F5;Enter kombóst 2mp-nként. Ha most csak egy kattintás az egérrel a köv. akció, az 1mp-en belüli eredményt jelent, ami négyszer olyan gyors mint a jelenlegi mód.
Reply With Quote
  #66  
Old 04-23-2007, 23:27
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Stev View Post
Nyertél, ebben igazad, van erről megfeledkeztem. Bár megint ott a kulcsszó - VIP - (nem tudom nemvipnél kiírja-e).

De én továbbra is azt mondom nem kéne tovább gyorsítani a lopási procedúrát. Most visszanéztem a délutáni eseménylistámat, a sima lopkodást 4mp-nként rögzítette, a F5;Enter kombóst 2mp-nként. Ha most csak egy kattintás az egérrel a köv. akció, az 1mp-en belüli eredményt jelent, ami négyszer olyan gyors mint a jelenlegi mód.
és 2x mint a mostani leggyorsabb... így 10-12mp alatt ki lehet tekizni valakit... azért a mostani 10-12mp plusz pont elég arra hogyha valaki veszi a fáradtságot és folyamatosan kattingat az országok menüpontra támadás elötti kv elött(esetleg másodpercenkénti frissitést állit be), közben pedig élesitve a piac,hogy vissza vásárolja a fő tekijeit másodpercek alatt, ha lelopják. az megérdemli hogy megmaradjanak neki. ráadásul ha már ésszel használja az ember akkor semmivel sem kell lustábbnak lenni mint az ötlet annyi hogy balkézzel is kell egyet kattintani mellette...
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
  #67  
Old 04-23-2007, 23:31
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Stev View Post
Nyertél, ebben igazad, van erről megfeledkeztem. Bár megint ott a kulcsszó - VIP - (nem tudom nemvipnél kiírja-e).

De én továbbra is azt mondom nem kéne tovább gyorsítani a lopási procedúrát. Most visszanéztem a délutáni eseménylistámat, a sima lopkodást 4mp-nként rögzítette, a F5;Enter kombóst 2mp-nként. Ha most csak egy kattintás az egérrel a köv. akció, az 1mp-en belüli eredményt jelent, ami négyszer olyan gyors mint a jelenlegi mód.
jah én gyorsabb voltam:P
2007-04-24 00:27:44 xxx (#00000)
Sikerült 33.289 aranyat lopni.
2007-04-24 00:27:43 xxx (#00000)
Sikerült 34.253 aranyat lopni.
2007-04-24 00:27:42 xxx (#00000)
Sikerült 35.246 aranyat lopni.


ne a zsákmányt nézzétek csak kipróbáltam a legközelebbi hullán hogy milyen gyors... amúgy firefoxal backspace-katt páros
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
  #68  
Old 04-23-2007, 23:51
Stev's Avatar
Stev Stev is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Location: Budapest
Posts: 468
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Grat! Azt a gyorsbillentyűt nem tudom most megnézni!
Reply With Quote
  #69  
Old 04-23-2007, 23:56
Lik-lak Lik-lak is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Location: Budapest
Posts: 102
Activity: 0%
Longevity: 95%
Arrow őőőő

Uraim, csak nekem tunik ugy, hogy ez mar gyakorlatilag megvalosithato, megfelelo bongeszovel, tehat valami olyan ellen hadakoztok, ami MAR bennevan a jatekban, csak eddig felsem tunt? de ezekutan biztosan sokkal masabb lenne a helyzet...
es ha mar ez igyvan, akkor miert fajna az, hogy nem bekszpesz-enter kombot kellene alkalmazni, hanem egy gombot nyomogatni? Nekunk semmibe nemkerulne, hogy aza gomb odakeruljon, igaz gondolom igenyel egy kis programozast, de az nem a jatekosok dolga...
Reply With Quote
  #70  
Old 04-24-2007, 00:04
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Lik-lak View Post
Uraim, csak nekem tunik ugy, hogy ez mar gyakorlatilag megvalosithato, megfelelo bongeszovel, tehat valami olyan ellen hadakoztok, ami MAR bennevan a jatekban, csak eddig felsem tunt? de ezekutan biztosan sokkal masabb lenne a helyzet...
es ha mar ez igyvan, akkor miert fajna az, hogy nem bekszpesz-enter kombot kellene alkalmazni, hanem egy gombot nyomogatni? Nekunk semmibe nemkerulne, hogy aza gomb odakeruljon, igaz gondolom igenyel egy kis programozast, de az nem a jatekosok dolga...
de legalább a kombót nem mindenki használja amúgy van egy még gyorsabb módszerem aminél kicsit macerásabb a beállitás de még gyorsabb és a végén csak 12kattintás
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
toli vs. toli Magnum Stratégia & Tippek 22 08-07-2006 18:30
Kényelmi újitások - Felmért szövetség olasz Megvalósult javaslatok 22 07-19-2006 12:44
Több toli vs. kevesebb toli track Segítség 11 04-22-2006 10:34


All times are GMT +1. The time now is 09:06.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu