Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 03-26-2006, 20:55
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Tacsiazuma
Ati! Sok JKSZ - bejelentés volt hatással? Vagy a legtöbb nem elég megalapozott vagy nem lett belőle anarch export / törlés?
Olvasd el az időnkénti kirohanásaimat ezügyben, akár ezen a fórumon is valahol másik topicban. A jelentések 99%-a abból áll, hogy 2 ország is meggömbözte, vagy jajj visszatámadt a szövi, ekit előzőleg megtámadtam, esetleg de gyanús, hogy 3 napja senki nem támadott.
__________________
Hódító * Queosia
Sponsored Links
  #12  
Old 03-26-2006, 21:01
director
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by Ati
Olvasd el az időnkénti kirohanásaimat ezügyben, akár ezen a fórumon is valahol másik topicban. A jelentések 99%-a abból áll, hogy 2 ország is meggömbözte, vagy jajj visszatámadt a szövi, ekit előzőleg megtámadtam, esetleg de gyanús, hogy 3 napja senki nem támadott.
na igen, de megjegyzendő hogy aki jksz-el, az is pont így csinálja, mert nem hülye, hogy lebuktassa magát, ha anélkül is simán meg lehet szivatni valakit:)
  #13  
Old 03-26-2006, 21:34
Tacsiazuma
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

akkor ugye nincs mit tenni, ha pl. lelopok valakit, akit ugye előzőleg meggömböztem.. és utána kb. 2 körrel vki !fentről! elkezdi lefelé gyilkolni a tolijaimat.. ez ugye leviszi a hírnevét és ráadásul utána nem is lop tőlem semmit.. de mivel nincs meg a 2. tag, ezért nem tudom be sem jelenteni.. az üzeneteiket ilyen esetben átvizsgáljátok? Bár erre meg ott van az MSN, stb..
  #14  
Old 03-26-2006, 21:37
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by director
na igen, de megjegyzendő hogy aki jksz-el, az is pont így csinálja, mert nem hülye, hogy lebuktassa magát, ha anélkül is simán meg lehet szivatni valakit
Ha valakit nem támad meg senki, akkor azt én nem nevezném jksz-nek például...

Mint ahogyan azt se, hogy betámadok 2 orit, és mindkettő visszatámad. A szemetek...
__________________
Hódító * Queosia
  #15  
Old 03-26-2006, 21:39
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Tacsiazuma
akkor ugye nincs mit tenni, ha pl. lelopok valakit, akit ugye előzőleg meggömböztem.. és utána kb. 2 körrel vki !fentről! elkezdi lefelé gyilkolni a tolijaimat.. ez ugye leviszi a hírnevét és ráadásul utána nem is lop tőlem semmit.. de mivel nincs meg a 2. tag, ezért nem tudom be sem jelenteni.. az üzeneteiket ilyen esetben átvizsgáljátok? Bár erre meg ott van az MSN, stb..
Értelemszerűen a kivizsgálás mikéntjéről nem áll módomban semmi információt adni.
__________________
Hódító * Queosia
  #16  
Old 03-26-2006, 23:56
Tacsiazuma
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

de egy MF-től lopok.. ő szol pl. a haverjának, aki egy erős vari, hogy ez+ez lop tőlem... csinálj már Vele vmit.. és ő nyírbálja a tolijaimat.. ez már JKSZ, nem? mert ok nélkül nem szoktak lefelé tolit mérgezni.. ráadásul pont azután, hogy kifosztok vkit, aki gyengébb varikkal, mint Én..
  #17  
Old 03-27-2006, 09:11
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Tacsiazuma
csinálj már Vele vmit..
Ez itt jksz-bejelentőnek tűnik? Nem. Akkor??? Tessék már rendeltetésszerűen használni a dolgokat................................
__________________
Hódító * Queosia
  #18  
Old 03-27-2006, 16:02
Tacsiazuma
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Ati.. sorry, ha esetleg nem érted.. egyik ori megírja zöldben a másiknak, hogy "Ez+ez lop tőlem, csinálj már Vele vmit.."... csak Te írtad, hogy általában orbitális baromságokat ír be.. Én csak kérdeztem, hogy ha ilyen helyzet áll fent, vagy úgy érzem, hogy ez történt, akkor bejelenthetem?
  #19  
Old 03-27-2006, 16:53
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Tacsiazuma
Ati.. sorry, ha esetleg nem érted.. egyik ori megírja zöldben a másiknak, hogy "Ez+ez lop tőlem, csinálj már Vele vmit.."... csak Te írtad, hogy általában orbitális baromságokat ír be.. Én csak kérdeztem, hogy ha ilyen helyzet áll fent, vagy úgy érzem, hogy ez történt, akkor bejelenthetem?
Be persze, de ezt mindenképp a bejelentőben tedd. Olyankor az események stb ki vannak gyűjtve, ezért lényeges, hogy onnan legyen jelentve, ahol történtek is az események. Az olyan bejelentők, hogy "A szövimet megtámadták", nem igazán használhatóak.
__________________
Hódító * Queosia
  #20  
Old 03-27-2006, 20:34
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Lightbulb

Hehh én nme szeretem jelenteni se a sértéseket se a jksz gyanut mert sztem ha valaki ki tudja használni a jksz előnyeit az ügesen leplezi sajna...

Mellesleg a multkor kaptam egy átdobott orit és etikátlan módon megnéztem a régi üzeneteit...
röviden:húúha!!!
hosszabban: aztakutyamindenit!!!
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 13:54.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu