Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu
  #41  
Old 10-05-2012, 13:42
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Ez tok jo, csak a szabisokat macera torolgetni. Ha beallitom, hogy mutassa a szabisokat is, es torlok egyet, utana kapasbol visszaall hogy oket ne mutassa. Ezzel tudsz vmit kezdeni, hogy ezt megjegyezze?
Nem mondom, hogy nem sikerült ezt előhoznom, mert 4 böngésző közül egy agyonszemetelt böngészőben sikerült, de ez már alapvetően a megjelenítés megjegyzését is befolyásolta, nem a saját akciókhoz van köze.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
  #42  
Old 04-30-2015, 17:56
Farkas Farkas is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2015
Location: Debrecen, Budapest
Posts: 42
Activity: 0%
Longevity: 50%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ez egyéni pozíció kérdése (van-e körülötted hosszúnevű ország, vagy nincs), illetve saját magad tűréshatárain belül tolhatod szét az oldalt kedved szerint. Ezt korlátozni nem akarom. Ha 7 darab zavar, akkor annyit már ne vegyél fel. Aki mindenképp 10 akciót fel akar venni, az pedig ezt a kompromisszumot meg kell, hogy kösse saját magával.
Engem az oldal széttolása nem zavar mert elfér a 18,4"-es kijelzőn de két dolog zavar. Illetve egy zavar egy pedig egy fejlesztési ötlet.

Ami számomra zavaró mert elrondítja az oldalt, ha több akciót teszek be akkor széttolja az oldalt de az oldal keretét adó zöld mintás sávot ami föggőlegesen határolja az oldlat nem tolja arréb, sőt a menü sávot sem. Ezen esetleg lehetne javítani, hogy amikor 7 vagy több akciót rakok be akkor ezt a keretet és a bal oldali menü sávot is tolja arréb, hogy az oldal szép szimetrikus maradjon a középvonalhoz képest.

Amit pedig nagy örömmel látnék mint fejlesztés, hogy a számokat le lehetne cserélni ikonokra, ezt akár a felhasznúló is eldönthetné, hogy akarja-e az ikonokat a számok helyett de engem személy szerint az se zavarha a számok megszűnnek.
Sokszor van azzal bajom, hogy a beállított 7 akcióból hirtelen nem tudom, hogy az egyes vagy a kettes a fosztogatás pl. Ha tudnál tervezni olyan ikonokat ami ezt egyértelműen tudják ábrázolni az szerintem sok álmos játékos játékát megkönnyítené de ez csak egy ötlet.
Reply With Quote
  #43  
Old 04-30-2015, 18:00
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Farkas View Post
Sokszor van azzal bajom, hogy a beállított 7 akcióból hirtelen nem tudom, hogy az egyes vagy a kettes a fosztogatás
Ha fölé viszed az egeret, akkor kiírja, hogy melyik micsoda.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #44  
Old 04-30-2015, 18:13
Farkas Farkas is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2015
Location: Debrecen, Budapest
Posts: 42
Activity: 0%
Longevity: 50%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ha fölé viszed az egeret, akkor kiírja, hogy melyik micsoda.
Köszi ezt eddig nem vettem észre. Bocsánat a tévedésért, ez akkor meg van oldva csak én nem tudtam róla.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Új infó pontlistában Hex Megbeszélések 21 11-27-2009 15:38
Hosszú- és rövidtávú VIP akciók Ati Fontos bejelentések 3 05-01-2009 21:38
Katonai akciók dexter Segítség 31 05-18-2007 17:46
Körváltás közbeni akciók. -Fegya- Általános beszélgetés Hódítós témákban 41 05-16-2006 16:13
Bug a VIP pontlistában? Artúr Általános beszélgetés Hódítós témákban 2 02-28-2006 20:43


All times are GMT +1. The time now is 20:53.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu