Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #911  
Old 01-20-2007, 19:16
Viz Viz is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 694
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by csukja View Post
én nem értek egyet ezzel a termelgető törpe problémával de inkább nem mondok semmit mert le fogsz megint hurrogni ahogy szoktál egyébként a külső fórumon valóban új vok de csak ott
OFF:
A személyeskedést kérlek hagyd, és a topic offolását is. De amit írsz az alapján nem csak a fórumon vagy új, az még nem lenne gond. Ha nem érted a problémát szerintem se szólj hozzá Xepinek teljesen igaza van. És ez nem ellened irányul hidd el. Azt belső fórumon megoldjuk ami ellened irányul
/OFF
Reply With Quote
Sponsored Links
  #912  
Old 01-20-2007, 20:38
csukja csukja is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 104
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

de hát én azért szóltam a kérdésem után bele mert Víz elmondta. és 4 éve nyomom időközönként! súgót nem gyakran olvasok engem a haverom tanított!
Reply With Quote
  #913  
Old 01-20-2007, 20:41
Viz Viz is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 694
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by csukja View Post
de hát én azért szóltam a kérdésem után bele mert Víz elmondta. és 4 éve nyomom időközönként! súgót nem gyakran olvasok engem a haverom tanított!
Akkor kérjél még tőle tanácsokat. A további megbeszélést ne ebben a topicban, mert nem kéne hagyni behalni, pl engem érdekel a téma.
Reply With Quote
  #914  
Old 01-20-2007, 20:48
csukja csukja is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 104
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Viz View Post
Akkor ne is írj ide, ha nem érted miről van szó.
Ha termelsz, nem tudsz olyan védelmet tartani mint egy nem termelő ori, ergó levernek, és fedezheted vissza, viszont az arányod csak megy felfelé, te mégis csak egy helyben voltál...

sztem egy orit könnyebb védeni mint azt betámadni a tornyok miatt meg mér ne tudna akkora seregeket tartani amikor pénze van mer termelő ori és a törpének van egy olyan előnye hogy 20%-több ember fér a házba barakkba stb. és ha hozzávetjük a 30% lakitekit és akkor nagyobb sereget lehet tartani meg minden amúgy azért mondtam hogy nem értek egyet a termelgetős ori problémával mert Víz elmondta hogy miről van szó úgyhogy most értem de lehet hogy nektek van igazatok mert én még 1000 heki felett se voltam !
Reply With Quote
  #915  
Old 01-20-2007, 20:50
csukja csukja is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 104
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Viz View Post
Akkor kérjél még tőle tanácsokat. A további megbeszélést ne ebben a topicban, mert nem kéne hagyni behalni, pl engem érdekel a téma.
a haverom már nem hódozik! meg már nem gyakran találkozok vele mivel elköltöztünk. egyébként hagylak nyugodtan folytassátok a témát!
Reply With Quote
  #916  
Old 01-20-2007, 20:57
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by csukja View Post
a haverom már nem hódozik! meg már nem gyakran találkozok vele mivel elköltöztünk. egyébként hagylak nyugodtan folytassátok a témát!
Szerintem inkább ne folytassátok, legalábbis ne egy megvalósult javaslatban. Van épp elég megbeszélni való.
Reply With Quote
  #917  
Old 01-20-2007, 21:04
csukja csukja is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 104
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Valezius View Post
Szerintem inkább ne folytassátok, legalábbis ne egy megvalósult javaslatban. Van épp elég megbeszélni való.
Viz utál engem! mindenbe amibe beleszólok lehurrog én meg hülye leszek hagyni magam de egyetértek!
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
újraindulás 5. szinten kedvenc hóhérod Megvalósult javaslatok 675 10-02-2006 11:09
Célzott felfedezés módosíítás aúú Elvetett javaslatok 11 06-20-2006 14:05
Tartalék javaslat, mindenki olvasson :) Raw Elvetett javaslatok 12 06-18-2006 20:27


All times are GMT +1. The time now is 20:40.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu