Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > MUD > Tesztelés

Tesztelés Külön fórum a tesztelőknek

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 04-14-2009, 15:09
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 6%
Longevity: 100%
Default Tesztelőnek jelentkezem

Ide jöhet egy rövid jelentkezés azoktól, akik szívesen részt vennének a játék tesztelésében.

Ki vagy; miért szeretnél tesztelni; mennyit érsz rá; mennyire vagy türelmes; érdekel-e, hogy a tesztelés után az éles játékban is kicsit nagyobb szereppel indulj, mint a többiek; mennyire sértődsz meg, ha kiteszlek a tesztből, amiért tök mást csinálsz, mint amit éppen kéne?
__________________
Hódító * Queosia
Sponsored Links
  #2  
Old 04-14-2009, 15:40
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ide jöhet egy rövid jelentkezés azoktól, akik szívesen részt vennének a játék tesztelésében.

Ki vagy; miért szeretnél tesztelni; mennyit érsz rá; mennyire vagy türelmes; érdekel-e, hogy a tesztelés után az éles játékban is kicsit nagyobb szereppel indulj, mint a többiek; mennyire sértődsz meg, ha kiteszlek a tesztből, amiért tök mást csinálsz, mint amit éppen kéne?
Nos, én jelentkeznék tesztelőnek...
A többit tudod
Eléggé ráérek, főleg most egy héten keresztül, a nagyobb szerep az egyértelmű, ezt is tudod, ha azért teszel ki, mert tök mást csinálok, akkor nem sértődök meg, egyébként igen ...
  #3  
Old 04-14-2009, 15:47
csabi's Avatar
csabi csabi is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Location: widnes
Posts: 1,633
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ide jöhet egy rövid jelentkezés azoktól, akik szívesen részt vennének a játék tesztelésében.

Ki vagy; miért szeretnél tesztelni; mennyit érsz rá; mennyire vagy türelmes; érdekel-e, hogy a tesztelés után az éles játékban is kicsit nagyobb szereppel indulj, mint a többiek; mennyire sértődsz meg, ha kiteszlek a tesztből, amiért tök mást csinálsz, mint amit éppen kéne?
csabi vagyok (hihetetlen igaz? ), szeretek tesztelni még a munkám is az.. félnapokat ráérek naponta általában, de hetente 5* biztossan. egyáltalán nem sértődök meg..
__________________
"Holnapi előrejelzés: szitáló zsenialitás, heveny végítélet."
  #4  
Old 04-14-2009, 16:28
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ide jöhet egy rövid jelentkezés azoktól, akik szívesen részt vennének a játék tesztelésében.

Ki vagy; miért szeretnél tesztelni; mennyit érsz rá; mennyire vagy türelmes; érdekel-e, hogy a tesztelés után az éles játékban is kicsit nagyobb szereppel indulj, mint a többiek; mennyire sértődsz meg, ha kiteszlek a tesztből, amiért tök mást csinálsz, mint amit éppen kéne?
Kivagyok, igen
Azért szeretnék tesztelni, mert ez egy jó játék. Nagyon sokan nagyon régóta játszanak vele (köztük én is), és minél jobb lesz, annál többen jönnek játszani. És nekünk, játékosoknak jót tesz a vérfrissítés, és az új játékosok. Minél többen játszanak, annál több a VIP befizetés. Minél több a VIP befizetés, annál stabilabb a játék (amivel szeretünk jtászani) háttere.
Minél stabilabb a háttér, annál tovább lesz Hódító. Minél tovább lesz Hódító, annál jobb nekünk, játékosoknak!!

Most, hogy osztályvezető lettem, az eddiginél is jobban ráérek.
Ha értelmes dolgokról van szó, akkor türelmes vagyok.

Amíg te vagy Ati, én meg nem, addig nem sértődöm meg, ha idő közben valami miatt kiteszel.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
  #5  
Old 04-14-2009, 16:47
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ide jöhet egy rövid jelentkezés azoktól, akik szívesen részt vennének a játék tesztelésében.

Ki vagy; miért szeretnél tesztelni; mennyit érsz rá; mennyire vagy türelmes; érdekel-e, hogy a tesztelés után az éles játékban is kicsit nagyobb szereppel indulj, mint a többiek; mennyire sértődsz meg, ha kiteszlek a tesztből, amiért tök mást csinálsz, mint amit éppen kéne?
No: Laci vagyok, és elég rég óta játszom a Hódítót, úgy érzem, elég otthonosan "mozgom" benne. Elég sokat vagyok online naponta, bár ez nyilván viszonylagos. Maradjunk annyiban hogy még akkor is 4-5 órát, amikor nincs rá különösebb okom Az nem nagyon lenne szempont, hogy nagyobb szereppel induljak majd az élesben (illetve: mit is jelent a "nagyobb szerep"?), viszont szeretem a játékokat, és meglehetősen kritikus tudok lenni, főleg ha szükség is van rá. Ja, és nem sértődöm meg ha repülök mert nem azt csinálom, ami a feladatom, ha egyszer vállaltam, hogy irányítás alatt teszteljek.

Last edited by laci; 04-14-2009 at 16:50..
  #6  
Old 04-14-2009, 16:51
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Vityu vagyok, és szívesen tesztelek. Általában ráérek, szeretek játszani a hódítóval is, szívesen tesztelek, bár most foglalkozok a szakdolgozatommal is. Az, hogy kiraksz-e a hülyeségem miatt, az egy dolog, aki hülye, haljon meg!

Még egy kicsit átgondolnám, mielőtt teljesen rávágnám, hogy igen, mert nem tudom, hogy mennyi időm lesz Mindenki most csinálja a jó programokat, lehet, hogy majd csak aktív szereplője leszek...
Holnapra pontosítok!
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)

Last edited by vityu; 04-14-2009 at 17:17..
  #7  
Old 04-14-2009, 16:53
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Smile

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ide jöhet egy rövid jelentkezés azoktól, akik szívesen részt vennének a játék tesztelésében.

Ki vagy; miért szeretnél tesztelni; mennyit érsz rá; mennyire vagy türelmes; érdekel-e, hogy a tesztelés után az éles játékban is kicsit nagyobb szereppel indulj, mint a többiek; mennyire sértődsz meg, ha kiteszlek a tesztből, amiért tök mást csinálsz, mint amit éppen kéne?
Hex vagyok, szívesen jelentkeznék tesztelőnek. Sokat ráérek, szinte minden nap; türelmes típus vagyok, nehéz felhúzni engem. Nem tudom mit értesz kicsit nagyobb szereppel, ugyan olyan feltételekkel játszanék, mint most. Voltam már vezető beosztásban torrent oldalon, szóval nem lenne miért megsértődnöm, ha kitennél a tesztből. Ha még jogos is lenne, akkor még elnézést is kérnék Megfelelő, néha túlzott önkritikával rendelkezem
  #8  
Old 04-14-2009, 17:01
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 6%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by laci View Post
(illetve: mit is jelent a "nagyobb szerep"?)
Quote:
Originally Posted by Hex View Post
Nem tudom mit értesz kicsit nagyobb szereppel, ugyan olyan feltételekkel játszanék, mint most.
"Nagyobb szerep" kifejtése: a játék eleje egy kicsit unalmas lesz, ha mindenki egyszerre kezd, és nincs senki, aki klánt tud alapítani, be tud venni másokat, olyan tárgyakat tud a piacra dobni, amiknek a megszerzéséhez már komolyabb harcok szükségesek stb. Ezért a tesztelőknek majd opcionálisan megadatik az a lehetőség, hogy a többiek előtt egy kicsit megszedjék magukat, hogy ezek már rendelkezésre álljanak. Ezt mindenki eldönti majd, hogy él-e vele, mindenképp hasznos, de nem kötelező.
__________________
Hódító * Queosia
  #9  
Old 04-14-2009, 17:03
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Smile

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
"Nagyobb szerep" kifejtése: a játék eleje egy kicsit unalmas lesz, ha mindenki egyszerre kezd, és nincs senki, aki klánt tud alapítani, be tud venni másokat, olyan tárgyakat tud a piacra dobni, amiknek a megszerzéséhez már komolyabb harcok szükségesek stb. Ezért a tesztelőknek majd opcionálisan megadatik az a lehetőség, hogy a többiek előtt egy kicsit megszedjék magukat, hogy ezek már rendelkezésre álljanak. Ezt mindenki eldönti majd, hogy él-e vele, mindenképp hasznos, de nem kötelező.
mondtam már, hogy rpg fun vagyok? csa nem ilyen szép szóval szerintem kelendő lesz ez a játék

Last edited by Hex; 04-14-2009 at 17:09..
  #10  
Old 04-14-2009, 17:08
Khazad-Dum Khazad-Dum is offline
Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Kárpátalja, Borzsova
Posts: 163
Activity: 0%
Longevity: 89%
Arrow

István vagyok és eléggé izgat hogy milyen lehet ez a játék. Amúgy is szereteme az RPG-ket. Csak délután 2 után érek akkor is vagy 2-3 órára. Vagy ha egy pontos időpontban kell fent lennem akkor az is megoldható.

Last edited by Khazad-Dum; 04-14-2009 at 18:01..
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 08:47.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu