Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 01-30-2006, 21:20
bpeet bpeet is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 92
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Mikor: lehet félreérthetően fogalmaztam. gömbjük lehetett, de mit érnek a sok nullával? így értettem amikor azt mondtam h gömbjük sem volt.


egyébként elfként most próbálom ki magam. de már látom tűzgolyókat fogok kapni eleget.

mindegy, ettől érdekes a játék.

igazából a faji vari meg a sok plusz védelmi százalék miatt váltottam. nem tudom még megérte-e, de a 30% lakáshelyzeten teljesen átsiklott a figyelmem.

Attila: ha zavarhatlak még. nem tudom h nem akartál válaszolni, vagy átsiklottál felette JKSZ-nél csak "közvetlen" (pl. üzik) vagy "közvetett" (pl. régen a szövije volt, vagy egyértelmű, mert x a pontlistában sem láthatja az áldozatot) bizonyítékok alapján döntitek el h volt-e vagy sem?
Sponsored Links
  #12  
Old 01-30-2006, 21:29
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by bpeet
Attila: ha zavarhatlak még. nem tudom h nem akartál válaszolni, vagy átsiklottál felette JKSZ-nél csak "közvetlen" (pl. üzik) vagy "közvetett" (pl. régen a szövije volt, vagy egyértelmű, mert x a pontlistában sem láthatja az áldozatot) bizonyítékok alapján döntitek el h volt-e vagy sem?
Természetesen olyan bizonyítékok is körzejátszhatnak egy TÉNYLEGES JKSZ megítélésekor, amik esetleg számodra nem láthatók, vagy nem egyértelműek. Ezért van a jksz.jelentő lap, hogy az a jelentéskor sokféle információt összegyűjt nekünk, amik a játékon belül nem látszanak.

Az, hogy a pontlistában nem is látszik, sose lehet bizonyító erejű, hiszen a pontlistában az látszik, akit látni akarok, azt írok be a saját listámba, akit csak akarok, nincs meghatározva, hogy alapból neki látszania kell. Ha 2000. vagyok, a pontlistámba beírhatom a top10 országot nyugodtan, és mindig látom őket.
  #13  
Old 01-30-2006, 21:34
bpeet bpeet is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 92
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

köszi. vágom.

több kérdés a témában nem lesz.
  #14  
Old 01-31-2006, 14:24
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

Quote:
Originally Posted by MiKoR
És minden tiszteletem az ELF eké minden játékban, mert eszméletlen mit kibírnak!
pl. múltkor 5. szint 300 heki... én gnóm harcos (3kló 6kelit) rámegyek egy elfre.. és pattanok! hát grat!
De még mindi gnemjutottam el oda, hogy indítsak egyet, valamiért, nemtom bizalmatlan vok
Hát bocsesz, de ezt a sereget egy mf elf 1500 íjásszal megfogja, ha szövitag, akkor 2000 íjásszal...
Tehát ez nem nagy sereg
Bár ha mindez egy mf ork tábornokba összpontosul...
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Ip-vel kapcsolatos kérdés. Grangel Általános beszélgetés Hódítós témákban 49 04-03-2008 15:04
Mi az a JKSZ? -Fegya- Segítség 13 01-23-2008 07:39
Ütéssel kapcsolatos kérdés? fáy Segítség 17 12-30-2007 15:21
Mészárlással kapcsolatos kérdés fáy Segítség 23 05-28-2007 10:17
JKSZ bejelentések mikéntje Ati Segítség 273 04-24-2007 13:19


All times are GMT +1. The time now is 13:09.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu