Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 01-08-2007, 21:13
Arrakis Arrakis is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 630
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Gyere X-be és legyél király. Egymagad, esetleg a szöviddel, csalás és összejátszás nélkül menj fel 4k hekire, és szedd le az ott lévőket...
Mondhattam volna a V-t vagy W-t is. A többieket nem ismerem személyesen.
Menj fel akármelyik csoportban ezek nélkül!
Az én meglátásom szerint amíg a hódítót emberek, s nem botprogramok(nagyszerű helytartónk:P) fogják játszani, addig ez így is marad.
Sponsored Links
  #12  
Old 01-08-2007, 21:17
dreaman68 dreaman68 is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Aszód
Posts: 676
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

hogyant akartam
jó leütni... még lehet menne is kapcsolatok nélkül. de mennyire idegesítőek azok a termelő orik akik csak felmásznak magasba és halott orikkal termelgetnek? meg a tartalékaik mellett......
  #13  
Old 01-08-2007, 21:18
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by dreaman68 View Post
de mennyire idegesítőek azok a termelő orik akik csak felmásznak magasba és halott orikkal termelgetnek? meg a tartalékaik mellett......

Azért, mert idegesítő, és nem akarod leverni onnan, szüntessük gyorsan meg őket? :-o

Nem hiszem, hogy ez nyomós érv lenne.
__________________
Hódító * Queosia
  #14  
Old 01-08-2007, 21:25
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Egy óriás könyvtár 110 tekercset ír 20 körönként. 3000 könyvtár 330.000-ret. 30 nap alatt 11.880.000-ret, 60 nap alatt 23.760.000-ret, 90 nap alatt 35.640.000-ret.
És ez csak 90 nap. És aztán ezek az orik jobbik esetben megindulnak, rosszabbikban átutalják a cuccot, és folytatják a "tisztes" termelést...
Viszont a jelek szerint ez így van jól.
  #15  
Old 01-08-2007, 21:26
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Egy óriás könyvtár 110 tekercset ír 20 körönként. 3000 könyvtár 330.000-ret. 30 nap alatt 11.880.000-ret, 60 nap alatt 23.760.000-ret, 90 nap alatt 35.640.000-ret.
És ez csak 90 nap. És aztán ezek az orik jobbik esetben megindulnak, rosszabbikban átutalják a cuccot, és folytatják a "tisztes" termelést...
Viszont a jelek szerint ez így van jól.
Ha senkit nem zavar annyira, hogy egy nulla haderős, nulla morálú országot leverjen a topról, akkor...
__________________
Hódító * Queosia
  #16  
Old 01-08-2007, 21:34
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ha senkit nem zavar annyira, hogy egy nulla haderős, nulla morálú országot leverjen a topról, akkor...
Zavarni zavar, csak véletlen mikor valaki 50 körre megközelíti őket, hirtelen megjelenik egy nagyon fullos hadiszövi, bejön pár ori szabiról, akiket beverve ráállnak a "trónkövetelőkre", azoknak meg esélyük nincs ettől a perctől kezdve.
  #17  
Old 01-08-2007, 21:34
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ha senkit nem zavar annyira, hogy egy nulla haderős, nulla morálú országot leverjen a topról, akkor...
Ati, voltam V-ben 3k hekin.... nehéz volt, és közelbe 20 körön belül senki nem volt. félnaponta elég volt távolozni, jött valaki átépülhettem simán... persze Synk javaslata se megoldás erre.
És Tuvalu se fog egykönnyen szabadulni a V-ből, beletelik pár körbe, amíg oda feljut, hogy első lehessen...
  #18  
Old 01-08-2007, 21:36
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Senki View Post
Ati, voltam V-ben 3k hekin.... nehéz volt, és közelbe 20 körön belül senki nem volt. félnaponta elég volt távolozni, jött valaki átépülhettem simán... persze Synk javaslata se megoldás erre.
És Tuvalu se fog egykönnyen szabadulni a V-ből, beletelik pár körbe, amíg oda feljut, hogy első lehessen...
Gyerekek, ne Tuvaluval gyertek már folyton. Nem fogjuk a Hódító szabályrendszerét megváltoztatni csak azért, mert egyvalaki úgy döntött, hogy önszántából egy nagylétszámú csoportba fordul a tizedik alkalomra, és ne legyen már neki nehéz.
__________________
Hódító * Queosia
  #19  
Old 01-08-2007, 21:36
Bea Baba's Avatar
Bea Baba Bea Baba is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 193
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Nah mivel azt hiszem ez engem is érint lényeg h én Synkel ötleteit és játékát tiszelem de volt ebben ellenmondás is, mivel itt 3-4k hekin lévő orikat emlitettél, de a max hekit levennéd 1200 hekire, szóval pl én nem vagyok benne az általad megjelölt tartományban de mégis legyek büntetve...
Mások dolog h az se teljesen igaz h az itteni orik nem életképesek, van az én környékemen van oan ori mely eggyáltalán nem hadis fajjal játszik,2k heki környákán mozog és szinte teljesen eb van rendezve ahogy az szokás ahoz h életképes legyen,méghozzá elég komlz sereggel rendelkezik, és szerintem aki ien pozocóban ennyi helzet beáldoz a védelemre, esetleg továbbjutáshoz az tart az esetleges támadásoktól,ergo nem mindenki ismerőse a környéken És szerintem az h aki a személyiségekre halzt esélztelen az inkább az uj rendzser erős túlzása mint a termelők hibája.... Másik gondolatom h aki képes a heki kopás ellenére annyi időt rááldozni a játékra és úgy felépiteni az országát h abszolut önellátó legyen gondolva 1 esetleges kényszerszabira, az maradhasson már annyi hekin amennyin van
__________________
Don't worry, beeee happy!!

Bea Baba (#336994) itt megtaláltok
  #20  
Old 01-08-2007, 21:38
dreaman68 dreaman68 is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Aszód
Posts: 676
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Azért, mert idegesítő, és nem akarod leverni onnan, szüntessük gyorsan meg őket? :-o

Nem hiszem, hogy ez nyomós érv lenne.
nem az van h nem akarom leverni őket, de egy jó szövivel is csak akkor megy ha komolyabb tartalékokkal megyek fel. meg nem egy nyomós érvet akartam hanem h ne lehessen ezt meg tenni. egyáltalán mi a jó oldala annak h fent termelgetnek? a piacot tekivel ígyis úgyis ellátják.

Ui.: elvetette valaki h a szabi miatt folyamatosan gépnél kell lenni. ezt simán áthidalják h más vigyáz az orira..
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Max föld feletti földvesztés szabin.... Pool Általános beszélgetés Hódítós témákban 25 12-11-2006 23:23
maximális föld jeno Elvetett javaslatok 0 12-07-2006 11:47
Elveszett föld!! Cyby_ Segítség 38 10-08-2006 22:06
Kérdezz! Felelünk? :) Toto Segítség 795 07-12-2006 22:01


All times are GMT +1. The time now is 10:48.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu