Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 03-29-2008, 15:02
Kashuka Kashuka is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 13
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default több ország de szabin van egy pár

Üdv!

Egy olyan kérdésem lenne hogy mi van akkor ha indítottam egy új országot, de a fő ország amivel össze akarom kapcsolni szabin van, és nem is tudok vele még egy ideig visszajönni?Azt írták jó pár helyen a szabályzatban hogy azonnal össze kell kapcsolni őket vagy anarchista, de mivel szabin vannak ezt nem tudom megtenni.Vki tudna vmi értelmes segítséget nyújtani?Esetleg hova/kinek kéne írnom levelet hogy ugyan ne tessenek már áttenni stb...


Előre is köszi a segítséget
Sponsored Links
  #2  
Old 03-29-2008, 18:58
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Kashuka View Post
Üdv!

Egy olyan kérdésem lenne hogy mi van akkor ha indítottam egy új országot, de a fő ország amivel össze akarom kapcsolni szabin van, és nem is tudok vele még egy ideig visszajönni?Azt írták jó pár helyen a szabályzatban hogy azonnal össze kell kapcsolni őket vagy anarchista, de mivel szabin vannak ezt nem tudom megtenni.Vki tudna vmi értelmes segítséget nyújtani?Esetleg hova/kinek kéne írnom levelet hogy ugyan ne tessenek már áttenni stb...


Előre is köszi a segítséget
Szia, levelet sehova nem kell írnod. Ilyenkor mivel szabálytalanul játszol, ebből anarch lesz.

A teendő: törlöd az új országodat, és csak akkor indítasz ismét újat, amikor eleget tudsz tenni a játékban való részvétel feltételeinek.
__________________
Hódító * Queosia
  #3  
Old 03-29-2008, 19:33
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Kashuka View Post
Üdv!

Egy olyan kérdésem lenne hogy mi van akkor ha indítottam egy új országot, de a fő ország amivel össze akarom kapcsolni szabin van, és nem is tudok vele még egy ideig visszajönni?Azt írták jó pár helyen a szabályzatban hogy azonnal össze kell kapcsolni őket vagy anarchista, de mivel szabin vannak ezt nem tudom megtenni.Vki tudna vmi értelmes segítséget nyújtani?Esetleg hova/kinek kéne írnom levelet hogy ugyan ne tessenek már áttenni stb...


Előre is köszi a segítséget
Esetleg én még azt is kipróbálnám, hogy belépek a szabiról, kattintok egyet, majd szépen visszamegyek szabira.
De nem értem, hogy miért akarsz újat, ha a régiekkel nem foglalkozol. Ha nem akarsz velük játszani, töröld, így is túl sok a szabis ország...
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
  #4  
Old 03-29-2008, 21:03
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Ha nincs mindegyik országod szabin, akkor még azt lejhet csinálni, hogy VALAMELYIK országodból beírod az újat. Nem kell, hogy a legutolsóból írd be. Utána elfogadod az újból, ellenőrzüd, hogy az összekapcsolás tényleg megtörtént-e, és boldogan játszol tovább.

Az összekapcsolás viszont tényleg kötelező azonnal, erre vonatkozóan rengeteg figyelmeztetést kapsz, mire eljutsz az új országba való belépésig, úgyhogy ezzel kapcsolatban kivételt tenni nem tudunk.
__________________
Hódító * Queosia
  #5  
Old 03-30-2008, 13:20
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Esetleg én még azt is kipróbálnám, hogy belépek a szabiról, kattintok egyet, majd szépen visszamegyek szabira.
Nem tud visszajönni szabirol, hogyha elolvastad volna alaposan az első beírását...

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
De nem értem, hogy miért akarsz újat, ha a régiekkel nem foglalkozol. Ha nem akarsz velük játszani, töröld, így is túl sok a szabis ország...
Nem gondolod, hogy vannak esetek amikor nem azért megy el szabira, mert nem ér rá az országára??
  #6  
Old 03-30-2008, 13:24
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Dus View Post
Nem gondolod, hogy vannak esetek amikor nem azért megy el szabira, mert nem ér rá az országára??

Ezzel megint oda lyukadunk ki, hogy lehetőleg ne azt támogassuk, amikor a játék egyes funkcióit emberek nem arra használják, amire való. A szabadság arra való, hogy amikor nem tudsz az országoddal foglalkozni, akkor relatív biztonságban tudd.
__________________
Hódító * Queosia
  #7  
Old 03-30-2008, 13:38
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 19%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ezzel megint oda lyukadunk ki, hogy lehetőleg ne azt támogassuk, amikor a játék egyes funkcióit emberek nem arra használják, amire való. A szabadság arra való, hogy amikor nem tudsz az országoddal foglalkozni, akkor relatív biztonságban tudd.
Relatív?
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


  #8  
Old 03-30-2008, 13:43
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Matador View Post
Relatív?
Az. 1/A-ban például ettől még támadhatnak klánszinten, ha fellépési határ fölött vagy, akkor ettől még vesztesz földet, minden esetben a körülötted levő mezőny akár rosszabbra is változhat.
__________________
Hódító * Queosia
  #9  
Old 03-30-2008, 22:00
Tavacska Tavacska is offline
Member
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 128
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

meg nem csak az A-ban relativ :-)
a szabis orit ugyan ugy meg lehet gömbölni, és amig szabin van, a másik megnézi milye van, márha tudja :-)))
  #10  
Old 03-30-2008, 22:03
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Dus View Post
Nem gondolod, hogy vannak esetek amikor nem azért megy el szabira, mert nem ér rá az országára??
Ha nem ér rá az országára, akkor miért is regisztrál másikat? Hohó...figyelj kicsit mielőtt leszólsz!
Köszi!
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Több ország egy böngészőben Viz Általános beszélgetés Hódítós témákban 30 02-16-2007 13:48
Több ország irányítása 2 Bakter_ium Segítség 162 01-27-2007 10:31
Több ország irányítása -Fegya- Általános beszélgetés Hódítós témákban 7 09-11-2006 14:15
Több ország összekötésénél a szabi is legyen jelölve aúú Elvetett javaslatok 7 08-08-2006 01:25
Több ország összekapcsolása MiKoR Segítség 10 02-01-2006 01:18


All times are GMT +1. The time now is 09:41.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu