Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu
  #141  
Old 09-02-2010, 00:29
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 7%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Princ View Post
sztm inkább eredményt elérni. lásd a fullra kitámadó mf hullákat
nem értem a gondolatmeneted, de biztos bennem a hiba
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Pool For This Useful Post:
Sponsored Links
  #142  
Old 09-02-2010, 07:54
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Redback View Post
Egy kifejezetten tolis fajnak támadóbónuszt adni? Nem hiszem, hogy jó ötlet.
Na erről beszéltem amikor valami szokatlan 5let merül fel egyből jönnek ezek a maradi megszokott sablon ellenkezések "Dehát eddig nem így volt "

Red mi történik ha egy kifejezetten tolis fajnak támadóbónuszt adsz? Meg fog sértődni?
Reply With Quote
  #143  
Old 09-02-2010, 09:29
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 7%
Longevity: 99%
Default

Nem reklámozni akarom magam, de egyre jobban tetszenek az ötleteim, akár 1-2-3 is kellene a felesnek (vagy más ötletek) és talán máris többen lennének...
Még én is kipróbálnám, akár B-ben is
Reply With Quote
  #144  
Old 09-02-2010, 10:09
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Na erről beszéltem amikor valami szokatlan 5let merül fel egyből jönnek ezek a maradi megszokott sablon ellenkezések "Dehát eddig nem így volt "

Red mi történik ha egy kifejezetten tolis fajnak támadóbónuszt adsz? Meg fog sértődni?
Veled meg az a baj Monro, hogy csak A-ban vagy kepes gondolkodni...

Ha mar hadbonusz, akkor (meg plusz) vedobonusz kell neki, nem tamadobonusz, a felelf az eletben nem fog majd akarni utni. (Valoban, maximum A-ban, de egy szint miatt meg nem biztos hogy erositeni kell egy egesz fajt)


(Persze arra meg mindig nem kaptam valaszt, hogy miert pont felelfet kellene erositeni, amikor igy is tok jo kis faj)
__________________
Remedy
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Remedy For This Useful Post:
  #145  
Old 09-02-2010, 10:49
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Veled meg az a baj Monro, hogy csak A-ban vagy kepes gondolkodni...
Ez tévedés szerintem. 5-4-3 szinteken a mostani félelf még játszható ugy gondolom bár a 3.is már necces talán de ezt ti érzitek jobban. Így gyakorlatilag oda nem kell neki védelem haderőben, mert hagy lehessen leütni.

A 2. és 1.szinteken pedig ugy érzem sokkal használhatóbb ha nem bunkert csinálsz belőle, hanem hagyod, hogy visszaüthessen anélkül, hogy tök üresre hagyná az oriját. Ezért kellene elvenni a támadómaluszát és inkább erősíteni egy picit.

Quote:
A felelf az eletben nem fog majd akarni utni. (Valoban, maximum A-ban, de egy szint miatt meg nem biztos hogy erositeni kell egy egesz fajt)
Ez megint egy dogma. Miért nem akar ütni? Mert nem jelenleg tud. A védelme 20%-al erősebb mint a támadása logikus, hogy nem nagyon akar ütni jelenleg. De nem azért, mert ütésképtelen játékosok választják. Ha a támadás és a védelem között nem lenne ez az árok akkor döntéshelyzetbe kerül megint és választhat vérmérséklete szerint. Ráadásul ezzel megnyitjuk az utját az 1A-ba. Amíg malusszal üt addig az 1A-ban sosem választja senki.

Quote:
(Persze arra meg mindig nem kaptam valaszt, hogy miert pont felelfet kellene erositeni, amikor igy is tok jo kis faj)
Mert a 2. és 1. szinteken kihalt, pedig egy jó faj amit mindenhol érdemes lenne használni, hogy színesebb legyen a játék. Meg lehetne menteni az embert is de ott is visszatartanak a dogmák mindenkit. Így ahogy most van pedig egy sótlan,
életképtelen, szürke folt amit ugy érzem felesleges megmenteni. A félelf viszont nem ilyen azt érdemes lenne!

Last edited by monro; 09-02-2010 at 13:33..
Reply With Quote
  #146  
Old 09-02-2010, 11:19
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Meg lehetne menteni az embert is de ott is visszatartanak a dogmák mindenkit. Így ahogy most van pedig egy sótlan, életképtelen, szürke folt amit ugy érzem felesleges megmenteni. A félelf viszont nem ilyen azt érdemes lenne!
Most ahogy ezt leírtam eszembe jutott egy igazán egyedi gondolat az emberre is

Az ember mindenben átlagos(bár inkább átlag alattinak mondanám).
Lehetne adni neki egy speciális egységet amit csak ő tud kihasználni és 8/8 lenne a támadó és védőereje. Mindjárt nem lenne ennyire bárgyú magára maradt faj
Reply With Quote
  #147  
Old 09-02-2010, 16:18
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 7%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Most ahogy ezt leírtam eszembe jutott egy igazán egyedi gondolat az emberre is

Az ember mindenben átlagos(bár inkább átlag alattinak mondanám).
Lehetne adni neki egy speciális egységet amit csak ő tud kihasználni és 8/8 lenne a támadó és védőereje. Mindjárt nem lenne ennyire bárgyú magára maradt faj
Akkor a piacon csak az ember venné azt, csak ő képezné, csak neki lenne belőle tartalék

akkor már inkább a védő vagy támadó kellene 8/5 és 5/8-ra növelni nála védés/támadás
Reply With Quote
  #148  
Old 09-02-2010, 16:59
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by LiverPool View Post
Akkor a piacon csak az ember venné azt, csak ő képezné, csak neki lenne belőle tartalék

akkor már inkább a védő vagy támadó kellene 8/5 és 5/8-ra növelni nála védés/támadás
Lehet a normal elit is akit mondjuk a tukorvarazslattal tud 8/8 ra erositeni. En biztos nem szednem szet 2 egysegre. Sot igazabol azt sem latom mitol rossz az ha csak ok hasznalnak egy egyseget a piacon... Attol meg mas is piacolhat vele
Reply With Quote
  #149  
Old 09-02-2010, 19:15
Redback's Avatar
Redback Redback is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Nyíregyháza
Posts: 2,975
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Na erről beszéltem amikor valami szokatlan 5let merül fel egyből jönnek ezek a maradi megszokott sablon ellenkezések "Dehát eddig nem így volt "

Red mi történik ha egy kifejezetten tolis fajnak támadóbónuszt adsz? Meg fog sértődni?
Azért lett megnyitva ez a téma, mert egyre inkább hadi irányba tolódik el a játék. Ezek után szerinted? Annyi, hogy a hadi-toli gnómokat felváltják a hadi-toli felesek
__________________
Redológia (#455305) [1/A] [SZK]

Non omnis moriar (#701164) [3/G]
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Redback For This Useful Post:
  #150  
Old 09-02-2010, 20:34
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Redback View Post
Azért lett megnyitva ez a téma, mert egyre inkább hadi irányba tolódik el a játék.

Én nyitottam ezt a témát és azért ami a címéből is kiderül.
A hadi eltolódás más téma. Ennek a topicnak a célja a félelf életképességének a javítása a felső 2 szinten. Ha ehhez arra van szüksége, hogy erősebb legyen hadügyileg akkor sztem érdemes erősíteni rajta.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Szövetségi fórum vissza olvashatóságának könnyítése Rotcsa Elvetett javaslatok 11 06-05-2010 14:58
A felfrissülés mennyi mozgáspontot tölt vissza? Fanatixxx Segítség 4 03-17-2010 07:06


All times are GMT +1. The time now is 12:38.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu