Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 02-02-2006, 08:41
zima
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Ati!
IP alapján is szüritek azokat a usereket akiknek már van egy országuk az 5ben de iditani szeretnének még egyet? szoval akkor ugyanarrol a gépröl. 2 különbözö személy már nem is játszhat egy-egy 5. csopis országgal?
Sponsored Links
  #22  
Old 02-02-2006, 08:50
Nikol Nikol is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Vác
Posts: 44
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Összekapcsolással kapcsolatban:
Ha össze van kapcsolva pl 2 orim és az egyikkel olyat teszek amitől anarchban kötök ki, akkor a másik orim is megy vele az anarchba?
__________________
Nikol
  #23  
Old 02-02-2006, 08:52
Makariosz
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by zima
Ati!
IP alapján is szüritek azokat a usereket akiknek már van egy országuk az 5ben de iditani szeretnének még egyet? szoval akkor ugyanarrol a gépröl. 2 különbözö személy már nem is játszhat egy-egy 5. csopis országgal?
Szerintem nem szűrik, mert az elég nagy genyaság lenne, mert akkor mi az öcsémmel pl. hogyan játszanánk? Eddig nem is raktak ugyan ki, de azért remélem nem is fognak. És hogy ne lehessen ráfogni, hogy jksz-ezünk, még szövetségben is vagyunk.
  #24  
Old 02-02-2006, 09:22
director
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by Makariosz
Szerintem nem szűrik, mert az elég nagy genyaság lenne, mert akkor mi az öcsémmel pl. hogyan játszanánk? Eddig nem is raktak ugyan ki, de azért remélem nem is fognak. És hogy ne lehessen ráfogni, hogy jksz-ezünk, még szövetségben is vagyunk.
öö.. mintha egy gépről játszók esetén az lenne a szabály, hogy semmilyen kapcsolat nem lehet az orik között.. tehát szövi sem...
  #25  
Old 02-02-2006, 09:31
Makariosz
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by director
öö.. mintha egy gépről játszók esetén az lenne a szabály, hogy semmilyen kapcsolat nem lehet az orik között.. tehát szövi sem...
Hoppá, ezt nem tudtam.
Egyébként ha így van, akkor elég rossz szabály, mert azt ugye azért senki sem tilthatja meg, hogy beszéljek az öcsémmel, ha már egyszer egy szobában lakunk. Akkor pedig már sokkal jobb ha játékban is szövetségben vagyunk nem? Legalábbis szerintem igazságosabb.
Másrészt meg nem szoktunk általában egy gépről játszani, mert ő a ngygépen, én meg a laptopon nyomulok (vagy fordítva). Az ugyan igaz, hogy IP cím a net felé csak egy van, mert azt a Router kezeli.
  #26  
Old 02-02-2006, 10:23
zima
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Makariosz
Szerintem nem szűrik, mert az elég nagy genyaság lenne.
ha viszont nem szürik akkor felelsleges az a kitétel hogy csak egy 5. csopis országod lehet. elég lenne annyi is hogy ne legyen csoport ütközés. szerintem.
de várjuk meg az illetékest.
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Szabadság kontra betegség drmotto Segítség 14 11-27-2007 19:31
Március: súgó-project Ati Megvalósult javaslatok 86 04-04-2007 11:51
Uj fajok andor Elvetett javaslatok 5 03-27-2007 15:15
betegség vs képzés laziga Megvalósult javaslatok 567 02-19-2007 16:58
Új fajok ckow Általános beszélgetés Hódítós témákban 6 02-02-2006 17:00


All times are GMT +1. The time now is 07:08.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu