Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 12-20-2006, 17:24
Tavacska
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Fiuk, nem értetéttek az alap felvetést...
a faj megtartja eredeti spec. varázslatát, hisz az a fajhoz jár, nem a személyiség adja...
a személyiség adja a plusz bónuszokat, mint ebben az esetben, hogy egy másik spec. faji varázslatot tehetek a magamé mellé....
vagy ennyire bonyolult ?

én törpe vagyok és ott a raktár kulcsom alapból, de nem kereskedő vagy gazdálkodót választok, hanem a Genust és akkor felrakhatok magamnak egy spec. varázslatot pl. könyvtárkulcsot, és akkor se a raktáram se a könyvtáram nem dézsmálható...
Sponsored Links
  #22  
Old 12-20-2006, 17:25
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

Quote:
Originally Posted by Hmmm... Sati View Post
Ati:
Személyiség: Genus és az a faj lenne amit választ a polgár ha Ork de láthatatlanok maradnak az egységei akkor is ork csak nem látjuk.
igy pl az élő halottaknak lehetne esélyük mivel nem látják mi van othol nekik...
és a hullánál is olyan lenne mint a vérszomj automatikus.
Szeintem nem hüeség.


és az oriás miért vesztené el a sziesztát ??
nem vágom.
hmmm, konkrét párosításokra gondolsz, vagy a játékos dönti el? (én az utóbbit preferálnám, de nem titok miért ork+szieszta FTW! )
  #23  
Old 12-20-2006, 17:25
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Harcosok már megint elfelejtetél gondolkodni, az óriás meg a gnóm igy sem legyőzhetetlen faj és ettöl a személyiségtöl sem lenne az.

Ha bekerülne 10.nek a genius semmiképp se legyen választható, hanem 10.re autómatikusan kapja meg az ember, szóval az első 9.ig minden maradna a régiben ha valakinek meg még a 10. fordulás után is van kedve játszani akkor megérdemli a geniust
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
  #24  
Old 12-20-2006, 17:26
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Hmmm... Sati View Post
Ati:
Személyiség: Genus és az a faj lenne amit választ a polgár ha Ork de láthatatlanok maradnak az egységei akkor is ork csak nem látjuk.
igy pl az élő halottaknak lehetne esélyük mivel nem látják mi van othol nekik...
és a hullánál is olyan lenne mint a vérszomj automatikus.
Szeintem nem hüeség.


és az oriás miért vesztené el a sziesztát ??
nem vágom.
Azért veszti el, mert mindenki beválaszthatná, tehát egy hatalmas előnyét általánosítanánk.
Felmerült már valahol itt a fórumon egy hasonló ötlet a 10. személyiség kapcsán, ott le lett szavazva az igen erős párosítási lehetőságek miatt (ork+szieszta pl kissé táp lenne )... de az ötlet valóba jó, és elgondolkodtató
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
  #25  
Old 12-20-2006, 17:26
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

jah a törpénél a raktárkulcs mellé a könyvtárkulcsot vagy a sziesztát külön tudnám értékelni D
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
  #26  
Old 12-20-2006, 17:26
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

Quote:
Originally Posted by Gyula View Post
Harcosok már megint elfelejtetél gondolkodni, az óriás meg a gnóm igy sem legyőzhetetlen faj és ettöl a személyiségtöl sem lenne az.

Ha bekerülne 10.nek a genius semmiképp se legyen választható, hanem 10.re autómatikusan kapja meg az ember, szóval az első 9.ig minden maradna a régiben ha valakinek meg még a 10. fordulás után is van kedve játszani akkor megérdemli a geniust
én nekem így savanyú lenne a szőlő ezzel az új személyiséggel, de akkor már tényleg tuti megérdemel egy ilyet az aki kibírja addig


EDIT: Xepi, tudod te is, mi? ork+szieszta FTW!
  #27  
Old 12-20-2006, 17:27
Tavacska
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Gyula View Post
Harcosok már megint elfelejtetél gondolkodni, az óriás meg a gnóm igy sem legyőzhetetlen faj és ettöl a személyiségtöl sem lenne az.

Ha bekerülne 10.nek a genius semmiképp se legyen választható, hanem 10.re autómatikusan kapja meg az ember, szóval az első 9.ig minden maradna a régiben ha valakinek meg még a 10. fordulás után is van kedve játszani akkor megérdemli a geniust
köszönöm Gyula, látom te érted a lényegét :-))))
  #28  
Old 12-20-2006, 17:27
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Senki View Post
hmmm, konkrét párosításokra gondolsz, vagy a játékos dönti el? (én az utóbbit preferálnám, de nem titok miért ork+szieszta FTW! )
Látom egy rugóra járunk
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
  #29  
Old 12-20-2006, 17:27
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Burning View Post
lehetne croissant és mike ötletét kombinálni, mert egyértelmű, ha lassabb és rendesebb a munka több anyag marad mintha törnek zúznának.
de akkor a gyors átépítkezést már egy orkkal se lehetne megcsinálni, mert min 7 kör míg lebont aztán 7 kör míg épít
az 14 az eddigi 7-el szembe
Valamit valamiért
  #30  
Old 12-20-2006, 17:30
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Igen Tavacsaka én értem, ez adna esélyt a tö9rpének is de ne feledjük továbbra is tartom hogy ez csak úgy támogatandó hogy 3.nak ne lehessen beválasztani a geniust hanem a 10.re kapja meg az ember autómatikusan

az a kitartás már megérdemel egy ekkora bónuszt nem hiszem hogy elkövetkező pár évben oylan sokan használnák ezt
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Új személyiség lopások ellen SiMON Megbeszélések 288 02-24-2010 22:21
Mellik a legjobb személyiség? Tyborrex Általános beszélgetés Hódítós témákban 71 03-12-2007 23:46
Elf tolvajhoz személyiség ??? Loxhero007 Segítség 20 12-14-2006 22:28
vari személyiség módosítás Steve Elvetett javaslatok 50 11-05-2006 13:03
Reply: új faj 9 személyiség után?... King Elvetett javaslatok 26 05-14-2006 15:03


All times are GMT +1. The time now is 18:49.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu