Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 11-05-2006, 15:39
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Sztem ez egy nagyon komoly és jó kezdeményezés ebben a formában már. Felértékelné a magadra ható varázslatok jelentőségét ha bizonyos mértékű hiányt lehetne teremteni runából. Mindenképp támogatom ez nagyon jó ötlet!

Jó ötlet, de a céljai megvalósításához nem elég drasztikus. Az én javaslatom, hogy egy templom egy kör alatt ne 10 és ne 5, hanem 2 rúnát termeljen. Amennyiben egy ország összterületének több mint 20% templom, akkor és csak is akkor egy templom termeljen 4 rúnát/kör. A varázsló személyiség hatása pedig legyen az, hogy minden varázslat fele annyi rúnát igényel, mint normál esetben. Ez persze lehet, hogy már-már túl erősnek tűnik így elsőre. De minden lehetőséget számba kell venni. Ugyanakkor én azt mondom, hogy adott esetben még mindig jó a jelenleg érvényben lévő rendszer is.
Sponsored Links
  #12  
Old 11-05-2006, 15:51
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by BeeLord View Post
Jó ötlet, de a céljai megvalósításához nem elég drasztikus. Az én javaslatom, hogy egy templom egy kör alatt ne 10 és ne 5, hanem 2 rúnát termeljen. Amennyiben egy ország összterületének több mint 20% templom, akkor és csak is akkor egy templom termeljen 4 rúnát/kör. A varázsló személyiség hatása pedig legyen az, hogy minden varázslat fele annyi rúnát igényel, mint normál esetben. Ez persze lehet, hogy már-már túl erősnek tűnik így elsőre. De minden lehetőséget számba kell venni. Ugyanakkor én azt mondom, hogy adott esetben még mindig jó a jelenleg érvényben lévő rendszer is.
Ezzel a javaslattal a rövidfordulos játékokban még a gömbölés is majdhogynem lehetletlen lenne.
Ugyhogy ezt ellenzem
  #13  
Old 11-05-2006, 15:55
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by BeeLord View Post
Jó ötlet, de a céljai megvalósításához nem elég drasztikus. Az én javaslatom, hogy egy templom egy kör alatt ne 10 és ne 5, hanem 2 rúnát termeljen. Amennyiben egy ország összterületének több mint 20% templom, akkor és csak is akkor egy templom termeljen 4 rúnát/kör. A varázsló személyiség hatása pedig legyen az, hogy minden varázslat fele annyi rúnát igényel, mint normál esetben. Ez persze lehet, hogy már-már túl erősnek tűnik így elsőre. De minden lehetőséget számba kell venni. Ugyanakkor én azt mondom, hogy adott esetben még mindig jó a jelenleg érvényben lévő rendszer is.
nekem ez az ötlet is tetszene asszem támogatóm
  #14  
Old 11-05-2006, 15:56
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Harcosok View Post
Ezzel a javaslattal a rövidfordulos játékokban még a gömbölés is majdhogynem lehetletlen lenne.
Ugyhogy ezt ellenzem
nos akkor ezentúl nem csak varit hanem tolit is képzel a varik mellé és esetleg elkezdessz sereggel játszani
  #15  
Old 11-05-2006, 16:01
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Harcosok, miért nem?
Legfeljebb még jobban meggondolod mit kezdj a felesleges runáiddal, már ha lennének.
Építesz 10 templomot, hoz 20/50 runát körönként.
Nem fogsz ártózni, a gömbölés 200 hekin asszem 15 runaba kerul.
A verszomj meg vedelem vari mar kicsit komolyabb gondolkodast igenyelne.
  #16  
Old 11-05-2006, 16:03
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
nos akkor ezentúl nem csak varit hanem tolit is képzel a varik mellé és esetleg elkezdessz sereggel játszani
Pls ne offoljunk mindenhova
Drag mit kezded itt megint a kényeskedést??
ha párbajon kis 2runát termel 1templom akkor már csak az ütés marad mivel lopni is szinte lehetetlen akkor már csak az ütés marad (és az is vaktába)
Ez ott szerintem nem szinesítené a játékot
És nem tom miért kezditek itt,hogy én varizok mégis 3orás párbajban cska szökőévente végzek 200hekin(és nem kevesebb van mint 200:P)
Meg,hogy én nem ütök arénában akkor szültem azt a sok hekit?vagy fedeztem?
Ja és remek mindenki jól tudja,hogy én csak varizok és mégse nyomnak le (pedig a varizás ellen is lehet jól játszani)
Már megbocsás de egy imtin kérdés :Mikor párbajoztál ellenem utoljára ,hogy ilyen jól tudod,hogy varizok?
Amugy én támogatoma javaslatot csak akkor a rövidfordulos játékokban ne az legyen,hogy gömbre kel 10körig gyüjtenia runát
Vagy ne legyen ilyen drasztikus vagy a rövid játékokban ne vezessék be
  #17  
Old 11-05-2006, 16:04
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by BeeLord View Post
Jó ötlet, de a céljai megvalósításához nem elég drasztikus. Az én javaslatom, hogy egy templom egy kör alatt ne 10 és ne 5, hanem 2 rúnát termeljen. Amennyiben egy ország összterületének több mint 20% templom, akkor és csak is akkor egy templom termeljen 4 rúnát/kör. A varázsló személyiség hatása pedig legyen az, hogy minden varázslat fele annyi rúnát igényel, mint normál esetben. Ez persze lehet, hogy már-már túl erősnek tűnik így elsőre. De minden lehetőséget számba kell venni. Ugyanakkor én azt mondom, hogy adott esetben még mindig jó a jelenleg érvényben lévő rendszer is.
Ez kicsit drasztikus, bár nekem tetszik (sőt, ennél durvább volt az első verzió) de ezt nem nyelné le sok játékos. A vari személyiséggel fele annyi vari sztem nem jó:
1. nem tud piacozással extra pénzhez jutni a varis
2. a tolisok és a hadik nem tudják lelopni/fosztani a varikat rúnáért olyan szinten mintha neki sokkal több lenne eleve.
  #18  
Old 11-05-2006, 16:08
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Harcosok View Post
Pls ne offoljunk mindenhova
Quote:
Originally Posted by Harcosok View Post
Majd egy nagy OFF
Légyszi, ez most nem rólad szól. Azt már mondtad hogy rövidfordulós játékban gondot jelentene.
Egy ötlet: ha az alapori amit indításkor kapsz több rúnával rendelkezne a legelején akkor probléma megoldva + esetleg még kis pénz indításhoz
  #19  
Old 11-05-2006, 16:10
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Harcosok View Post
Pls ne offoljunk mindenhova
Drag mit kezded itt megint a kényeskedést??
ha párbajon kis 2runát termel 1templom akkor már csak az ütés marad mivel lopni is szinte lehetetlen akkor már csak az ütés marad (és az is vaktába)
Ez ott szerintem nem szinesítené a játékot
És nem tom miért kezditek itt,hogy én varizok mégis 3orás párbajban cska szökőévente végzek 200hekin(és nem kevesebb van mint 200:P)
Meg,hogy én nem ütök arénában akkor szültem azt a sok hekit?vagy fedeztem?
Ja és remek mindenki jól tudja,hogy én csak varizok és mégse nyomnak le (pedig a varizás ellen is lehet jól játszani)
Már megbocsás de egy imtin kérdés :Mikor párbajoztál ellenem utoljára ,hogy ilyen jól tudod,hogy varizok?
Amugy én támogatoma javaslatot csak akkor a rövidfordulos játékokban ne az legyen,hogy gömbre kel 10körig gyüjtenia runát
Vagy ne legyen ilyen drasztikus vagy a rövid játékokban ne vezessék be
éreztem hogy engem veszel elő de amúgy ha lesz olyan változtatás amit a többség akar te nem akkor az ellen bizony max. azt tudod tenni hogy nem játszol és kérlek alássan nem offoltam
  #20  
Old 11-05-2006, 16:23
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Steve amit mondasz az jó lenne mondjuk
Ja és amugy ha visszaolvastok az 5runa termeléssel semmi bajom:P
Na de mostmár leirom mit érne ez a rövidfordulos játékban:
MOndjuk a párbajban :Varit nem lenne érdemes gyártani mivel ugyse tudsz sokat kezdeni vele max néha 1 gömb .Tolit megint nem naon kell gyártnai mivel nagy szorzó akkor kb 20toli+5vari-ban nyomnák az emberek(azért 20toli mert néhányan tartanának annyi varit tuti,hogy legyen térkapu)
Vihar rengés ilyesmit tuti nem tudnának rájuk lökni akkor minek vari?
A maradék egység az meg ló ijEléggé egyszinű játék lenne ütni megint nem lehetne mert ha valakit be birsz vágni az ugyis visszabirna kisérni....
Akkor mi is lenne ott a jó dolog?
Ja drag már megint kezded az értelmes dolgokat fogd fel elmondhatom a véleményemet de pl akkor ird meg Stevenek is ha így nem tetszik,hogy soka runa max azt teheti nem játszik
Ja és nem válaszoltál a kérdésemre sem
És ugylátom a témához kapcsolodott az irásom mert ez a változtatás nemcsak a normál játékot befoylásolja....

Last edited by Harcosok; 11-05-2006 at 16:25..
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Karaván módosítása Cyby_ Megvalósult javaslatok 29 12-20-2006 07:38
1/A korlátozások módosítása Láma Elvetett javaslatok 29 07-04-2006 11:17


All times are GMT +1. The time now is 19:52.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu