Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 02-16-2006, 08:50
golyoka golyoka is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Zut
Posts: 11
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default bányabontás építés nélkül

Nem tudom, hogy lehetne-e ilyet csinálni, pl én utálom a drágakőbányákat és ha szimplán felfedezek akár 2 hekit akkor is találok 1-et és fel kell építenem, h építeni tudjak mást a helyére veszitek fölösen min 10 kört +- 6-8 kört belépésig, meg lehetne oldani, hogy ne kelljen a bányákat felépíteni, ha nekem nem kellenek és auto mod lerombolhassam őket?
Sponsored Links
  #2  
Old 02-16-2006, 09:00
Békés's Avatar
Békés Békés is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Philippines
Posts: 411
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by golyoka
Nem tudom, hogy lehetne-e ilyet csinálni, pl én utálom a drágakőbányákat és ha szimplán felfedezek akár 2 hekit akkor is találok 1-et és fel kell építenem, h építeni tudjak mást a helyére veszitek fölösen min 10 kört +- 6-8 kört belépésig, meg lehetne oldani, hogy ne kelljen a bányákat felépíteni, ha nekem nem kellenek és auto mod lerombolhassam őket?

Nincs,
épitened kell nincsmás, vagy üressen hagyod és imádkozol ,hogy beütéskor a drágakőbányákat vigyék el
__________________
drugstore-onlinecatalog.com
  #3  
Old 02-16-2006, 09:06
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Arra kérek mindenkit, hogy a megfelelő témába írjon. Ennek semmi köze a fejlesztési megbeszélésekhez. Ez a Segítség a kezdő játékosoknak témába való. Légyszi figyeljetek oda erre, mert nem fogtok megfelelő választ kapni, és még erősen le is hurrog mindenki (én biztos ), ha rossz helyre írsz. Köszi. Ezt most át is mozgatom a megfelelő helyre.
  #4  
Old 02-16-2006, 09:12
golyoka golyoka is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Zut
Posts: 11
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati
Arra kérek mindenkit, hogy a megfelelő témába írjon. Ennek semmi köze a fejlesztési megbeszélésekhez. Ez a Segítség a kezdő játékosoknak témába való. Légyszi figyeljetek oda erre, mert nem fogtok megfelelő választ kapni, és még erősen le is hurrog mindenki (én biztos ), ha rossz helyre írsz. Köszi. Ezt most át is mozgatom a megfelelő helyre.

úgy éreztem fejlesztési alapnak is beillene, hogy építés nélkül bedobható lenne 1 rúd tnt, hogy építhető legyen a helyére azzon 1 erőd pl
  #5  
Old 02-16-2006, 09:35
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by golyoka
úgy éreztem fejlesztési alapnak is beillene, hogy építés nélkül bedobható lenne 1 rúd tnt, hogy építhető legyen a helyére azzon 1 erőd pl
Én úgy gondolom, hogy csak azért, mert a játék helyes működésével valaki nincs tisztában, nem szükséges azonnal átírni a játékot.
  #6  
Old 02-16-2006, 10:23
golyoka golyoka is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Zut
Posts: 11
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

nem akarom átiratni a játékot, igaz adminnal/moddal sem vitatkozni, ezért érdeklődtem ott a lehetőségekről, de sebaj.... akkor inkább meg se szolalok...
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Tanácsadók: Építés és Tekercsírás Synkel Elvetett javaslatok 7 02-28-2008 12:28
építés körváltás elött vagy után? csakegygnóm Segítség 4 02-11-2008 20:03
Építés és képzés hatpeti Segítség 38 09-03-2007 00:35
Orkal, tekercsek nélkül. Artúr Stratégia & Tippek 53 04-22-2007 12:51
Varázsló nélkül vonos82 Általános beszélgetés Hódítós témákban 28 03-25-2006 21:41


All times are GMT +1. The time now is 06:40.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu