Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #381  
Old 01-31-2006, 00:52
Roni Roni is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 95
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Lacqa:
Akkor valójában nem értem h miért csépeljük a szót. Ti nem akartok leszedni minket, rendben van. Nem zavar Titeket h ott vagyunk ahol vagyunk. Ugyanez fordítva is igaz, minket sem zavar h ott vagytok ahol. Ezek szerint minden tök rendben van.
__________________
Roni a kalóz
Reply With Quote
Sponsored Links
  #382  
Old 01-31-2006, 01:00
wand wand is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,144
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

a top2 klán nem akarja leszedni a top1et, a top3 a top2őt, a top4 a tp3at...
megvalósult a világbéke!!!
woww

Last edited by wand; 01-31-2006 at 01:01.. Reason: mer nemtok írni...
Reply With Quote
  #383  
Old 01-31-2006, 01:20
fél-árnyék
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by wand
a top2 klán nem akarja leszedni a top1et, a top3 a top2őt, a top4 a tp3at...
megvalósult a világbéke!!!
woww
azért ez a végtelenségig nem igaz
Reply With Quote
  #384  
Old 01-31-2006, 01:21
lacqa lacqa is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Göd
Posts: 430
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

Quote:
Originally Posted by wand
a top2 klán nem akarja leszedni a top1et, a top3 a top2õt, a top4 a tp3at...
megvalósult a világbéke!!!
woww
ma... izé tegnap a top10 több képviselője már utalt rá hogy le akarja szedni a top1-et, szóval azért annyira nem kell aggódni
Reply With Quote
  #385  
Old 01-31-2006, 01:30
wand wand is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,144
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by lacqa
ma... izé tegnap a top10 több képviselője már utalt rá hogy le akarja szedni a top1-et, szóval azért annyira nem kell aggódni


az elmúlt 1 évben páran már utaltak rá... szal anynira azért nem aggódom..
Reply With Quote
  #386  
Old 01-31-2006, 03:21
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Exclamation elgondolkodtatásból

Ejha! A mélyen tisztelt úriközönség nagyon bevadult...
Én is ismét beleszólnék: mivel sehogy nem tudjuk bizonyítani hogy mit művel a két első klán ezért felesleges belemenni bármiféle spekulációba. Majd élesben kiderül hogy mit tudnak.
De kedves Zoli, Wand, és nem sorolom tovább a neveket: attól, hogy ti most itt kiosztjátok az észt, nem lesztek közelebb 1540 körnél pl hozzánk, nem fogunk tudni rögtön próbára tenni titeket. Azért mert én szóvá tettem hogy nem feltétlenül ti vagytok a legszabályosabban játtszó játékosok nem kell arra gondolni hogy azért tettem mert eleve feladtuk azt hogy megtámadjunk titeket. A mi részünkről arról van szó, hogy mindezek előtt még fel kell készíteni az újonnnan alakult és újból megújuló klánunkat, és előttetek még van elenfél akit le kell győzni ha már felkészültünk. Addig is tanulunk minden újat amit lehet, és készülünk fel a csatákra. Ettől függetlenül mint rögtön magát a forrást, azaz titeket nyugodtan próbára tehetünk kérdéseinkel, hogy valóban úgy van-e ahogy feltételezzük, hogy nem tisztán játtszotok. És nem azt várja szerintem senki hogy lehorgasztott fejjel beismeritek, de a válaszaitokból kiderül az avatott fül számára. Ugyanis nehéz elhinni, hogy ha nem támadtok egymásra mert párok vannak kettőtök között szétosztva és hasonlók, akkor az nem lehetséges-e hogy pénzt adtok-e át, hiszen annyi ember mondja, az is kering a levegőben kedves Zoli, hogy több országod van az A-ban. Azért kérdezzük, mert mégis minket is érdekel, hogy ebben mennyi lehet az igazság, és azt is szerintem tudja itt mindenki, hogyha véletlenül beletenyerelnénk a tutiba, akkor se ismernétek be, de azért mindenkinek jólesik feltenni ezeket a kérdéseket, mert itt végre fel lehet, és mert remélik valahol csak kibukik a lóláb. A legtöbb játékosnak már az is hihetetlen hogy valakinek több mint 100k lovasa van, és még csodálkoztok a legendákon melyek titeket öveznek? Sok olyan klán van amely meg se szervezte a 24órás őrséget, és megint rejtély számukra az, hogy van ilyen csapat is egyáltalán... Jó lenne ha mindenki azért kicsit elgondolkodna mielőtt FLAME-et ordibálva habzó szájjal a dühöngő tömegre veti magát... (tudom, azért nem ennyire elfajult a helyzet, de had túlozzak, jó? ) Ennyit akartam mondani. Remélem nem beszéltem sok hülyeséget így hajnalban...

Last edited by Senki; 01-31-2006 at 03:24..
Reply With Quote
  #387  
Old 01-31-2006, 04:13
Macal Macal is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Szolnok
Posts: 25
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Hali!
A családi élete, senkinek sem érdekel, sem az hogy hány gyereke van ,sem az, hány felesége, hány anyósa stb. stb. és éppen mikor mi a szociális problémája.
Abszolút hidegen hagy bárki lelkivilága, a játékhoz való hozzáállása, a kitalációi, a lelki félelmei, az üldözési mániája, meglátásai és elvei. Nem vagyok orvos, az ilyen jellegű problémákkal egy pszichiátert, vagy egy családi tanácsadót kell felkeresni. Esetleg lehet határidő naplót venni, és jól beosztani az időt, vagy komoly családos emberként elgondolkodni, hogy mi a fenének erőlködsz egy Internetes játékkal a család helyett.
Tiszta és érthető vélemény, végre korrekten kimondva. Tehát sommázom: aki nem úgy játszik mint ti, az menjen az alsóbb csopotba, fizetgesse csak a VIP-et, legyen belőle töltelék, és ne legyen olyan pofátlan, hogy szeretne magának kis kéket. Bár én nem láttam a játék elején, mikor regiztem semmi ehhez hasonló kikötést, hogy mennyi időráfordítással lehet ezt a játékot játszani. Talán oda kéne írni a feltételek közé, nem? Akkor esetleg még jogosnak is érezném, hogy ilyen véleményt formálsz. Hiszen, akkor tisztában lennénk vele, esély nincs rá, és akkor az tényleg ne sírjon, aki ezek mellett a feltételek mellett mégis beindult. Hogy miért játszom, ha nincs időm? mert kikapcsol, mert jó emberek ellen stratégiázni, nem gép ellen, jó látni, hogy épülget az orim, stb, sorolhatnék még okokat, de felesleges. Végigolvastam az egészet, és olyan képem van, hogy vagytok ti, akiknek ezek a körülmények kedveznek, és megfelelnek, vannak azok, akik szeretnének titeket lepiszkálni onnan, ahol vagytok, és vannak a többiek, akik csak szeretnének játszani. Nos, ezt a harmadik csoportot nem kéne alárendeni a két, szerintem kissebb csoport érdekeinek. Nos, ennyi. Köszönöm, hogy meghallgattatok.
Reply With Quote
  #388  
Old 01-31-2006, 05:10
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Macal
Tiszta és érthető vélemény, végre korrekten kimondva. Tehát sommázom: aki nem úgy játszik mint ti, az menjen az alsóbb csopotba, fizetgesse csak a VIP-et, legyen belőle töltelék, és ne legyen olyan pofátlan, hogy szeretne magának kis kéket.
A kis kék nem top klánsághoz kötött
Quote:
Bár én nem láttam a játék elején, mikor regiztem semmi ehhez hasonló kikötést, hogy mennyi időráfordítással lehet ezt a játékot játszani. Talán oda kéne írni a feltételek közé, nem? Akkor esetleg még jogosnak is érezném, hogy ilyen véleményt formálsz. Hiszen, akkor tisztában lennénk vele, esély nincs rá, és akkor az tényleg ne sírjon, aki ezek mellett a feltételek mellett mégis beindult.
Én pedig rögtön az A-ba szeretnék regelni, és 25.000 hekin -erről sem találsz semmit regisztrációkor...
Amúgy pedig tiszta sor: több munka, jobb eredmény...
Quote:
Hogy miért játszom, ha nincs időm? mert kikapcsol, mert jó emberek ellen stratégiázni, nem gép ellen, jó látni, hogy épülget az orim, stb, sorolhatnék még okokat, de felesleges. Végigolvastam az egészet, és olyan képem van, hogy vagytok ti, akiknek ezek a körülmények kedveznek, és megfelelnek, vannak azok, akik szeretnének titeket lepiszkálni onnan, ahol vagytok, és vannak a többiek, akik csak szeretnének játszani. Nos, ezt a harmadik csoportot nem kéne alárendeni a két, szerintem kissebb csoport érdekeinek. Nos, ennyi. Köszönöm, hogy meghallgattatok.
Jelenleg az elsőségért folytatott harcról van szó, nem másról...semmi más körülmények között nem találkozol a top klánnal, sem vonzáskörükkel (leszámítva a piacot, amit talán elviselhetőbbé tesz a nagy termelés)... tehát egészen nyugodtan tudsz játszani, hiszen semmiben nem vagy alárandelve egyik említett csoport érdekeinek sem (vagy csak én nem látom hogy miben vagy alárendelve ).
További sok sikert a játékhoz!
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
Reply With Quote
  #389  
Old 01-31-2006, 05:36
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Exclamation

Quote:
Originally Posted by Xeper
Jelenleg az elsőségért folytatott harcról van szó, nem másról...semmi más körülmények között nem találkozol a top klánnal, sem vonzáskörükkel (leszámítva a piacot, amit talán elviselhetőbbé tesz a nagy termelés)... tehát egészen nyugodtan tudsz játszani, hiszen semmiben nem vagy alárandelve egyik említett csoport érdekeinek sem (vagy csak én nem látom hogy miben vagy alárendelve ).
További sok sikert a játékhoz!
Ez bizony így van. itt egyáltalán nem arról van szó hogy fordulás. ahoz nem kell leverni a top klánt. Itt az elsőségről szól a dolog, azaz hogy ki legyen a legjobb. Ehez emg semmi köze a kék számnak (régen mégkevesebb köze volt a könnyű fordulási feltételek mellett )
Reply With Quote
  #390  
Old 01-31-2006, 06:40
Reaktor Reaktor is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 470
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Kedves Wand.

Mind a játéktudásod, mind a rövid személyes ismeretségünk alapján nem feltételeztem, hogy személyeskedésekbe belemész.

Amit a piacról írtam azt kár elemezni-bizonygatni-tagadni, mindenki döntse el az alpján, hogy figyeli a piaci árakat. Bár az utóbbi időben nagy profizmusra tettek szert az utalók :-) Nagy tételeknél lehet 2-3 szoros árakon is utalni.

Amíg ezt Ati engedi addig szabályos, és kész.

Az alattatok lévő 40 ori szövetségéről csak anyit mondanék, hogy a századosok előző klánjaitól közel ötezer hektárt foglaltunk a közelmúltban.

Ezuton szeretnék gratulálni nekik ahhoz, hogy észrevették, és vissza is támadtak.

A továbbiakban érdemes lenne nem magunkról, a top 50 főről beszélni, hanem a többségről, hogy nekik milyen az 1/A
Északnak voltak javaslatai, némelyik egész jó, próbáljunk hasonlóakat összeszedni, és a meglévőket finomítani.

Számomra pl visszatetsző, hogy az ember mint faj teljesen alkalmatlan arra, hogy az 1/A ban a top 30% ba jusson.
Az élőhalott szintén.
Ha full íjjas akkor egy törpe vígan beveri úgy, hogy otthon is marad serege.
Ha kitámad akkor ledarálják, mint a húst.

A 40% bónusz jó kezdemény, de túl kis bónusz ahhoz, hogy hiányzik a védelem varázslat, és a tekik.

Arról nem is beszélve, ha egy 5 fős klán minden tagja 5K ponton belűl van, és begyujt hozzá.

Last edited by Reaktor; 02-22-2006 at 17:25..
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Minden, ami ló... Cassandra Szabadidő, Sport 143 04-20-2009 17:20
Legjobb hadi.oszesitve minden szinten. BlackGhost Stratégia & Tippek 86 03-08-2008 10:43
Hódítók a mayday en avagy minden ami techno... karesz6 Zene 7 10-30-2007 14:31
Minden, ami Anime! VLaC Filmek, sorozatok, TV 25 07-10-2007 01:21
Minden ami ember Markal Általános beszélgetés Hódítós témákban 8 08-31-2006 17:25


All times are GMT +1. The time now is 04:06.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu