Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu
  #1  
Old 07-08-2007, 13:47
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default scriptek

időnként hallok pletykákat, hogy egyesek scripteket használnak a hódítóban. Hallottam, hogy van olyan program,
- amelyik körönként távolba néz és email-t küld, ha jön sereg. Az email érkezésének hatására pedig telefonüzenetet kap.
- amelyik az 1A-ban jelzi, ha 2 körre kerül egy klán.
- amelyik jelzi, ha visszajön szabiról x ország.
- stb.
Nem tudom, hogy igazak-e ezek a pletykák. Remélem, nem igazak. De én VIP tagság esetén is szívesebben beírok időnként néhány számot a tiszta játék védelme érdekében, minthogy esetleg programok ellen játszak.
Ezért javaslom, hogy VIP tagokra is terjesszük ki az időközönkénti négyjegyű számbeírást.
__________________
Egér a sajton... (#3744)
Reply With Quote
Sponsored Links
  #2  
Old 07-08-2007, 14:14
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Támogatom.
Reply With Quote
  #3  
Old 07-08-2007, 14:44
Burning Burning is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,962
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

egyetértek...amúgy egyáltalán nem biztos, hogy ilyen script segítségével játszottak-e az illetők vagy nem, de anno volt olyan ori akivel hadban álltam, aztán elfelejtettem. eltelt pár hét, és elmentem szabira az orimmal, de mikor visszajöttem szabiról éjfél előtt pár perccel már 1-2 percre rá el kezdték lopni a tekieimet az illetők mert még fajivarit se raktam fel, mert ugyebár előbb körülnézek

Last edited by Burning; 07-08-2007 at 14:46..
Reply With Quote
  #4  
Old 07-08-2007, 14:51
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Burning View Post
egyetértek...amúgy egyáltalán nem biztos, hogy ilyen script segítségével játszottak-e az illetők vagy nem, de anno volt olyan ori akivel hadban álltam, aztán elfelejtettem. eltelt pár hét, és elmentem szabira az orimmal, de mikor visszajöttem szabiról éjfél előtt pár perccel már 1-2 percre rá el kezdték lopni a tekieimet az illetők mert még fajivarit se raktam fel, mert ugyebár előbb körülnézek

Én ezért kezdek azzal mindig, hogy belépés, faji fel, és csak aztán nézek körbe. Még akkor is felteszem a fajit, ha utána szabira akarok visszamenni.
Reply With Quote
  #5  
Old 07-08-2007, 14:56
Burning Burning is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,962
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Én ezért kezdek azzal mindig, hogy belépés, faji fel, és csak aztán nézek körbe. Még akkor is felteszem a fajit, ha utána szabira akarok visszamenni.
Synkel nem a teki a lényege a dolognak, hanem az, hogy visszajöttem pl 11:55-kor és az illetők, akik rám vártak 11:56-kor már loptak jócskán...ne haragudj, de lehetetlen, hogy egy perc alatt script nélkül megtaláljanak, ezt be kell lásd
nem mellettük voltam a pontlistán, hanem 100-150 helyre, tehát még bővíteni si kell a pontlistát. ha még vipek is, szóval, hogy pont abban a percben nézték volna, lehet, de nem hiszem
Reply With Quote
  #6  
Old 07-08-2007, 15:03
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 12%
Longevity: 100%
Default

Nem zárom a témát, és nem is teszem az elvetettek közé.

De...

Arra kérek mindenkit, hogy ezt a témát jegeljük.

Ez egy olyan javaslat, ami ebben a formában nincs átgondolva (gondoljunk csak bele abba, hogy ez azt jelentené, hogy a Hódító wapos felülete innentől megszűnne), és egészen biztosan nem ebben a formában kell kezelni.

Köszönöm megértéseteket.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #7  
Old 07-08-2007, 16:52
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Burning View Post
Synkel nem a teki a lényege a dolognak, hanem az, hogy visszajöttem pl 11:55-kor és az illetők, akik rám vártak 11:56-kor már loptak jócskán...ne haragudj, de lehetetlen, hogy egy perc alatt script nélkül megtaláljanak, ezt be kell lásd
nem mellettük voltam a pontlistán, hanem 100-150 helyre, tehát még bővíteni si kell a pontlistát. ha még vipek is, szóval, hogy pont abban a percben nézték volna, lehet, de nem hiszem
Burning, simán lehet. Néztem nagyokat amikor a szövim kisasolta hogy vmelyik anyázós "profi ellen" visszajött két perrcre Nem gyakori de megesik az ilyen
__________________
Steve`sfield (#324643)
Reply With Quote
  #8  
Old 07-08-2007, 17:00
wand wand is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,144
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by -Fegya- View Post
időnként hallok pletykákat, hogy egyesek scripteket használnak a hódítóban. Hallottam, hogy van olyan program,
- amelyik körönként távolba néz és email-t küld, ha jön sereg. Az email érkezésének hatására pedig telefonüzenetet kap.
- amelyik az 1A-ban jelzi, ha 2 körre kerül egy klán.
- amelyik jelzi, ha visszajön szabiról x ország.
- stb.
Nem tudom, hogy igazak-e ezek a pletykák. Remélem, nem igazak.
én is hallottam róla.. minden bizonnyal más forrásból mint te.. szal ha létezik tényleg megoldás kéne rá.. (vagy ha hosszú távon jegeljük, akkor valaki küldje át nekem is a scriptet )
Reply With Quote
  #9  
Old 07-08-2007, 17:08
Burning Burning is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,962
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Steve View Post
Burning, simán lehet. Néztem nagyokat amikor a szövim kisasolta hogy vmelyik anyázós "profi ellen" visszajött két perrcre Nem gyakori de megesik az ilyen
akkor marha nagy mázlijuk volt, hogy pont kisasolták azt a percet amikor eltűnt a sárga SZ betű az orinevem mellől
Reply With Quote
  #10  
Old 07-08-2007, 17:31
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by wand View Post
én is hallottam róla.. minden bizonnyal más forrásból mint te.. szal ha létezik tényleg megoldás kéne rá.. (vagy ha hosszú távon jegeljük, akkor valaki küldje át nekem is a scriptet )

Én ismerek is olyat aki használja... Úgyhogy valami megoldás télleg kellene rá.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 00:55.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu