Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #791  
Old 06-27-2006, 15:48
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Senki
-> megint lehet elmélkedni hogy miért is nem szeretik sokan az 1/A-t, vagy mit gondolhat egy kezdő hódítós...)


Nekem erről merőben más a véleményem. Sajnos igen igazad van az 1A-ban MINDIG pezseg a levegő. Mindig valaki fujjol vagy vádol. Ez így volt és valószínűleg így is fog maradni amíg van 2 ellentétes pólus. Szerintem ezzel nincs is gond!

Bizonyítékul a szavaimra láss!
Nézd meg mióta veszekszünk itt a fórumon ujra csűnyán, folyamatosan 10-15 emberke olvassa a topicot Miért? Ennyire szerettek szenvedni? Nem-nem... ennyire szerettek pletykákat hallani és kombinálni! Szeretne mindenki valaki fejére olvasni dolgokat! Azért van itt mindenki, mert vagy nekem vagy Wandnak vagy másnak meg akarja mondani a frankót és várják, hogy egyikünk elszóljon valami olyasmit amire fel lehet építeni egy uj vádat.

És hidd el Senki ez jól van így.

Mi az ami nincs jól? Az, hogy nagyon sokatokat kielégít az, hogy itt beszólogat a másiknak és az itt elhangzottak árnyékában tulajdonképpen emögé bujva kibujik a harcok alól, mondván ugysincs értelme. Én így látom

Jelenleg is 12-en vagyunk!
Mert MAZOHISTÁK vagytok!!!
Reply With Quote
Sponsored Links
  #792  
Old 06-27-2006, 16:08
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Arrow

hmmm. én ma csak azért néztem de be mert azt hittem valami jó a téma. aztán ezt látam és elolvastam mi is volt mielőtt beírnék hogy ezt nem kellene. Nem hiszem, hogy azért mert sokan olvassák helyes így viselkedni. szerintem 2 féle ember olvas itt: azok akik dobálnak, és azok akik veszik a fáradságot hogy megpróbáljanak gátat vetni ennek. (bizonyára olyan is an akit a pletyka érdekel, de merem remélni hogy ez egy kisebbség errefelé...) mindenesetre örülök Ati beavatkozásának. kezdett ez mindenen túlnőni már.

*leül és felnyitja a sörét és megpróbál újra kimaradni az egészből*
Reply With Quote
  #793  
Old 06-27-2006, 16:08
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Kikérem magamnak, nem azért olvasom a topicot, mert elszólásokra vadászok, és be akarok szólni. Hanem mert pillanatnyilag ez a legérdekesebb topic a fórumon
Reply With Quote
  #794  
Old 06-27-2006, 16:45
hulla's Avatar
hulla hulla is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 183
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by espanyol
Valaki esetleg tudja, hogy a szövetségek menü pont alatt a szöviben lévő orikat mi alapján rangsorolják??
Első a vezér az egyértelmű de a többi? sorszám nem,érték se...akkor mi a szösz?

Levy

hi
szövetségbe való belépési sorrend szerint.
Reply With Quote
  #795  
Old 06-27-2006, 16:45
Hóhér Hóhér is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 806
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by monro
Ebben a tekintetben meg kell védenem. Ugyanis egy nagy klán mint az övék nem mehet tönkre amiatt(persze kisebb sem), mert valaki éppen orvoshoz viszi a gyerekét és nem tud belépni. Egy ilyen szitu odáig fajulhat (ha nem lép be senki helyette, természetesen nem akciózni!), hogy a klán veszít 20-30K hektárt 6-8 óra alatt. Mindig is az volt az alapstratégiám, hogy a klán az egyetlen nagy ország, éppen ezért ha az egyiket támadják az az ÖSSZES többire is kihat, mert elérhetővé válunk esetleg klánilag ha az egyiket beverik. Nos éppen ezért ha valaki belép a klántársához és ott piacol, felteszi a varit ha kell vagy tesz bármit ami nem minősül akciónak az számomra nem csalás.

Egyébként sem tudom,hogy honnan veszi bárki is, hogy tilos lenne belépni más országába, főleg ha az a klántársad? A súgóban nem olvastam ilyesmit, bár lehethogy csak elkerülte a figyelmemet...

akkor Monro szerinted vihetek egyedül egy nem akciózós csak fedezős 10 oriból álló elf klánt? ????




ha orvoshoz kell vinni a gyereket sajnálom, ilyen a játék

nem tudsz gépnél lenni éjjel nappal, és ha pont akkor támadnak akkor így jártál !!!

akiket te támadsz azok sincsenek mindíg gépnél...


aki másik orijába belép akármiért is

az menjen szerencsétlen Wand után

nincs határ hogy ezt lehet ezt meg nem...
Reply With Quote
  #796  
Old 06-27-2006, 16:57
Hóhér Hóhér is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 806
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

A példádról pedig csak annyit mondanék, hogy 1500-2500 hekin a HT simán elég egy-egy vari állandó felrakására. Feljebb amikor a 100K vari 3x-ra rak fel 2 kör védelmet ott nem állítod be a HT-t erre, mert sosem lenne készültséged!


ez nem elég jó indok hogy belépkedj máshoz

ha nem tudsz mindíg gépné lenni csinálj olyan országot ami fel tudja rakni a varázslatokat.


ez az egész oda vezet hogy a top klánok azért mert olyan élezett orijaik vannak belépkedhetenk akármiért egymáshoz

holott ez több ország szabálytalan irányítása

akár szövid, akár a klántársad, akár a kis pista országa
Reply With Quote
  #797  
Old 06-27-2006, 17:05
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Hóhér
akkor Monro szerinted vihetek egyedül egy nem akciózós csak fedezős 10 oriból álló elf klánt? ????
nem hiszem,hogy ki kéne forgatni a szavaimat...
szerintem vagy annyira értelmes ember, hogy ha elolvasod ujra amit írtam akkor nem kérdezel ilyet vissza.
Reply With Quote
  #798  
Old 06-27-2006, 17:06
puma's Avatar
puma puma is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Veszprém
Posts: 471
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Szasztok Fórumlakók
Drága jó Gyerek izent az éjjel és felhívta a figyelmet reátok.
Megmondom őszintén hogy ami itt folyt az utóbbi napban,az nem méltó senkihez sem akit van szerencsém személyesen ismerni.
Remélem nem kell csalódnom(nunk) senkiben sem ezekután.

További jó szórakozást,és hajará 1/a
__________________
sose mond hogy sose!
Reply With Quote
  #799  
Old 06-27-2006, 17:15
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Hóhér
ez nem elég jó indok hogy belépkedj máshoz

ha nem tudsz mindíg gépné lenni csinálj olyan országot ami fel tudja rakni a varázslatokat.
Amíg nincs egyértelműen megtiltva valami addig nincs miről beszélni! JELENLEG nincs tiltva, hogy belépj a szövidhez. Innentől kezdve nem hiszem, hogy magyaráznom kéne a véleményem.
Reply With Quote
  #800  
Old 06-27-2006, 17:21
Hóhér Hóhér is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 806
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by monro
nem hiszem,hogy ki kéne forgatni a szavaimat...
szerintem vagy annyira értelmes ember, hogy ha elolvasod ujra amit írtam akkor nem kérdezel ilyet vissza.

miért?

CSAK piacolni lépek be

CSAK a védelmet teszem fel

csak akármi ami szerinted nem akciózás...



Mondok neked egy példát.

Nemrégiben 2 ütést is kaptunk Wandéktól.

Először egyéniben Gothmog jött ki Sergiára 1000 -es nagyságú sereggel.
Itt voltam távoloztam láttam, még fórumra is írkáltam direkt abban a körben.

Nem tudtam elérni Serget, nem lépkedtünk be hozzá nem vettünk be 2000 íjat

nem raktam fel a védelmet ugye pedig ezek nem akciózások ??

néztük ahogy beüt a nulla sereg.

utána beírtam fórumra hogy nekik ( Xepiéknek) ez elképzelhetetlen hogy így járjanak el.

Sajnáltattal veszem tudomásul hogy Te is ide tartozol.

És Serg első szavai amikor beütöték nem az volt miért nem lépkedett be akárki az orijába, hanem hogy ez a játék
majd vissza szerezzük.

Ezért gondolom hogy az elért magasságot nem minden áron kell meg tartani , hanem csak szabályosan...


"Szabályos játék védelme" indoklást használjuk minden olyan esetben, amikor nem egyszeri, hanem visszatérő cselekedetek miatt kerül valaki áthelyezésre. Ilyen például, ha nemcsak a saját országodat irányítod, hanem rendszeresen szövetségesed országát is;


valóban nincs oda írva honnantól számít rendszeresnek a belépkedésed....

Last edited by Hóhér; 06-27-2006 at 17:25..
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Minden, ami ló... Cassandra Szabadidő, Sport 143 04-20-2009 17:20
Legjobb hadi.oszesitve minden szinten. BlackGhost Stratégia & Tippek 86 03-08-2008 10:43
Hódítók a mayday en avagy minden ami techno... karesz6 Zene 7 10-30-2007 14:31
Minden, ami Anime! VLaC Filmek, sorozatok, TV 25 07-10-2007 01:21
Minden ami ember Markal Általános beszélgetés Hódítós témákban 8 08-31-2006 17:25


All times are GMT +1. The time now is 14:03.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu