Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #171  
Old 02-09-2007, 12:31
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by skiti View Post
empty...
belegondoltál mi lenne ha teljesülne a nagy álmod és mindenki eladásra tenné ki a tekijét katincsát például?
mondjuk csopinként 100 ori 2-5 milla tekit koponyánként...
vagy pár 100k katincsot fejenként
persze, szerinted folyamatosan forogna a zsé, de ez hülyeség.
olyan infláció-gerjesztő hatása lenne hogy befulladnának az orik
100 aranyas teki pár ezer aranyas egységek.
mert hiába teszem ki ott ahlol mondjuk 2500 arany a teki 2450-ért, az x milla tekimet
ven rajtam kívül 100 mókus akinek szeintén sok van és ha el akarják adni akkor alámpakolnak.
a piaci árak azért normálisak mert beállt egy egyensúly, hogy kb melyik csopiban mekkora kereslet van adott cikkre, és ehhez képest mennyit szánnak eladásra, te megszüntetnéd a keresletet és emelnéd a kínálatot, gondold már végig!

kutyuleee...
az oriban elférű pénz már limitálva van.
limitálni akarod azt is hogy kinek mennyi tarcsija lehet max?
akkor már csináljunk olyat hogy mindenkinek egyenlő legyen a vagyona nem?
azt a rendszert hogy is hívják...?
a mai helyzetből kiindulva Magyar köztársaság... mindenkinek ugyanannyi a vagyona... szinte semmi
amúgy meg én már áttértem arra hogy a játék gondolkodás módjába illene bele a dolog...fentebb a súgóval indokoltam... bármennyi tarcsit tarthatsz, csak max másban...
Quote:
Originally Posted by empty View Post
J

...Az hogy szeretitek a pénzt az eddig is teljesen nyilvánvaló volt, ha így változna a piac ugyanannyi, ha nem több lehetőségetek lenne gyarapítani a vagyonkátokat.
Elvenni másoktól viszont könnyebb lenne, hiszen nem biztos hogy mindig el tudja költeni a pénzét.
Skitinek igaza van az inflációval (végre látom eredményét az unalmas közgáz előadásoknak)
emelett márcsak azért nincs igazad,mert ez hülyeség... ha pénzt akarsz akkor dolgozz meg érte!!! nekik sok munkájuk van abban a tőkében... akkor neked is legyen!

és tény nem ez az első topic ami a végén az óriási pénztermelő "mamut vállalatok" visszaszoritása felé kezdett törekedni... mert egy idő után irritáló hogy pár k kört fent vannak... föld lead... restart föld vissza és fel az égig megint és leginkább azért is mert a legtöbbjük jksz-ekkel jutott oda ahova jutott...
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Sponsored Links
  #172  
Old 02-09-2007, 14:13
karesz6 karesz6 is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Szeged
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Ez a topic hogy van még a megbeszélések alatt? Az egész játék borulna és egy egy komolyabb háborúnak feltétlenül törlés vagy restart lenne a vége mert az orikból elmegy a lé és nincs miből visszaépíteni. Ha zavar hogy másoknak sok van akkor csinálj magadnak is ugyanannyit.
  #173  
Old 02-09-2007, 18:18
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by empty View Post
Az hogy ez jópár országot kellemetlenül érint az világos, de naggyon sok olyan uralkodó lesz aki örülni fog mikor meglátja az olyan orikban a pénzt akik frissen eladták a tekercseiket:-)
Jesszus... jólvan, leírom sokadszor is:
Ha valamit eladsz a piacon, az a pénz egy másik oriból áramlik hozzád. Tehát ezek a pénzek MOST IS OTT VANNAK AZ ORSZÁGOKBAN, csak nem az orrod előtt, hanem másik orikban. NEked az nem tetszik, hogy nem a 2 körre levő orikban vannak a milliárdok? Van egy rossz hírem: piac kopást követően is kb ugyanakkora eséllyel lesz előtted pénzes ori mint most.

A mamutok korlátozása viszont tényleg más téma.
Quote:
Originally Posted by Kutyuleee
én abba is kiegyeznék hogy csak a minimum föld felett 0,5% kopjon a piacon, alatta pedig csak 0,1%
Ez már egy olyasmi amit lehetne csiszolni a megfelelő oldalon. Pl úgy, hogy x topkör után jön be a piaci kopás, előtte semmi. (X~2000)
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.

Last edited by Xeper; 02-11-2007 at 00:51..
  #174  
Old 02-10-2007, 22:39
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Xeper View Post

Ez már egy olyasmi amit lehetne csiszolni a megfelelő oldalon. Pl úgy, hogy x topkör után jön be a piaci koás, előtte semmi. (X~2000)

Nekem tetszik, és télleg érdemes gondolkodni rajta.
  #175  
Old 02-11-2007, 02:10
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Xeper View Post

..Ez már egy olyasmi amit lehetne csiszolni a megfelelő oldalon. Pl úgy, hogy x topkör után jön be a piaci kopás, előtte semmi. (X~2000)
Köszi, nem vagyok egy veterén hódos, se vmi nagy régi fórum arc csupán csak szeretek játszanni és "józan" paraszti ésszel gondolkodni (utobbit csak szeretem csak nem mindig sikerül), de ha többeknek teccene így az ötlet akár nyithatnánk egy topicot is neki
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



  #176  
Old 02-11-2007, 03:38
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
Köszi, nem vagyok egy veterén hódos, se vmi nagy régi fórum arc csupán csak szeretek játszanni és "józan" paraszti ésszel gondolkodni (utobbit csak szeretem csak nem mindig sikerül), de ha többeknek teccene így az ötlet akár nyithatnánk egy topicot is neki
Én is így vagyok vele
Topicot én nem nyitok, nem nagyon lenne vele időm foglalkozni...
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
  #177  
Old 02-11-2007, 14:00
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Xeper View Post
Én is így vagyok vele
Topicot én nem nyitok, nem nagyon lenne vele időm foglalkozni...
én is max csak akkor nyitok ,ha télleg több embert érdekelne a dolog...
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
uj faj és személyiségek ötletek ide! Csigusz:P Általános beszélgetés Hódítós témákban 116 01-10-2010 13:34
1A Klánraktár működés és VIP ötletek Survivor Elvetett javaslatok 17 09-06-2006 15:45


All times are GMT +1. The time now is 16:20.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu