Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 02-07-2010, 14:04
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 16%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Tom View Post
a privátot akarok küldeni akkor azt irja: Add meg a topic címét.

???
Add meg az üzenet témáját, tárgyát, címét és még aminek nevezik.
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
Sponsored Links
  #22  
Old 02-07-2010, 14:52
Killer's Avatar
Killer Killer is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Kurityán
Posts: 1,033
Activity: 0%
Longevity: 96%
Cool

Quote:
Originally Posted by reichz View Post
Volt egyszer egy hasonló téma az ellenkező szemszögből , ki mennyire bosszúálló , én arra lennék kíváncsi , hogy szerintetek meddig lehet elmenni a bosszú keretein belül , vannak bizonyos orik akik nem állnak le sosem, mennyire etikus egy védekezésképtelen vagy sokkal gyengébb orit napokig ütni -lopni -ártózni
nos,adott egy gyengébb ori aki egy kigyúrt tanyafree orkot kitekiz aztán ír egy jópofa levelet hogy legyen béke,majd pár mészár után egyre csak küldözgeti a nagyképű leveleket,0-ra bont,fedzve próbál menekülni ellenben az eszébe se jut hogy "hát jobbak vagytok nem lopok többet" tipusú levelet küldjön.nos az ilyen országokat én az egész csoporton keresztül szeretem rugdalni
(csak hogy tudd mire számíthass)
__________________
Killer Land re (#353982)
Killer Land0 (#364507)
Killer Land1 (#384284)
Killer Land2 (#513419)
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Killer For This Useful Post:
  #23  
Old 02-07-2010, 17:25
BigPi2 BigPi2 is offline
Member
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 166
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default

Ha nem nyom nagyképű szöveget, legtöbbször néhány ütésváltással el szoktuk intézni. Okos ember abból is ért.
A lassú csoportban volt egy időszak, amikor pár játékos úgy gondolta, hogy ő már elég jó játékos és, ezért bele köthet bárkibe büntetlenül. Elfelejtetek egy valamit, hogy azon az ágon kevés ember játszik, de azoknak többségében minden szinten van országuk. Nem biztos, hogy mindig ők vannak nyerő helyzetben. Ráadásul elég gyorsan kideríthető, hogy a szinteken kihez melyik ország tartozik.
Ebből adódóan kialakult egy a szinteken keresztül ívelő háborúsorozat. De mivel én csak egy kis szeletét ismerem a történetnek, ezért pontosan nem tudom hogy zárult. Egy biztos az egyik félnek az összes országa szabadságon van
Reply With Quote
  #24  
Old 02-07-2010, 18:43
csakegygnóm csakegygnóm is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Budapest
Posts: 74
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by taszi View Post
nos,adott egy gyengébb ori aki egy kigyúrt tanyafree orkot kitekiz aztán ír egy jópofa levelet hogy legyen béke,majd pár mészár után egyre csak küldözgeti a nagyképű leveleket,0-ra bont,fedzve próbál menekülni ellenben az eszébe se jut hogy "hát jobbak vagytok nem lopok többet" tipusú levelet küldjön.nos az ilyen országokat én az egész csoporton keresztül szeretem rugdalni
(csak hogy tudd mire számíthass)
Sziasztok én annyit fűzék a témához hogy 3 as csoportban van egy országom és volt egy szövetségünk is szeretünk volna egy szövetség egyik tagját leföldelni. Ami perzse sikerült is.A végén az lett azonban az egészből hogy a többségünknek újráznia kellett vagy szabiznia.Ezt most azért mondtam el mert a vége felé szeretünk volna kapitulálni és mnt kötni a vezér meg is irta udvariasan a levelet elismerve a vereségünket és hogy hajlandók vagyunk minden ártózást abbahagyni mert mi is okoztunk nekik károkat stb a válasz az volt hogy ne is reménykedjünk az mnt ben utánna egyesével szét pusztitottak minket egészen újrázsáig mi szétbontottuk a szövit és mivel ennyire gerinctelenek voltak az egyik tagunk mf ként bevédte magát és szétártózta öket hogy a végén ök kértek bocsánatot és újráztak.Én nem vagyok a bosszú embere de ha valaki ilyen akkor csak ezt érdemli
Reply With Quote
  #25  
Old 02-07-2010, 18:57
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by csakegygnóm View Post
Sziasztok én annyit fűzék a témához hogy 3 as csoportban van egy országom és volt egy szövetségünk is szeretünk volna egy szövetség egyik tagját leföldelni. Ami perzse sikerült is.A végén az lett azonban az egészből hogy a többségünknek újráznia kellett vagy szabiznia.Ezt most azért mondtam el mert a vége felé szeretünk volna kapitulálni és mnt kötni a vezér meg is irta udvariasan a levelet elismerve a vereségünket és hogy hajlandók vagyunk minden ártózást abbahagyni mert mi is okoztunk nekik károkat stb a válasz az volt hogy ne is reménykedjünk az mnt ben utánna egyesével szét pusztitottak minket egészen újrázsáig mi szétbontottuk a szövit és mivel ennyire gerinctelenek voltak az egyik tagunk mf ként bevédte magát és szétártózta öket hogy a végén ök kértek bocsánatot és újráztak.Én nem vagyok a bosszú embere de ha valaki ilyen akkor csak ezt érdemli
A szöviháború már csak ilyen
Reply With Quote
  #26  
Old 02-07-2010, 19:09
reichz's Avatar
reichz reichz is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: DOROG
Posts: 126
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by taszi View Post
nos,adott egy gyengébb ori aki egy kigyúrt tanyafree orkot kitekiz aztán ír egy jópofa levelet hogy legyen béke,majd pár mészár után egyre csak küldözgeti a nagyképű leveleket,0-ra bont,fedzve próbál menekülni ellenben az eszébe se jut hogy "hát jobbak vagytok nem lopok többet" tipusú levelet küldjön.nos az ilyen országokat én az egész csoporton keresztül szeretem rugdalni
(csak hogy tudd mire számíthass)
az eleje lemaradt a sztorinak, elsőnek a kigyúrt ork szövije lopott majd nem történt semmi ... másodszor a kigyúrt ork szövije lopott akor történt a visszalopás a saját kapun , és az első levél teljesen normális hangvételű volt sőt a második is tán még a harmadik is , utána jöttek a mérgesítő levelek talán 3 .de abból is az elsőt a kigyúrt ork küldte....
a néhány mészár meg nem tudom mennyi mert már kilóg a vége a listáról de 58 at meg lehet még számolni az első néhány tucat már lemaradt.

az orit törölni fogom , de ezt is megemlítettem annó

valahogy egyébként úgy érzem hogy a felettem lévő üziben van az igazság , vannak orik amiktől hiába is kérsz békét , a többi már csak szófacsarás
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to reichz For This Useful Post:
  #27  
Old 02-07-2010, 19:23
reichz's Avatar
reichz reichz is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: DOROG
Posts: 126
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

érdekes egyébként , hogy minnél régebb óta játszik valaki annál inkább előtérbe kerül ez a bosszú mindhalálig féle játék gyakorlatilag apró sérelmek miatt , saját ismerettségi körömben is megfigyelhető ez a jelenség , persze vannak kivételek de az a ritkább.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to reichz For This Useful Post:
  #28  
Old 02-07-2010, 19:23
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by reichz View Post
érdekes egyébként , hogy minnél régebb óta játszik valaki annál inkább előtérbe kerül ez a bosszú mindhalálig féle játék gyakorlatilag apró sérelmek miatt , saját ismerettségi körömben is megfigyelhető ez a jelenség , persze vannak kivételek de az a ritkább.
ezzel vitatkoznék legalábbis a saját példámból kiindulva
Reply With Quote
  #29  
Old 02-07-2010, 19:26
reichz's Avatar
reichz reichz is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: DOROG
Posts: 126
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Hex View Post
ezzel vitatkoznék legalábbis a saját példámból kiindulva
odaírtam , vannak kivételek
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to reichz For This Useful Post:
  #30  
Old 02-07-2010, 23:08
Princ's Avatar
Princ Princ is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 1,087
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by reichz View Post
az eleje lemaradt a sztorinak, elsőnek a kigyúrt ork szövije lopott majd nem történt semmi ... másodszor a kigyúrt ork szövije lopott akor történt a visszalopás a saját kapun , és az első levél teljesen normális hangvételű volt sőt a második is tán még a harmadik is , utána jöttek a mérgesítő levelek talán 3 .de abból is az elsőt a kigyúrt ork küldte....
a néhány mészár meg nem tudom mennyi mert már kilóg a vége a listáról de 58 at meg lehet még számolni az első néhány tucat már lemaradt.

az orit törölni fogom , de ezt is megemlítettem annó

valahogy egyébként úgy érzem hogy a felettem lévő üziben van az igazság , vannak orik amiktől hiába is kérsz békét , a többi már csak szófacsarás
A megfelelő diplomácia nélkülözhetetlen. Ha valaki azt írja hogy nincsen béke, jobb tudomásul venni mint küldeni még 3x hogy lécci legyen béke. Abból jó nem sül ki, vkinek előbb-utóbb szakad a cérnája.

Valamint, egy 'úgyis törlök' státusznál én nem csodálom hogy egy konfliktusnak nincs feloldása, sőt egyre mélyül. Egyik félnek sem igazi érdeke.
__________________


Last edited by Princ; 02-07-2010 at 23:14..
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Internetrádiók, avagy mit is hallgassunk ma? [HTPA]GeeForce Zene 35 03-03-2009 11:31
1/A Top határ eltolása Hmmm... Sati Elvetett javaslatok 16 02-12-2008 23:34
Üzenetek, avagy mi az ami belefér és mi az ami már nem. Burning Segítség 14 01-15-2008 17:49
bosszú illetve visszatámadás Burning Stratégia & Tippek 27 10-25-2006 13:59
1/A Határ karesz6 Elvetett javaslatok 2 09-10-2006 07:17


All times are GMT +1. The time now is 15:22.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu