Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 01-08-2007, 21:39
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by dreaman68 View Post
nem az van h nem akarom leverni őket, de egy jó szövivel is csak akkor megy ha komolyabb tartalékokkal megyek fel.
Szóval azért, mert nem akarsz egy jó szövit és tartalékokat egy háborúhoz, ezért inkább ne is lehessen ilyen országokat csinálni.

Kéred esetleg a "játék megnyerése" gombot a regisztráció után?
__________________
Hódító * Queosia
Sponsored Links
  #22  
Old 01-08-2007, 21:40
dreaman68 dreaman68 is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Aszód
Posts: 676
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Bea Baba View Post
Nah mivel azt hiszem ez engem is érint lényeg h én Synkel ötleteit és játékát tiszelem de volt ebben ellenmondás is, mivel itt 3-4k hekin lévő orikat emlitettél, de a max hekit levennéd 1200 hekire, szóval pl én nem vagyok benne az általad megjelölt tartományban de mégis legyek büntetve...
ezt nem értem? nem vagy 1200 heki feltt? vagy miért lennél büntetve
  #23  
Old 01-08-2007, 21:43
dreaman68 dreaman68 is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Aszód
Posts: 676
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Szóval azért, mert nem akarsz egy jó szövit és tartalékokat egy háborúhoz, ezért inkább ne is lehessen ilyen országokat csinálni.

Kéred esetleg a "játék megnyerése" gombot a regisztráció után?
nem nem kell játék megnyerése gomb
én szeretnék jó szövit -mondjuk van is- meg tartalékokat de synkel értek egyet h amikor felmegyek h leüssem hirtelen sokasodnak körülöttem. meg ha egyáltalán felengednek mert ha "véletlenül" 3 szövi jönne h mégse kellene fentebb menni...
  #24  
Old 01-08-2007, 21:44
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by dreaman68 View Post
nem nem kell játék megnyerése gomb
én szeretnék jó szövit -mondjuk van is- meg tartalékokat de synkel értek egyet h amikor felmegyek h leüssem hirtelen sokasodnak körülöttem. meg ha egyáltalán felengednek mert ha "véletlenül" 3 szövi jönne h mégse kellene fentebb menni...
Nem igazán értem, hogy ez miért zavar. Az emberek 90%-ának abszolút nem kell olyan magasságokba menni, mekik semmit nem árt pár nagyobb ország. Ha mégis úgy döntesz, hát menj fel tartalékokkal. Ha valakinek sok személyisége van, és emiatt kell felmennie, az 3-4 év játékkal a háta mögött nyugodtan összeszedhet tartalékokat, ha már egyszer direkt abba a csoportba fordult.
__________________
Hódító * Queosia
  #25  
Old 01-08-2007, 21:46
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Nem a nagy területekkel van a probléma, hanem az irreális termelésekkel. Ezt egy másik topicban boncolgattuk, de nem jutottunk eredményre még.
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
  #26  
Old 01-08-2007, 21:47
Bea Baba's Avatar
Bea Baba Bea Baba is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 193
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by dreaman68 View Post
ezt nem értem? nem vagy 1200 heki feltt? vagy miért lennél büntetve
Hát azt hittem érthetően fogalmazok Szóval Synkel a 3000 4000 hekis orikat emlegette, én még 2000en se vok de mégis legyek 1200 hekis....
Megaztán nekem alapvetően örömet okoz h ittvok mert jó ránézni a pontlistára
És evel vannak igy mások is szerintem, a pénz meg amit megtermelek létszükséglet, képzeld lány létemre nem a személyiség érdekel hanem az 1A és oda eggyértelmüen sok pénz kell És ha van rá lehetőségem inkább itt megtermelem mint feljebb ahol minden szempontbol nehezebb
__________________
Don't worry, beeee happy!!

Bea Baba (#336994) itt megtaláltok
  #27  
Old 01-08-2007, 21:47
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Szóval azért, mert nem akarsz egy jó szövit és tartalékokat egy háborúhoz, ezért inkább ne is lehessen ilyen országokat csinálni.

Kéred esetleg a "játék megnyerése" gombot a regisztráció után?
Ez elég durva megközelítése a dolgoknak. Az általam említett esetben a trónkövetelő szövi egyik tagja 19 körről támadott be egy topos országot, merthogy ott már nem tud sereget beképezni!!! Korábban rátermeltek rendesen, nem a véletlenre bízták a dolgokat. Katonapiacot felvették ahogy illik, eltüntették a követ meg tán a fegyvert is a csoportból. Ezt követően ugrott nekik 80k! értéken egy friss orikból álló szövi, és legázolták a társaságot...
A fentiek meg rendeltetésszerű játékkal termelnek tovább háborítatlanul

Ha be lenne maximálva a terület, ha meg nem is oldaná ezta problémát, de kezelhetőbbé tenné, és nem lehetne ennyire aránytalanul többet termelni mint másnak. Persze le lehet szorítani a többieket 1k hekire, esetleg 800-ra, de akkor is "csak" másfélszer akkora orik alkotják a topot, nem 4x-esek vagy még nagyobbak, ráadásula távolság se olyan elképesztő, hogy 0 barakkal lehessen termelni benne.
  #28  
Old 01-08-2007, 21:48
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ati, igazad van, nem kell Tuvalu miatt leszabályozni dolgokat. De te is tudod, hogy nem is a szabályos játék miatt jött létre ez a topic, hanem a lépéshatár feletti országok sajátos viselkedésmintái miatt, és a szabályos játékkal nehezen átugorható 70+ körös szakadásoknak, ha utól akarod érni őket...

Mindegy. ez a topic nem ad erre megoldást, hisz ez más lapra tartozik, de azt hiszem egyértelmű a tendencia, hogy a legnagyob orik évről évre nagyobbak... mintha a föld nőne, csak mindig alkalmi gazdák keze alatt... Te is meg tudod nézni gondolom, ha meg akarod, hogy lépéskor lenti csoportokban mennyi föld megy el a császárnak általában... Szerintem egyértelmű mi a problémája többieknek itt. Én nem panaszkodok, egy erős hadis szövivel jutottam fel oda, nem könnyen, és bizony sokat lestük egy-egy szabiről előkukkantó termelőre, hogy haladhassunk. Ez van, még egyszer nem futom le ezeket a köröket.

Last edited by Senki; 01-08-2007 at 21:52..
  #29  
Old 01-08-2007, 21:48
dreaman68 dreaman68 is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Aszód
Posts: 676
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Nem igazán értem, hogy ez miért zavar. Az emberek 90%-ának abszolút nem kell olyan magasságokba menni, mekik semmit nem árt pár nagyobb ország. Ha mégis úgy döntesz, hát menj fel tartalékokkal. Ha valakinek sok személyisége van, és emiatt kell felmennie, az 3-4 év játékkal a háta mögött nyugodtan összeszedhet tartalékokat, ha már egyszer direkt abba a csoportba fordult.
engem nem az zavar h valakinek a fel kell jutnia hanem nem tartom tisztességesnek.
  #30  
Old 01-08-2007, 21:52
dreaman68 dreaman68 is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Aszód
Posts: 676
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Bea Baba View Post
Hát azt hittem érthetően fogalmazok Szóval Synkel a 3000 4000 hekis orikat emlegette, én még 2000en se vok de mégis legyek 1200 hekis....
Megaztán nekem alapvetően örömet okoz h ittvok mert jó ránézni a pontlistára
És evel vannak igy mások is szerintem, a pénz meg amit megtermelek létszükséglet, képzeld lány létemre nem a személyiség érdekel hanem az 1A és oda eggyértelmüen sok pénz kell És ha van rá lehetőségem inkább itt megtermelem mint feljebb ahol minden szempontbol nehezebb
nem akarlak megsérteni:
ha magas hekin akarsz elnni regelj anarchba.
ha termelni akarsz azt megteheted 1200 hekin is -vagy alacsonyabban de mondjuk magasabb szinten
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Max föld feletti földvesztés szabin.... Pool Általános beszélgetés Hódítós témákban 25 12-11-2006 23:23
maximális föld jeno Elvetett javaslatok 0 12-07-2006 11:47
Elveszett föld!! Cyby_ Segítség 38 10-08-2006 22:06
Kérdezz! Felelünk? :) Toto Segítség 795 07-12-2006 22:01


All times are GMT +1. The time now is 18:02.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu