Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 01-02-2007, 20:44
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Hüpike View Post
wooow. miért akinek 1 millás hírneve azt nem? hírnév alapján nem lehet.
hát igen multkor 1 millás hírnevű orit ütöttünk ártóztunk loptunk és nem védte a hírneve
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Sponsored Links
  #12  
Old 01-02-2007, 20:49
Gazsy's Avatar
Gazsy Gazsy is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Pécs
Posts: 196
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
én ezt úgy oldottam meg hogy elf lettem
Attól, hogy elf lettél a legfontosabb még látszik!!!!!!
  #13  
Old 01-02-2007, 20:52
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Gazsy View Post
Attól, hogy elf lettél a legfontosabb még látszik!!!!!!
igen ??? És mire mész vele ? látod a hírnevemet és ? 50k felett van és nem gömbözz meg ? Honnan tudod hogy nem-e 5. szinten loptam felfele 7 körre egy üres orit és azért ilyen magas a hírnevem vagy előző csopiba tettem rá szert de most másmilyen az orim hmmm
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
  #14  
Old 01-02-2007, 20:52
Gazsy's Avatar
Gazsy Gazsy is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Pécs
Posts: 196
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Hüpike View Post
wooow. miért akinek 1 millás hírneve azt nem? hírnév alapján nem lehet.
Én nem mondtam, hogy a hírnév alapján való jóslás egy egzakt tudomány!
Csak szerintem segít. (Akinek segít!) Akinek nem annak nem.
  #15  
Old 01-02-2007, 20:53
Gazsy's Avatar
Gazsy Gazsy is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Pécs
Posts: 196
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
igen ??? És mire mész vele ? látod a hírnevemet és ? 50k felett van és nem gömbözz meg ? Honnan tudod hogy nem-e 5. szinten loptam felfele 7 körre egy üres orit és azért ilyen magas a hírnevem vagy előző csopiba tettem rá szert de most másmilyen az orim hmmm
A legfontosabb az hogy mennyi pénz van az oridban!
  #16  
Old 01-02-2007, 20:54
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Gazsy View Post
A legfontosabb az hogy mennyi pénz van az oridban!
és azzal mire mész ? Lehet kijössz rám csinálok egy távba nézést Aztán ha hadis vagyok sereget cserélek. És olyat pattansz hogy íhaj-csuhaj, ha tolis vagyok akkor meg alapból van elég védelmem általában
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...

Last edited by Dragi; 01-02-2007 at 20:55.. Reason: túl sok smiley és Harcosoknak kezdtem magam érezni
  #17  
Old 01-02-2007, 20:58
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

De amúgy sztem a hírnév annyira mindegy Attól nem lesz valaki se jobb se rosszabb
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
  #18  
Old 01-02-2007, 20:58
Gazsy's Avatar
Gazsy Gazsy is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Pécs
Posts: 196
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
és azzal mire mész ? Lehet kijössz rám csinálok egy távba nézést Aztán ha hadis vagyok sereget cserélek. És olyat pattansz hogy íhaj-csuhaj, ha tolis vagyok akkor meg alapból van elég védelmem általában
Én elhiszem, hogy jobb játékos vagy nálam! Ezt nem kell bizonygatnod nekem!

hm.. elf mint multifunkcionális faj... Azért 4/L-ben lehet hogy csontig lopna egy félelf! feljebb nem jártam még! Nem feltétlenül hadis támadás jár az eszemben ha elfet látok! Tudom, hogy piszkosul erős a védelme de azért egyebekkel (is) be lehet férni hozzá!
  #19  
Old 01-02-2007, 21:00
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Gazsy View Post
Én elhiszem, hogy jobb játékos vagy nálam! Ezt nem kell bizonygatnod nekem!

hm.. elf mint multifunkcionális faj... Azért 4/L-ben lehet hogy csontig lopna egy félelf! feljebb nem jártam még! Nem feltétlenül hadis támadás jár az eszemben ha elfet látok! Tudom, hogy piszkosul erős a védelme de azért egyebekkel (is) be lehet férni hozzá!
jójó igazad van az elffel tolit érdemes játszani de én csak egy lehetőséget írtam Amúgy a hírnév sztem 1 szempontból jó Ha valaki ártózz akkor a pontlistán a hírnév alapján ki tudod deríteni
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
  #20  
Old 01-02-2007, 21:03
Gazsy's Avatar
Gazsy Gazsy is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Pécs
Posts: 196
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
jójó igazad van az elffel tolit érdemes játszani de én csak egy lehetőséget írtam Amúgy a hírnév sztem 1 szempontból jó Ha valaki ártózz akkor a pontlistán a hírnév alapján ki tudod deríteni
ez már nagyon off:
de megkérdezem:
ha leártóznak akkor mindig kiirja hogy kb hány körről jött az áldás vagy olyan mint a gömb...csak 2*es alatt, és a többi esetben csak annyit hogy van rajtad, és ez kellemetlen??
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Hírnév növekedés lopaskor Szecsa Elvetett javaslatok 11 08-12-2006 19:22
Hírnév Half Elvetett javaslatok 35 02-12-2006 02:34


All times are GMT +1. The time now is 07:18.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu