Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

View Poll Results: kell-e nekünk új behalt anarch szint kis létszámmal?
1: legyen csopi összevonás! 19 50.00%
2: legyen új anarch szintt! 19 50.00%
Voters: 38. You may not vote on this poll

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #321  
Old 07-11-2007, 22:51
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Miért kéne bárkit ilyesmire kötelezni egy olyan csoportban, ami direkt azért van, hogy viszonylag bármit megtehess?

Csak épp rengetegen nem teszik, mert majd mások... "Majd mások megtámadják azt, akit meg kell, majd mások termelnek nekem, majd mások adnak nekem pénzt. Ha nem, akkor jól beszólok nekik, hogy ezt mégis hogy képzelik, hogy nem csinálnak meg mindent helyettem."

Ezért kár egy klánszint, hogy "majd mások fellépnek helyettem", ha véletlen valaki fellép, akkor pedig "majd mások bevesznek klánba, és majd mások termelnek nekem, és majd mások használják a klánraktáramat, és majd mások klántámadnak, és különben is miért vannak itt nálam erősebb országok, valaki verje már le őket"...
__________________
Hódító * Queosia
Sponsored Links
  #322  
Old 07-12-2007, 00:24
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Miért kéne bárkit ilyesmire kötelezni egy olyan csoportban, ami direkt azért van, hogy viszonylag bármit megtehess?

Csak épp rengetegen nem teszik, mert majd mások... "Majd mások megtámadják azt, akit meg kell, majd mások termelnek nekem, majd mások adnak nekem pénzt. Ha nem, akkor jól beszólok nekik, hogy ezt mégis hogy képzelik, hogy nem csinálnak meg mindent helyettem."

Ezért kár egy klánszint, hogy "majd mások fellépnek helyettem", ha véletlen valaki fellép, akkor pedig "majd mások bevesznek klánba, és majd mások termelnek nekem, és majd mások használják a klánraktáramat, és majd mások klántámadnak, és különben is miért vannak itt nálam erősebb országok, valaki verje már le őket"...
Én még mindig kitartok amellett, hogy kéne klánszint, de korlátozásokkal. sztem egy nagyon élvezhető játék lenne, ha mindenkinek lehetne egy klánja. sok stratégiát kiprobálhatna. sztem nagyon jó lenne ha az anarchosok is játszhatnának klánban, de szükitett keretek között. Vagyis meglenne akadályozva a monopol helyzet. ha ez lenne,akkor nagy valószinüséggel én is felvinnék pár orit, hogy játszahassak ott.

Sztem legalább egy egyszeri alkalmi teszt szinten csinálhatnál egy ilyet Ati vmelyik "parkoló" csopiba egy 2-3hónapos periodusra. Mondjuk meghivásos alapon nagy anarchosoknak. nagyon érdekes játék lenne sztem. összeségében sztem pozitiv hatása lenne a játékra, és befektetés ügyileg is. normál játékban is leginkább A-ba szükséges a Vip. így anarchos kláncsopiban is biztos többen vipelnének.
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



  #323  
Old 07-12-2007, 09:13
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
Sztem legalább egy egyszeri alkalmi teszt szinten csinálhatnál egy ilyet Ati vmelyik "parkoló" csopiba egy 2-3hónapos periodusra.
Egész biztosan nem fogom a Hód jelentős részét átírni, csak azért, hogy egy próbát csináljunk, és mellette korlátozásokat vezessünk be az anarchista csoportra, amit persze senki nem fog betartani, és már megint én leszek kellemetlen helyzetbe hozva, hogy tonnaszámra kell törölnöm (?) az anarchosokat.

Mindez azért, mert az anarchban senki nem hajnaldó játszani, hanem majd más megoldja helyettük a problémáikat.

Nem győztél meg.
__________________
Hódító * Queosia
  #324  
Old 07-12-2007, 22:33
VérGyöngyTyúk Z VérGyöngyTyúk Z is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ahol épp vagyok
Posts: 917
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
ha ez lenne,akkor nagy valószinüséggel én is felvinnék pár orit, hogy játszahassak ott.
Lee: sLátod az a baj, hogy sokan így vannak vele és letelepednek valamelyik alsóbb szinten.
Egyszerűen a D-be nem jönnek fel nagyon új orik, a lentebbi szinteken való nehéz átjutás miatt. Így meg szinte nem lehet mit csinálni! Aki igazán játszani szeretne az senem tud, mert lehet hogy 10-15 körre van tőle az első nem szabis ori. Aztán szabira rakja ő is és aki meg kinéz szabiról mellette az látja, hogy mindenki szabin. Öngerjesztés. Szabizol mert mindenki körötted és nincs kit ütni.
Ha sikerülne klánszintet "nyerni" az Anarchba akkor egy jó darabig csak belterjes klánok lennének, amíg lentről el nem indul a tömeg. Itt azokra az 1-2 orisokra, "kisbirtokosokra" (10-20 ori) gondolok akik most Felmennek max H és ortt befagyi leszabi stb, mert nem jutnak tovább vagy nem látják értelmét a feljebb jutásnak.
De aztán kialakunának sztem az 1-2 (sokat átkozott azok által többnyire akiknek nincs, mert mikor lehetett még, nem csináltak) "gigaori" és 7-8 frissen fellépőből álló klánok. a nagy termel a kicsik harcolnak és szvsz eléggé éleen menne a harc, mert valóban ki lehetne próbálni mik eg ori lehetőségei, ha nem kell semmi mással foglalkoznia csak a harccal (teki-kaja-épanyag minden szinte "korlátlan" menyiségben állna rendelkezésére és sztem megjelenne a full barak ork is. Csakbarak más semmi. klánpénzből televesz pacival, kivesz kaja elküld sereg és uganakkor televesz lefokozásra katival, hogy működjön addig minden barak míg a sereg célba nem ér.
Kísérleti hely lene és sztem sok olyan trükköt ki lehetne próbálni ott amit "legálisan" esze ágában incs megkíérelni egy 1/A-s orinak-klánnak.

Na mindegy. Előbb utóbb csak meg lesz győzve Ati (vagy nem
  #325  
Old 07-12-2007, 22:36
VérGyöngyTyúk Z VérGyöngyTyúk Z is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ahol épp vagyok
Posts: 917
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Bocs a sok félregépelésért meg hibáért, de kissé asszem fáradás van

Z
  #326  
Old 07-12-2007, 22:40
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by VérGyöngyTyúk Z View Post
Lee: sLátod az a baj, hogy sokan így vannak vele és letelepednek valamelyik alsóbb szinten.
Egyszerűen a D-be nem jönnek fel nagyon új orik, a lentebbi szinteken való nehéz átjutás miatt. Így meg szinte nem lehet mit csinálni! Aki igazán játszani szeretne az senem tud, mert lehet hogy 10-15 körre van tőle az első nem szabis ori. Aztán szabira rakja ő is és aki meg kinéz szabiról mellette az látja, hogy mindenki szabin. Öngerjesztés. Szabizol mert mindenki körötted és nincs kit ütni.
Ha sikerülne klánszintet "nyerni" az Anarchba akkor egy jó darabig csak belterjes klánok lennének, amíg lentről el nem indul a tömeg. Itt azokra az 1-2 orisokra, "kisbirtokosokra" (10-20 ori) gondolok akik most Felmennek max H és ortt befagyi leszabi stb, mert nem jutnak tovább vagy nem látják értelmét a feljebb jutásnak.
De aztán kialakunának sztem az 1-2 (sokat átkozott azok által többnyire akiknek nincs, mert mikor lehetett még, nem csináltak) "gigaori" és 7-8 frissen fellépőből álló klánok. a nagy termel a kicsik harcolnak és szvsz eléggé éleen menne a harc, mert valóban ki lehetne próbálni mik eg ori lehetőségei, ha nem kell semmi mással foglalkoznia csak a harccal (teki-kaja-épanyag minden szinte "korlátlan" menyiségben állna rendelkezésére és sztem megjelenne a full barak ork is. Csakbarak más semmi. klánpénzből televesz pacival, kivesz kaja elküld sereg és uganakkor televesz lefokozásra katival, hogy működjön addig minden barak míg a sereg célba nem ér.
Kísérleti hely lene és sztem sok olyan trükköt ki lehetne próbálni ott amit "legálisan" esze ágában incs megkíérelni egy 1/A-s orinak-klánnak.

Na mindegy. Előbb utóbb csak meg lesz győzve Ati (vagy nem
Pontosan ezért mennék fel csak akkor. engem annyira nem vonz anarch, egy-két perverzióm probálom ott ki, illetve tesztelgetek, de így nem vonz a komolyabb játék ott. Aláirom,hogy jó hely, mert szerintem is az, de nekem elég az hogy 1-2 orival marhulok az alsó szinten. Nem akarok forogni, anarchban nem akarok giga orit, csak elvagyok mint a befött unalom üzésnek.
Ha lenne klánszint, akkor más lenne, nem lenne annyira egysiku az az ág sem, és lenne mért feljebb lépkedni.
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



  #327  
Old 07-12-2007, 22:41
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by VérGyöngyTyúk Z View Post
Bocs a sok félregépelésért meg hibáért, de kissé asszem fáradás van

Z
szintén zenész, a hibákért reklamálni a Dreher sörgyárak Rt-nél
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



  #328  
Old 07-16-2007, 09:02
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Egész biztosan nem fogom a Hód jelentős részét átírni, csak azért, hogy egy próbát csináljunk, és mellette korlátozásokat vezessünk be az anarchista csoportra, amit persze senki nem fog betartani, és már megint én leszek kellemetlen helyzetbe hozva, hogy tonnaszámra kell törölnöm (?) az anarchosokat.
lehetne úgy megcsinálni,mint normálba a fellépést,csak nem csak 1 országot engedne ebbe az 1 csopiba hanem mondjuk maximum 4-et.Szoval ha valakinek már van 4 országa az Anarchista klánszinten,akkor nem tud fellépni többel,szóval itt nem lesznek tonnaszámra törlések.És még az éenne a hozzáfűznivalóm,hogy nem csak 10 fős klánokat kéne tudni csinálni,mert ha mindenki 4 orijával léphet fel akkor pölö legyenek 40 fős klánok,ami így elsőre nagyon soknak hangzik,de legalább mozgalmasabb lenne a csoport.
  #329  
Old 07-16-2007, 09:04
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Az anarchista csoport utóbbi napi eseményei meggyőztek arról, hogy ez a topic érdeklődés hiányában felejtős.

Bocs mindenkitől, aki ezt várta (2 ilyen ember is volt talán), de azt hiszem, hogy első lépésként JÁTSZANI kell megtanulni az anarchista csoportban, nem egyhelyben ülni, és gyomorforgató módón mocskolódni.

Majd talán néhány év múlva ismét elővesszük a témát.
__________________
Hódító * Queosia
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Kérdések és válaszok az Anarchista csoporttal kapcsolatban. aúú Segítség az Anarchista csoporthoz 250 09-11-2021 16:31
Mi a jó az Anarchista csoportban? robogo Segítség az Anarchista csoporthoz 260 04-10-2007 21:13
Anarchista játék Petya Általános beszélgetés Hódítós témákban 33 10-22-2006 22:17
Anarchista ori azonosítás banyek Segítség az Anarchista csoporthoz 8 10-03-2006 15:54
Anarchista ország keresése Milán™ Megvalósult javaslatok 6 05-06-2006 18:45


All times are GMT +1. The time now is 14:43.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu