Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 02-07-2010, 12:15
reichz's Avatar
reichz reichz is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: DOROG
Posts: 126
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Tsobi View Post
Reichz, jól sejtem X-ben van ez a móka?
tudsz mindent
Reply With Quote
Sponsored Links
  #12  
Old 02-07-2010, 12:17
Redback's Avatar
Redback Redback is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Nyíregyháza
Posts: 2,975
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Nocsak, a nagy egymásratalálás?

Amúgy én azt mondom, addig kell ütni valakit, amíg a fejébe nem vési, hogy nem szórakozhat velünk. Egyénenként változó. Ha egy viszonylag tapasztalt játékost egyszer kétszer meg tudunk csapkodni, ő attól csak jobban fog ütni/piszkálni, de egy kicsit tapasztalatlanabb játékost 2-3 ütésből el lehet tántorítani, szerintem
Reply With Quote
  #13  
Old 02-07-2010, 12:19
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 16%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Redback View Post
Nocsak, a nagy egymásratalálás?
Jajj, nem Én csak teljesből figyelem a dolgot. Szerintem ez már rég kimerítette a törlésig ütés fogalmát, már csak a törlés hiányzik hozzá.. de csak halkan jegyzek meg ilyesmit.
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
  #14  
Old 02-07-2010, 12:20
Von's Avatar
Von Von is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,223
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by reichz View Post
nagyon érdekes dolog ez egyébként saját indíttatásból nyitottam a témát , épp ütnek nem kicsit , egy 5. szinten nincs sok célom azzal az orival egyszerűen próbálgatom mit lehet kibírni és miféle taktikával lehet túlélni és azt el kell mondjam nem kezdő társaság próbál laposra taposni de úgy látom 5. szintek alján ezt szinte lehetetlen megtenni, bontottam már 0 ra full üres ori 75 lakos azt hiszem ez volt a mélypont, de innét is van vissza , igazából nem is buktam jelentős összeget még el pedig 5. napja tart és legalább 50 sereg járt már nálam , 7-8 körre tartom magam tőlük persze így is odabontanak vagy fokoznak a sereg indítására de rengeteg pénzükbe lehet már ez a móka és csak nem hagyják abba .
megéri ez? mire jó ez ?
Ennek a megítélése nagyon sok dologtól függ.
Nemrég találkoztam olyan illetővel, aki egy fosztás után elkezdett ártózni, ami addig teljesen ok. Viszont neki nem volt elég, hanem volt egy bizonyos belső kényszere is, hogy megírja nekem zöldben, hogy nagyon kevés vagyok hozzá.
Kapott jópár mészárt, ő is ártózott, aztán egy kis szünet, írtam neki, hogy abbahagyhatnánk, erre visszaírt egy "mérsékelten" sértő zöldet. A vége az lett, hogy elszabizott...
Akinek van pofája becsmérelni és sértegetni, szólás után sem leállni, az ne csodálkozzon, ha rommá ütik.
Viszont a konkrét üzengetésen kívül nem tudok elképzelni olyan okot, amiért valakit huzamosabb ideig kellene cseszegetni. Amilyen szánalmas valakit becsmérelni zöldekben, olyan szánalmas valakit ütni úgy, hogy már régóta sem zöldben, sem cselekedetben nem tett semmit olyat, amit provokációnak lehetne értelmezni.
A te példádból viszont csak az derült ki, hogy az ellen mit csinált. Az nem, hogy te mit csináltál illetve mit csinálsz. Mivel kettőn áll a vásár.

Amúgy alapjáraton minden ilyen kicsinálást nevetségesnek tartok, mert az ilyen kicsinálós bandák nagyrészt nem tolják fel az arcukat a csoportok topjaiba, ahol igazán bemutathatnák, hogy mennyire is kemények
Az is enyhén szánalmas, hogy ütjük a szerencsétleneket, majd mnt-t kéregetünk már előre azoktól, akikről tudjuk, hogy tudnak is játszani

Szóval azt gondolom elég sok mindenen múlik, hogy az általad leírt akció pontosan milyen elbírálás alá kell, hogy essen.
__________________
Vonetikusan fon
---------------
[SZK] Jetilábnyom (#553158) [1/A]
Raining Blood (2) (#562319) [3/G] [SZ]
Reign In Blood (2) (#592837) [5/W] [SZ]

www.unimarket.hu
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Von For This Useful Post:
  #15  
Old 02-07-2010, 12:37
reichz's Avatar
reichz reichz is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: DOROG
Posts: 126
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Von View Post
Ennek a megítélése nagyon sok dologtól függ.
Nemrég találkoztam olyan illetővel, aki egy fosztás után elkezdett ártózni, ami addig teljesen ok. Viszont neki nem volt elég, hanem volt egy bizonyos belső kényszere is, hogy megírja nekem zöldben, hogy nagyon kevés vagyok hozzá.
Kapott jópár mészárt, ő is ártózott, aztán egy kis szünet, írtam neki, hogy abbahagyhatnánk, erre visszaírt egy "mérsékelten" sértő zöldet. A vége az lett, hogy elszabizott...
Akinek van pofája becsmérelni és sértegetni, szólás után sem leállni, az ne csodálkozzon, ha rommá ütik.
Viszont a konkrét üzengetésen kívül nem tudok elképzelni olyan okot, amiért valakit huzamosabb ideig kellene cseszegetni. Amilyen szánalmas valakit becsmérelni zöldekben, olyan szánalmas valakit ütni úgy, hogy már régóta sem zöldben, sem cselekedetben nem tett semmit olyat, amit provokációnak lehetne értelmezni.
A te példádból viszont csak az derült ki, hogy az ellen mit csinált. Az nem, hogy te mit csináltál illetve mit csinálsz. Mivel kettőn áll a vásár.

Amúgy alapjáraton minden ilyen kicsinálást nevetségesnek tartok, mert az ilyen kicsinálós bandák nagyrészt nem tolják fel az arcukat a csoportok topjaiba, ahol igazán bemutathatnák, hogy mennyire is kemények
Az is enyhén szánalmas, hogy ütjük a szerencsétleneket, majd mnt-t kéregetünk már előre azoktól, akikről tudjuk, hogy tudnak is játszani

Szóval azt gondolom elég sok mindenen múlik, hogy az általad leírt akció pontosan milyen elbírálás alá kell, hogy essen.
nem vagyok ártatlan bárány de itt a teljes sztori nagyvonalakban :
2/3 részben kész orim volt -tolis 4k feletti tolvajjal 200 hekin leloptak tekire én meg vissza , jeleztem egy udvarias levélben , hogy ne egymást csesztessük jut itt mindenkinek más zsákmány könnyebben, erre kaptam a választ miszerint ezt benéztem és indult a gőzhenger ami nem áll le , persze azóta írtam pár gratuláló levelet egyebet nem tudok tenni
az ellenség nem láma ha néztél teljest , biztos tudod te magad is kik ők.

a legrosszabb az egészben , hogy kezd tetszeni a dolog kár , hogy hamarosan fordulok és tényleg törölnöm kell ezt az orit
Reply With Quote
  #16  
Old 02-07-2010, 13:02
Tom's Avatar
Tom Tom is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2010
Location: Erdőkertes
Posts: 77
Activity: 0%
Longevity: 78%
Default

Quote:
Originally Posted by Tsobi View Post
Reichz, jól sejtem X-ben van ez a móka?

ha ott van akkor sejtem kikről lehet szó

(hókuszpók berágott)
Reply With Quote
  #17  
Old 02-07-2010, 13:02
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 16%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Tom View Post
ha ott van akkor sejtem kikről lehet szó
Te is vagy X-ben?
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
  #18  
Old 02-07-2010, 13:08
Tom's Avatar
Tom Tom is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2010
Location: Erdőkertes
Posts: 77
Activity: 0%
Longevity: 78%
Default

Quote:
Originally Posted by Tsobi View Post
Te is vagy X-ben?
igen, engem se kell sokáig keresgélni a teljesben
Reply With Quote
  #19  
Old 02-07-2010, 13:21
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 16%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Tom View Post
igen, engem se kell sokáig keresgélni a teljesben
Nekem nem ennyire evidens, hogy melyik ori a tied, szóval priviben megírhatnád
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
  #20  
Old 02-07-2010, 13:32
Tom's Avatar
Tom Tom is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2010
Location: Erdőkertes
Posts: 77
Activity: 0%
Longevity: 78%
Default

a privátot akarok küldeni akkor azt irja: Add meg a topic címét.

???
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Internetrádiók, avagy mit is hallgassunk ma? [HTPA]GeeForce Zene 35 03-03-2009 11:31
1/A Top határ eltolása Hmmm... Sati Elvetett javaslatok 16 02-12-2008 23:34
Üzenetek, avagy mi az ami belefér és mi az ami már nem. Burning Segítség 14 01-15-2008 17:49
bosszú illetve visszatámadás Burning Stratégia & Tippek 27 10-25-2006 13:59
1/A Határ karesz6 Elvetett javaslatok 2 09-10-2006 07:17


All times are GMT +1. The time now is 18:09.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu