Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #41  
Old 05-12-2009, 03:17
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Az akcióidnak nem lehet célja, hogy bárki szabadságra menjen. Ha szabadságra kényszerül az ellenfél, akkor az egy tökéletes jelzés arra, hogy amit csináltál, az már sok.

Ha bármilyen akcióval az egyetlen cél, hogy szabadságra, törlésre, újraindításra kényszeríts bárkit is, akkor az a játékstílus nem összeegyeztethető a Hódítóval.
A szabadság többnyire nem célja, hanem eredménye a támadásoknak. Nem egyszer menekült már ellenfelünk szabadságra minimális akció eredményként - látva hogy nemsokára vagy veszít egy halom földet, vagy inkább szabizik pár napra.

Tehát a "beszabizott az ellenfél" kijelentések többsége nem túlzott agresszió eredménye, pusztán a földjüket féltő játékosok konfliktuskerülő magatartásából fakad.
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.

Last edited by Xeper; 05-12-2009 at 03:20..
The Following User Says Thank You to Xeper For This Useful Post:
Sponsored Links
  #42  
Old 05-12-2009, 09:58
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 12%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Xeper View Post
A szabadság többnyire nem célja, hanem eredménye a támadásoknak. Nem egyszer menekült már ellenfelünk szabadságra minimális akció eredményként - látva hogy nemsokára vagy veszít egy halom földet, vagy inkább szabizik pár napra.

Tehát a "beszabizott az ellenfél" kijelentések többsége nem túlzott agresszió eredménye, pusztán a földjüket féltő játékosok konfliktuskerülő magatartásából fakad.
Örülök, ha ezt így látod. Én sajnos a másik oldalát tapasztalom, rengeteg fenyegetés van a játékban, ami a szabadságra kényszerítésre vonatkozik. Például "addig ütlek, amíg el nem mész szabadságra" stb. Az ilyeneknek nincs helye a Hódítóban.
__________________
Hódító * Queosia
  #43  
Old 05-12-2009, 10:58
stivi stivi is offline
Junior Member
 
Join Date: May 2009
Posts: 7
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Hello!

Végig olvastam a hozzászólásokat. Hát és szerintem a fair modul nem mindig fair A következő szitu volt.

X szövetség, varázslós országával összeakadtunk. Konkrétan leloptam pénzre, és írtam neki hogy tartson bankot, ha nem akarja, hogy lelopják. erre vissza irt hogy kretén vagyok (szó szerint) mellé kaptam rengést megy tűzgolyót meg tolikillt rendesen. Na akkor ment a sereg puszti, mészi, vegyesen, konkrétan ö nem támadott engem katonailag mert nem tudott hanem csak a szövije. Ami meg védve lett. Az ártó varázslatok azért jöttek, amíg tudta csinálni. viszont az én eredményességem csökkent rendesen. Pedig a szövije is próbálkozott néha támadással, persze ezek is sikertelenek voltak. A varázslós ország már csak próbálkozott ártó varázzsal, de nem ment neki.

A lényeg hogy az ártó szándék meg volt az ellenfélben. Az szerintem teljesen mellékes hogy ez az ártó tevékenység sikeres e vagy sem. A támadásaim hatásfoka mégis lecsökkent rendesen.
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Zsákmány-pusztítás Synkel Segítség 13 03-12-2008 16:49
Mészárlás? alma Segítség 4 12-12-2007 19:07
14.02. Pusztítás Ati Hódító Kézikönyv 11 08-03-2007 00:54
14.04. Mészárlás Ati Hódító Kézikönyv 9 07-25-2007 22:05
Mészárlás karesz6 Segítség 16 12-27-2006 07:50


All times are GMT +1. The time now is 08:21.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu