Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 02-23-2006, 09:56
Josh's Avatar
Josh Josh is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Makó
Posts: 53
Activity: 0%
Longevity: 99%
Question Újraindulás

van egy fogós kérdésem, hátha tudjátok rá a választ: nos, 5/U-ban van egy orim, amivel szeretnék újraindulni, de van rajta 256Vip kör, és ezt szeretném megtartani, sms-ben szoktam hosszabítani, de a "zéró-start"-nak nem felel meg az orim. szerintetek, ha újraindulok vele ugyanazon a szinten, akkor megmarad a Vip, vagy elveszik? csak azért kérdem, mert elrontottam egy -két dolgot vele, és szerintem érdemesebb újraindulnom, mint fellépnem (szintlépés előtt áll) és nem akarom, hogy a Vip kárba menjen
Sponsored Links
  #2  
Old 02-23-2006, 10:01
Daemon's Avatar
Daemon Daemon is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 43
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ha újra tudsz indulni 5-ös csopiból, akkor gonolom már fordultál egyszer. Ha így van az újraindulás az olyan, mint bármelyik szinten és megmaradnak a VIP körök.
  #3  
Old 02-23-2006, 10:16
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Josh
van egy fogós kérdésem, hátha tudjátok rá a választ: nos, 5/U-ban van egy orim, amivel szeretnék újraindulni, de van rajta 256Vip kör, és ezt szeretném megtartani, sms-ben szoktam hosszabítani, de a "zéró-start"-nak nem felel meg az orim. szerintetek, ha újraindulok vele ugyanazon a szinten, akkor megmarad a Vip, vagy elveszik? csak azért kérdem, mert elrontottam egy -két dolgot vele, és szerintem érdemesebb újraindulnom, mint fellépnem (szintlépés előtt áll) és nem akarom, hogy a Vip kárba menjen
Ha nem fordultál még (csak egy személyiséget tudsz választani az országnak), akkor nem tudsz újraindulni az 5. szinten.

Lehetőségek:

- Fellépsz, ha már úgyis szintlépés elptt állsz.
- Törölsz, és új országot kezdesz, ez esezben a vip köreid elvesznek!
- Megvárod, amíg letelnek a vip körök, és csak utána törölsz, és kezdesz új országot.
- Teszel az országra még annyi vip kört, hogy meglegyen a szükséges, és zéró-startot csinálsz, ez esetben az ország neve, sorszáma, és vip körei megmaradnak.
  #4  
Old 03-20-2006, 00:28
Panyi Panyi is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: B.A.Z. megye Tiszaújváros
Posts: 80
Activity: 0%
Longevity: 99%
Question újraindulásos csalás

Felmerült bennem a kérdés, hogy egy újraindulási pénzügyi csalást köteles-e a játékos jelezni? Most botlottam bele 1 ilyen szövibe, jókor jó helyen voltam, az egyik tagtól elhoztam 250 millát, még így is van kb 2 milliárd tiszta pénzük rajta, ha most jól elporolnak ebből a pénzből, akkor magamnak köszönhetem??
  #5  
Old 03-20-2006, 02:05
director
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by Panyi
Felmerült bennem a kérdés, hogy egy újraindulási pénzügyi csalást köteles-e a játékos jelezni? Most botlottam bele 1 ilyen szövibe, jókor jó helyen voltam, az egyik tagtól elhoztam 250 millát, még így is van kb 2 milliárd tiszta pénzük rajta, ha most jól elporolnak ebből a pénzből, akkor magamnak köszönhetem??:confused:
az újraindulás miért csalás?
  #6  
Old 03-20-2006, 07:41
Panyi Panyi is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: B.A.Z. megye Tiszaújváros
Posts: 80
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by director
az újraindulás miért csalás?
Ezen tanakodom én is, hogy az újraindulás adta lehetőségeket kihasználva több milliárdhoz hozzájutni csalás-e vagy sem? A módszert pedig nem írom le, érthető okokból.
  #7  
Old 03-20-2006, 07:46
Apa Apa is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 440
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

szerintem ha bárki csinálhatja, ugyanazokkal a feltételekkel, ugyanannyi pénzt nyerve a dolgon akko nem csalás.
má én is törtem a fejem rajta hogy ezáltal fellenditem a szövim pénzügyi helyzetét.
  #8  
Old 03-20-2006, 07:55
Panyi Panyi is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: B.A.Z. megye Tiszaújváros
Posts: 80
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

De szerintem nagyon kevesen csinálják, és ez által nagyon nagy előnyhöz jutnak másokkal szemben...
2 miliárdból 50.000 elit képzését lehet játszva megoldani, vagy bármely piac felett átvenni az uralmat
  #9  
Old 03-20-2006, 08:51
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Panyi
De szerintem nagyon kevesen csinálják, és ez által nagyon nagy előnyhöz jutnak másokkal szemben...
2 miliárdból 50.000 elit képzését lehet játszva megoldani, vagy bármely piac felett átvenni az uralmat
Ez a játék része, nagyon sokan csinálják, bárki megteheti, nem tervezek ezügyben semmiféle korlátozást. Ha erre ellő egy újraindulási lehetőséget, tegye.
__________________
Hódító * Queosia
  #10  
Old 03-20-2006, 09:18
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

az a goromba amikor az ország tele van tekivel meg max pénzzel és így kezdi a szintet.... és aztán újrázik mert van neki jópár... ezzel el is látta a klánt a topba jutásig elég pénzzel.... azért ez erős nem? de hát te is meg tudod csinálni, szerintem is felesleges kivenni a játékból...
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
1/A-val kapcsolatos kérdések, és tanácsok Gaben Stratégia & Tippek 379 06-06-2016 21:15
Újraindulás drmotto Segítség 9 10-15-2007 12:25
Ujraindulás Hunor a sirály Elvetett javaslatok 3 12-11-2006 14:24
Ujraindulás új email cimmel Netelek Segítség 3 11-26-2006 09:10
újraindulás 5. szinten kedvenc hóhérod Megvalósult javaslatok 675 10-02-2006 11:09


All times are GMT +1. The time now is 09:42.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu