Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok

View Poll Results: Melyik változatot szeretnéd a játékban látni?
A klán ki- és beléptetési ideje 1 körrel nő 2 3.03%
A klán ki- és beléptetési ideje 1 körrel nő, és ugyanabba a szövetségbe való visszalépés 12 körre nő 3 4.55%
A klán ki- és beléptetési ideje 1 körrel nő, és ugyanabba a szövetségbe való visszalépés 24 körre nő 30 45.45%
Ne változzon semmi, csak akkor, ha befejeztem a termelést, és én is szeretnék klánban ütni 2 3.03%
Ne változzon semmi, stratégiai játékban a menekülés lehetőségét tényleges stratégiának gondolom 29 43.94%
Voters: 66. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 11-09-2009, 20:14
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by wand View Post
hm? mivan?
semmit nem szóltam érdemben a témához, csak leírtál valamit ami nem úgy van, erre reagáltam.

és gondolom a krédés sem nekem szól, szal inkébb nem válaszolok rá..
az Vityának ment, neked a köszönöm ment
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
Sponsored Links
  #22  
Old 11-09-2009, 20:17
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
Honfoglaló Magyarjaink stratégiája ? Menekülést színlelve hátrafelé nyilazás na akkor ez szerinted mi ?
Éppen az, hogy kilőttek több, mint 1 nyílvesszőt
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #23  
Old 11-09-2009, 20:32
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
A felvetésem az, hogy belépéskor a delikvens az első körben bekerül a szövetség tagjai közé (tehát felméréskor már látod a klánlistán), de a pontjai még nem adódnak hozzá a klánéhoz. A következő körben a játékos a pontoknál is feltűnik.
Kiléptetésnél pedig ugyanígy. A tag jelen van a csoportban, a pontja beleszámít a klán pontjaiba, de felmérésnél már nem tagja a klánnak. A következő körben pedig eltűnik a pontlistáról, és a pontjai sem számítanak bele a pontokba.
Ez jelenleg pontosan így működik. Azt javaslod ami most van.
Reply With Quote
  #24  
Old 11-09-2009, 20:36
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Távol álljon tőlem, hogy ezek miatt nyissak egy megbeszélést. Csak ameddig ez nem történt meg velem, addig nem gondolkodtam el rajta, hogy vajon mi történik akkor, ha az ellenfél klán mindenkit kipakol. Nem gondolkodtam rajta, magamból indultam ki, márpedig, hogy csak a menekülésért kirakjak bármit is. Egyszer az alábontás lehetetlensége miatt kiraktam 1 embert, hogy tudjunk védeni, mert úgy éreztem, felfelé nem védtük volna. És ez igaz is volt.
Teljesen mindegy a sikeresség szempontjából hogy alulról vagy felülről kapod az ütést. Klánoknál nincs bónusz rá. Azért kell kitenni, hogy kevesebb legyen a veszteség.
Reply With Quote
  #25  
Old 11-09-2009, 23:02
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Ez jelenleg pontosan így működik. Azt javaslod ami most van.
bevétel utáni, kirakás utáni körben lévővel akartam kezdeni
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #26  
Old 11-11-2009, 13:49
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
A menekülés (veszteségek minimalizálása) minden stratégiában fontos szempont kell, hogy legyen.
Hat ezzel nem ertek egyet. Szerintem is lenne ertelme a ki es belepest 2 korre csusztatni, hatrany nem lenne belole a normalis felepitessel jatszo jatekosoknak.

(Ha mar az egyeniben amelett kardoskonak hogy ne lehessen elfokozni, szerintem klanban se lehessen igy elmenekulni...)


Starcraftban ha rad kuldenek pl egy nagy adag guardiant, es nincs legvedelmed, vagy az elejen egy zergling rusht, amikor nem fektettel energiat a vedelemre hogy menekulsz? Kilepsz a jatekbol? Akkor ott bizony levertek, csokolom. Pedig az egyik legjobb strategiai jatek am!
__________________
Remedy
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Remedy For This Useful Post:
  #27  
Old 11-11-2009, 14:19
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Hat ezzel nem ertek egyet. Szerintem is lenne ertelme a ki es belepest 2 korre csusztatni, hatrany nem lenne belole a normalis felepitessel jatszo jatekosoknak.

(Ha mar az egyeniben amelett kardoskonak hogy ne lehessen elfokozni, szerintem klanban se lehessen igy elmenekulni...)
Csak azt furcsállom, hogy egyéniben nem érdekelt annyira ez a téma, hogy támogasd is Érdekes, hogy most felhozod miután klánnal érdekeltté váltál a dologban. Erről beszéltem tegnap priviben...

Egyébként magam részéről itt is a támogatói oldalt erősítem a kérdésben.
Reply With Quote
  #28  
Old 11-11-2009, 14:22
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Csak azt furcsállom, hogy egyéniben nem érdekelt annyira ez a téma, hogy támogasd is Érdekes, hogy most felhozod miután klánnal érdekeltté váltál a dologban. Erről beszéltem tegnap priviben...
Erdekelt klannal eddig is. Csak ha elkezdek errol hadovalni, meg nagyobb esely lett volna, hogy a bator pekek gyanut fognak... (Ezert nem szoltam a temahoz eddig, de ugytunik, akar szolhattam volna is...)

(Nem en akartam amugy gyengiteni rogton az elfeket, ahogy a kozelukbe ertem, szal ez Toled most nem volt tul jo erv, kicsit ongolnak tunik...)

Amugy wand javaslata pl nem rossz, csak csiszolni kell rajta... Mindezek ellenere, azt nem erzem olyan nagy problemanak, hogy valtoztatni kelljen rajta, es ennek semmi koze ahhoz, epp mekkora az orszagom... De gondolom sajat velemenyem azert csak lehet...

Szoval nekem ne mondd, se wand ne, hogy csak a sajat erdekeim nezem, es azt se, hogy feltem a seggem, mert ez mind mind nem igaz, ez csak sima rosszindulat Toletek

(pl nektek is jol jott volna ez a javaslat, ha jol emlekszem, par hete...)
__________________
Remedy

Last edited by Remedy; 11-11-2009 at 14:25..
Reply With Quote
  #29  
Old 11-11-2009, 14:29
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Erdekelt klannal eddig is. Csak ha elkezdek errol hadovalni, meg nagyobb esely lett volna, hogy a bator pekek gyanut fognak... (Ezert nem szoltam a temahoz eddig, de ugytunik, akar szolhattam volna is...)

(Nem en akartam amugy gyengiteni rogton az elfeket, ahogy a kozelukbe ertem, szal ez Toled most nem volt tul jo erv, kicsit ongolnak tunik...)

Amugy wand javaslata pl nem rossz, csak csiszolni kell rajta...

Szoval nekem ne mondd, se wand ne, hogy csak a sajat erdekeim nezem, es azt se, hogy feltem a seggem, mert ez mind mind nem igaz, ez csak sima rosszindulat Toletek

(pl nektek is jol jott volna ez a javaslat, ha jol emlekszem, par hete...)
Erről a mellébeszélésről is írtam priviben tegnap.

Egyéniben egyetlen támogató jellegű hsz-ed sem volt elfokozás, nulla hekis ütés ügyben. Nem csoda nem érdeked... (klánban ugyanezt támogatod... no comment)

Az elfeket meg hagyjuk mert amikor te voltál pici fele ilyen erősek voltak és fele ennyien. Másrészt nem is érdekel már a dolog ha ilyen sokan akarnak "kettős fedezékből" hiénázni akkor tegyék majd megoldjuk másképp. Beláttam, hogy ez csak az 1A problémája ugyhogy emiatt kár piszkálni mindenhol az elfet itt kellene megoldani hogy érdemes legyen más fajjal is játszani.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to monro For This Useful Post:
  #30  
Old 11-11-2009, 14:36
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Erről a mellébeszélésről is írtam priviben tegnap.

Egyéniben egyetlen támogató jellegű hsz-ed sem volt elfokozás, nulla hekis ütés ügyben. Nem csoda nem érdeked... (klánban ugyanezt támogatod... no comment)

Az elfeket meg hagyjuk mert amikor te voltál pici fele ilyen erősek voltak és fele ennyien. Másrészt nem is érdekel már a dolog ha ilyen sokan akarnak "kettős fedezékből" hiénázni akkor tegyék majd megoldjuk másképp. Beláttam, hogy ez csak az 1A problémája ugyhogy emiatt kár piszkálni mindenhol az elfet itt kellene megoldani hogy érdemes legyen más fajjal is játszani.
Monro, ha meg egyszer azt irod, hogy mellebeszelek, egyszeruen nem fogom olvasni a hozzaszolasaidat. NEM beszelek melle. Ha ez a velemenyed, inkabb ne szolj hozzam, ennyi. Utalom ha hazugnak neveznek.

Mint mar mondtam, az elfek ugyanilyen erosek voltak (csak nem tudtuk, hogy gyengebbek 10%al...) (En legalabbis nem tudtam.) De ennek mar megint semmi koze ehhez a topichoz, ugyhogy a szemelyeskedest be is fejezheted. Erre van egy Remy utalos topic, oda irhatod batran a serteseidet, a megbeszelesekben ennek semmi helye, koszonom.

Ha nem is jatszanek A-ban, akkor is ugyanez lenne a velemenyem, mind klanszinten, mind egyeniben. Szoval ezzel ismetelten mellefogtal. A vicces az egeszben pedig az, hogy epp az elozo hozzaszolasban irtam le, hogy nem igy van, de ugy tunik, tojsz ra, csak a sajat magad kis velt igazat hajtogatod...
__________________
Remedy
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Rúnatermelés módosítása Steve Elvetett javaslatok 185 07-16-2007 15:24
A wapos történő játékkal kapcsolatos jó tanácsok werden Segítség 20 05-23-2007 00:07
Piaci belépések nullázása, Aréna fordulózárása Ati Fontos bejelentések 0 10-30-2006 13:23
Személyiségek módosítása Walron Elvetett javaslatok 6 06-14-2006 10:07


All times are GMT +1. The time now is 19:11.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu