Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 07-28-2010, 14:34
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default Helytartó hiba kufár személyiségnél és 6. Piacnál?

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
azért írok önöknek mert hiba van a játékba 2b csoportba kufár személyiségem van így ugye 6 piacom van 1 nap. 6. piacom még megvolt és a helytartó nem rakta ki a piacra a visszatérő katonákat , pedig be volt állítva hogy 4000 fő felett adja el szeretném ha utána néznének mert ez nem kis őszegű kár és nagy nehezen gyűjtöttem össze előre is köszönöm.

2010-07-28 01:03:19 Kevés a hely a templomokban! 295569 varázsló elhagyta sereged. [INFÓ]

üdvözlettel:
Rém-Landia (#237610)


*én meg csak mint jó postás*
Ne offoljunk máshol II.-ből

Remy felvetése elgondolkodtató, bemásolom ezt is.
Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Nem feltetlen, lehet a ht nem azt nezi van-e meg piacod, hanem azt, 5x jartal-e mar ott. Ez esetben tenyleg javitani kell.

(Persze az tuti hogy nem ebben a topicban kellene ezt emliteni)

Last edited by Hex; 07-28-2010 at 14:39..
The Following 3 Users Say Thank You to Hex For This Useful Post:
Sponsored Links
  #2  
Old 07-28-2010, 14:58
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Most erre mit mondjak?

Kicsit több értelme lenne ezt nem egy offolós, semmiről se szóló cset témában írni, hanem mondjuk a ... teszemazt... hibajelzéseknél?

Mindjárt megnézem.
__________________
Hódító * Queosia
  #3  
Old 07-28-2010, 15:59
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Már fent is a javítás. Ha valakinek még gondja akad vele, az szóljon. (Lehetőleg ne a Blikkben egy apróhirdetés formájában, ne is a helyi takarítónéninek szólva, és ne is egy mindent szétoffoló csettémában!!!!!!!!!)
__________________
Hódító * Queosia
The Following User Says Thank You to Ati For This Useful Post:
  #4  
Old 07-28-2010, 16:04
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 15%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Már fent is a javítás. Ha valakinek még gondja akad vele, az szóljon. (Lehetőleg ne a Blikkben egy apróhirdetés formájában, ne is a helyi takarítónéninek szólva, és ne is egy mindent szétoffoló csettémában!!!!!!!!!)
Ilyenkor a dolog áldozata visszakapja az önhibáján kívül elvesztett javait?
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


  #5  
Old 07-28-2010, 16:19
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Tsobi View Post
Ilyenkor a dolog áldozata visszakapja az önhibáján kívül elvesztett javait?
Amennyiben teljes csoporto(ka)t, vagy csoport(ok) jelentős részét érintő probléma fordul elő, abban az esetben igen (a teljes csoport(ok) visszaállításával). Egyéb esetben supporton kérhető egyedi elbírálás, ez dönt arról, hogy igen, vagy nem.
__________________
Hódító * Queosia
  #6  
Old 07-28-2010, 17:10
Rém Rém is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 104
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

akkor én szertném visszakapni a káromat merr ugyancsak kishiján 300k varázslóm bánta és pár hónappal ezelőtt pedig 400k lovasom másik csoportba. de ez most nemlényeg hanem a 2b s országomba. ja és szertném megkérdezni hogy hogy lehet irni a supportra amikor ha irok , ide irányitanak egyből.
  #7  
Old 07-28-2010, 17:11
Rém Rém is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 104
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

jah ez lemaradt. országom neve: Rém-Landia (#237610)
  #8  
Old 07-29-2010, 11:17
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Látom DragonSzamárnak nem tetszik, hogy nem olyan helyeken kell jelezni a problémákat, amiket 100%, hogy nem olvasok. Úgyhogy neki kivételként lehet nyugodtan ott jelezni, legalább biztosított, hogy nem kell vele foglalkozni.

A többiek probléma esetén lehetőleg ott jelezzék, ahol kell.
__________________
Hódító * Queosia
The Following 2 Users Say Thank You to Ati For This Useful Post:
  #9  
Old 07-29-2010, 11:26
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Rém View Post
akkor én szertném visszakapni a káromat merr ugyancsak kishiján 300k varázslóm bánta és pár hónappal ezelőtt pedig 400k lovasom másik csoportba. de ez most nemlényeg hanem a 2b s országomba. ja és szertném megkérdezni hogy hogy lehet irni a supportra amikor ha irok , ide irányitanak egyből.
1, Kérlek, hogy legközelebb probléma esetén ne totál véletlenszerű témákban jelezd azt, hanem hibajelzés esetén például a "Hibajelzések" témában. A témanevek úgy vannak megválasztva, hogy könnyen érthető legyen, hogy mit takarnak. Most is csoda, hogy valaki átmásolta. Ennek hiányában sose lett volna vele foglalkozva, hiszen csettémákat nem követek, maximum évente 2x belenézek. Neked se jó, ha fél év múlva veszem észre, hogy egyszer volt valami problémád. Akkor pedig már úgyis késő lesz vele foglalkozni.

2, Supporton a megfelelő téma kiválasztásával kapod meg a megfelelő válaszokat. Stratégiai kérdések, illetve általános hibajelzések csak a fórumra tartoznak, mivel ezekben szükséges, hogy mások is hozzászóljanak -- illetve stratégiai kérdések esetén CSAK mások. Minden téma esetén pontosan le van írva, hogy mi a teendő, így mindig a megfelelő emberhez jutnak el az intézendő ügyek. Vannak témák, amikkel például én személyesen egyáltalán nem foglalkozom, mások intézik azokat. Ezért is nagyon fontos, hogy ne össze-vissza nyomogassa az ember a gombokat, hanem mindig a megfelelő válaszokat adja.
__________________
Hódító * Queosia
  #10  
Old 07-29-2010, 11:48
Rém Rém is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 104
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

hát én szerettem volna egy hibajelzési topikot csinálni csak nem tudtam mert nincs jogom hozzá.de már eztis kértem hogy ami 3-4 évvel ezelőtt történt felejtsük el és kapjam vissza normálisan az irásjogom, téma létrehozásilehetőséget de nem választ kaptam.
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Hiba Totya&Törpe Segítség 6 12-21-2009 17:22
Kapcsolódási hiba BeeLord PC (hardver, szoftver, játékok stb.) 35 01-09-2009 10:31
talán hiba J.Ati A fórumról... :) 52 11-27-2008 20:38
fogalmazási hiba:) Hunor a sirály Elvetett javaslatok 3 02-21-2007 13:49
Idő hiba Szecsa A fórumról... :) 10 12-31-2006 17:34


All times are GMT +1. The time now is 06:10.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu