Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 07-30-2008, 14:43
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Ez itt off, de ilyet ne irj legyszives. 12% templomos feles = jatszhatatlan, egyszeruen halalra van itelve. Az eletben nem lesz tolikeszulije
Merthogy ez nem off amit Te írtál?!
Egyébként tudod, az, hogy én nem tartanék többet 12%-nál, de azt is írtam, hogy lehet, hogy többet tart.
Egyébként sztem nem volt off, mivel épp arról írtam, hogy 20-22%-kal el van az óriás varis, és mintha a téma címe "varis óriás" lenne.
Egyébként meg simán játszható 12% templommal egy feles, mert itt 200 hektárról volt szó, de ez itt nem a felesnek a topikja, úgyhogy köszönöm, hogy feleslegesen belekötöttél...
Sponsored Links
  #22  
Old 07-30-2008, 14:53
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

off: feles 12%-nál kevesebb templommal 5. szinten simán játszható

Varis óriásokhoz nem értek de állítólag 30% templomos a jó ha full varis meg 15% barakk torony én személyszerint jobban szeretem a vari hadit 40% barakk 20% templom kényelmes 8-12 körös éheztetős és azzal már lehet gyalulni
* De igazából nem értek hozzá asse tudom minek írtam ide *
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...

Last edited by Dragi; 07-30-2008 at 15:15..
The Following 2 Users Say Thank You to Dragi For This Useful Post:
  #23  
Old 07-30-2008, 15:15
Druida Druida is offline
Member
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 818
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

egy egyszerű hadivari, tökéletes ártani, támadni is:

17%ház
13%tanya
33%barakk
1%raktár
14%őrtorony
22%templom
1kocsma.
egyrészt ott van 20% barakkhely támadó erőknek, másrészt keményebb támadás esetén sereget cserélni is lehet. mf és szöviben is jól nyomható.
The Following User Says Thank You to Druida For This Useful Post:
  #24  
Old 07-30-2008, 15:17
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Druida View Post
egy egyszerű hadivari, tökéletes ártani, támadni is:

17%ház
13%tanya
33%barakk
1%raktár
14%őrtorony
22%templom
1kocsma.
egyrészt ott van 20% barakkhely támadó erőknek, másrészt keményebb támadás esetén sereget cserélni is lehet. mf és szöviben is jól nyomható.
meg akár 1% kováccsal esetleg csinál egy kis fegyót hogy kati termelés legyen abból pénz meg rúnából oszt jól el is látja magát esetleg még lopja a sok bányás fegyós hullákat *asszem*
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
  #25  
Old 07-30-2008, 15:23
Druida Druida is offline
Member
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 818
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
meg akár 1% kováccsal esetleg csinál egy kis fegyót hogy kati termelés legyen abból pénz meg rúnából oszt jól el is látja magát esetleg még lopja a sok bányás fegyós hullákat *asszem*
ja igen azt elfelejtettem mondani, hogy ha nincs a szöviben egy termelő törpike akkor bizony kell kovácsot tartani...
amugy 5S-ben tök jól meg lehet élni egy ilyennel, mivel horrordrága a rúna
és ha harci időszak van, akkor bont egy kevés tanyát és helyükre simán mehet a barakk vagy templom, de izlás szerint akár kocsma is. úgyhogy ennél jobb éplista nem kell
viszont a rakikat kihagytam, és azok kellenek mert éhezős egy kicsit. 5rakival kb 8-10körig bírja.
  #26  
Old 07-30-2008, 15:28
Druida Druida is offline
Member
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 818
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Druida
Óriás
(vándor vagy tudós szemire kiépítve)


elit/íj:

18% ház
36% barakk
15% tanya
8% őrtorony
18% templom
5bank
5raktár
1kocsma

333körre elegendő kaja

éheztetős elit/íj:

18% ház
39% barakk
12% tanya
8% torony
19% templom
5bank
5raktár
1kocsma

10körre elegendő kaja.

Ló/íj:

18% ház
36% barakk
14% tanya
10% torony
18% templom
5bank
5raktár
1kocsma
kb 400körre elég kaja

éheztetős ló/íj

18% ház
38% barakk
12% tanya
10% torony
19% templom
5bank
5raktár
1kocsma
11körre elegendő kaja
tessék itt egy pár kicsit jobban hadira kiélezett fajta... 200hekire!
  #27  
Old 07-30-2008, 15:30
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Dus View Post
Merthogy ez nem off amit Te írtál?!
Egyébként tudod, az, hogy én nem tartanék többet 12%-nál, de azt is írtam, hogy lehet, hogy többet tart.
Egyébként sztem nem volt off, mivel épp arról írtam, hogy 20-22%-kal el van az óriás varis, és mintha a téma címe "varis óriás" lenne.
Egyébként meg simán játszható 12% templommal egy feles, mert itt 200 hektárról volt szó, de ez itt nem a felesnek a topikja, úgyhogy köszönöm, hogy feleslegesen belekötöttél...
Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
off: feles 12%-nál kevesebb templommal 5. szinten simán játszható
Dus: a sajatomra (is) irtam hogy off. Es ha lehet, hagyjuk mar ezt a 200 hekin, meg 5. szinten jatszhato ervet, mert egyszeruen nevetseges. Normalis orifelepitest szeretnenk( en legalabbis) adni, ami megallja a helyet a fentebbi szinteken is . Csak azert, mert 200 hekin 500 tamadoval is be lehet utni embereket, attol meg nem lesz sem jatszhato az adott ori, sem eletkepes.
Mint ahogy a feles sem lesz az sosem 12% templommal.
Szoval ez egy eleg buta erv, egy tolisvaris hulla is "jatszhato" 5. szinten...

Az a baj, hogy Ti mar a szemelyembe kottok bele, es letojjatok, hogy mit irok, at se gondoljatok, a lenyeg hogy beszolhassatok, mert az biztos meno. De akkor legalabb ne itt tegyetek ezt, a segitsegnel, ha lehet...

Mert mar marhara kezdem unni, hogy mindenhol ez megy, barhova irok. Jon 1-2 ember, es csak azt keresi, hogy ellentmondhasson... Marhara nevetseges, es nem Ram nezve, amikor en csak segiteni akarok, es kijavitom azt, amikor felre akarsz(akartok) vezetni vkit azzal, hogy a 12% templomos feles, az milyen jo... (ez Dragira is vonatkozik)
__________________
Remedy

Last edited by Remedy; 07-30-2008 at 15:32..
  #28  
Old 07-30-2008, 15:37
Druida Druida is offline
Member
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 818
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Dus: a sajatomra (is) irtam hogy off. Es ha lehet, hagyjuk mar ezt a 200 hekin, meg 5. szinten jatszhato ervet, mert egyszeruen nevetseges. Normalis orifelepitest szeretnenk( en legalabbis) adni, ami megallja a helyet a fentebbi szinteken is . Csak azert, mert 200 hekin 500 tamadoval is be lehet utni embereket, attol meg nem lesz sem jatszhato az adott ori, sem eletkepes.
Mint ahogy a feles sem lesz az sosem 12% templommal.
Szoval ez egy eleg buta erv, egy tolisvaris hulla is "jatszhato" 5. szinten...

Az a baj, hogy Ti mar a szemelyembe kottok bele, es letojjatok, hogy mit irok, at se gondoljatok, a lenyeg hogy beszolhassatok, mert az biztos meno. De akkor legalabb ne itt tegyetek ezt, a segitsegnel, ha lehet...

Mert mar marhara kezdem unni, hogy mindenhol ez megy, barhova irok. Jon 1-2 ember, es csak azt keresi, hogy ellentmondhasson... Marhara nevetseges, es nem Ram nezve, amikor en csak segiteni akarok, es kijavitom azt, amikor felre akarsz(akartok) vezetni vkit azzal, hogy a 12% templomos feles, az milyen jo... (ez Dragira is vonatkozik)
Szerintem nagyon tévedsz Remy. pont te voltál aki elkezdett kötözködni. olvasd el a nyitó hsz-t!!! 200HEKI amúgymeg lehet hogy ezt te nem tudod, de mindig a körülményekhez kell alkalmazkodni. ha 5ben jó egy 12% templomos feles, akkor nem is kell másmilyen. majd 4be 3ba 2be lesz másmilyen. de azért gratulálok neked, hogy a segítség topikban belekötsz az emberekbe és méghozzá kb olyan tévinfókkal látod el a kezdőket is, hogy ami nem jó 1000hekin, az 200on se lehet jó. TÉVEDÉS!

ne haragudjatok az OFFért de ehhez hozzá kellett szólnom.
The Following 2 Users Say Thank You to Druida For This Useful Post:
  #29  
Old 07-30-2008, 15:38
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Druida View Post
Szerintem nagyon tévedsz Remy. pont te voltál aki elkezdett kötözködni. olvasd el a nyitó hsz-t!!! 200HEKI amúgymeg lehet hogy ezt te nem tudod, de mindig a körülményekhez kell alkalmazkodni. ha 5ben jó egy 12% templomos feles, akkor nem is kell másmilyen. majd 4be 3ba 2be lesz másmilyen. de azért gratulálok neked, hogy a segítség topikban belekötsz az emberekbe és méghozzá kb olyan tévinfókkal látod el a kezdőket is, hogy ami nem jó 1000hekin, az 200on se lehet jó. TÉVEDÉS!
Kivancsian varom, hol irtam tevinfokat, koszonom.

Ps: megse varom. Asszem gratulalok, hogy par nagyszaju okoska miatt, ezentul nem irok ilyen topicokba tobbet, asszem nincs ertelme. Majd TI tapasztalt jatekosok megmondjatok a tutit, es akkor egymassal is kotozkodhettek legalabb, ha mar mas nem marad.
__________________
Remedy

Last edited by Remedy; 07-30-2008 at 15:40..
  #30  
Old 07-30-2008, 15:39
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Dus: a sajatomra (is) irtam hogy off. Es ha lehet, hagyjuk mar ezt a 200 hekin, meg 5. szinten jatszhato ervet, mert egyszeruen nevetseges. Normalis orifelepitest szeretnenk( en legalabbis) adni, ami megallja a helyet a fentebbi szinteken is . Csak azert, mert 200 hekin 500 tamadoval is be lehet utni embereket, attol meg nem lesz sem jatszhato az adott ori, sem eletkepes.
Mint ahogy a feles sem lesz az sosem 12% templommal.
Szoval ez egy eleg buta erv, egy tolisvaris hulla is "jatszhato" 5. szinten...

Az a baj, hogy Ti mar a szemelyembe kottok bele, es letojjatok, hogy mit irok, at se gondoljatok, a lenyeg hogy beszolhassatok, mert az biztos meno. De akkor legalabb ne itt tegyetek ezt, a segitsegnel, ha lehet...

Mert mar marhara kezdem unni, hogy mindenhol ez megy, barhova irok. Jon 1-2 ember, es csak azt keresi, hogy ellentmondhasson... Marhara nevetseges, es nem Ram nezve, amikor en csak segiteni akarok, es kijavitom azt, amikor felre akarsz(akartok) vezetni vkit azzal, hogy a 12% templomos feles, az milyen jo... (ez Dragira is vonatkozik)
Remy ne érezd már magad ennyire üldözve. Én azt gondolom hogy felessel nem tudsz annyi varit tartani hogy egy varis be ne ártózzon ha tudsz akkor meg 20 seregekkel formálják át az oridat. Ezért szerintem egy Felesnek éppen csak annyi varit kell tartania hogy a hadisok ne tudják beártózni egy hadisnak általában mennyi temploma van ? úgy kb. 10% ha egy tolis tart 12%-ot akkor az nem megy az épületei rovására és csaka varis tudja levinni a készülijét. De persze lehet én tévedek és én vagyok a hülye de nekem ez a véleményem kijavíthatsz beszólhatsz mondhatod hogy én csak baszogatlak meg a személyed ellen szólaltam fel. De nekem akkor is ez a véleményem és ez is marad!

de kár hogy 1 sor miatt így leszólsz meg benne látod hogy a 3.-ik Világháborút is kiakarom robbantani
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
The Following 2 Users Say Thank You to Dragi For This Useful Post:
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Eladó Országok hulla Fontos események 62 11-23-2010 21:00
óriás vari: torony barakk templom? csakegygnóm Segítség 19 02-21-2008 14:04
4 óriás 1 szöviben? Jimmy Segítség 121 08-27-2007 21:40
TOLIS-bol VARIS !!!??? Loxhero007 Segítség 99 02-03-2007 16:04
Túl erős az óriás doscar Elvetett javaslatok 4 08-16-2006 19:22


All times are GMT +1. The time now is 13:43.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu