Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > PC (hardver, szoftver, játékok stb.)
Register Stats Members List Today's Posts

PC (hardver, szoftver, játékok stb.) Minden, ami számítógép. Kedvenc játékod megbeszélése, segítségkérés hardverügyben stb.

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 01-26-2006, 23:56
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Kari: a virusirtok nem naponta frissitenek, hanem amikor epp kijott egy ujabb virusdefinicio, akkor.... es mostanaban lassan sajnos ez kevesebb mint egy nap...
Reply With Quote
Sponsored Links
  #12  
Old 01-27-2006, 06:06
godgod2
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default Vírusírtó

Quote:
Originally Posted by Remedy
Kari: a virusirtok nem naponta frissitenek, hanem amikor epp kijott egy ujabb virusdefinicio, akkor.... es mostanaban lassan sajnos ez kevesebb mint egy nap...
Alátámasztva. Volt olyan mikor 4* frissített a szentem, és ez csak amit láttam, mert épp a gép előtt ültem.
Reply With Quote
  #13  
Old 01-27-2006, 06:07
godgod2
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default Vírus

Melyik a legjobb vírusírtó? Kíváncsian várom véleményeteket.
Reply With Quote
  #14  
Old 01-27-2006, 07:25
Apa Apa is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 440
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

nekem f-secure om van, de elégedett vok vele.
fél-éves verzio, szerintem jo.
Reply With Quote
  #15  
Old 01-27-2006, 07:31
Black Sheep
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Nekem Nincs vírus írtóm és semmi bajom sincs
mert van 1 Jó tűzfalam :P
Reply With Quote
  #16  
Old 01-27-2006, 08:41
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Black Sheep
Nekem Nincs vírus írtóm és semmi bajom sincs
mert van 1 Jó tűzfalam :P
Veszelyes...

Mint mar emlitettem, szerintem nod32
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #17  
Old 01-27-2006, 08:46
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Black Sheep
Nekem Nincs vírus írtóm és semmi bajom sincs
mert van 1 Jó tűzfalam :P
Háááááááááááát....... E-mailt nem használsz? Webezni nem szoktál? Chat-re, irc-re sose mész fel?

Mert akkor valóban nincs gond, bár akkor még a tűzfal is felesleges, elég kihúzni a netet a gépből.
Reply With Quote
  #18  
Old 01-27-2006, 09:05
Wanax's Avatar
Wanax Wanax is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Hungary, Budapest
Posts: 270
Activity: 0%
Longevity: 99%
Exclamation

Lehet hogy az Internet szelesebb korben elerheto... de en nem latom annyira veszesnek ezt a virusos, kemprogramos vilagot! Lehet megvaltozik a velemenyem ha esetleg tonkre teszik a gepemet, lehet nem vagyok napra kesz, de en speciel nem latok hallok a mediaban olyan hireket, hogy barhol a vilagon tobb 100 vagy tobb 1000 gepet tonkretett egy virus pedig minden apro hulyesegrol van szo a mediaban de ilyenrol nincs! Csak az interneten terjengenek remhirek ilyen virusokrol! Ezt gondolom en azt hogy nem kellene ezt annyira tul dramatizalni! Meg kell csinalni az alap vedelmet a gepre es nem kell olyan oldalakat latogatni ahonnan a szemet jon es akkor nincs gond! En nem aggodok mert nem is tudom ki akar vagy epp mar kotoraszik is a gepemen! Nem jelez semmi, nem tunt el semmi, nem romlott el semmi! 22 orat online a gepem es boklaszok mindenfele meg olyan oldalakon is ahol 1000% hogy kemprogram es viros fog jonni!

(ez magan velemeny, nem feltetlen naprakesz!)
__________________
Exhódítós

Reply With Quote
  #19  
Old 01-27-2006, 09:10
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Wanax
Lehet hogy az Internet szelesebb korben elerheto... de en nem latom annyira veszesnek ezt a virusos, kemprogramos vilagot! Lehet megvaltozik a velemenyem ha esetleg tonkre teszik a gepemet, lehet nem vagyok napra kesz, de en speciel nem latok hallok a mediaban olyan hireket, hogy barhol a vilagon tobb 100 vagy tobb 1000 gepet tonkretett egy virus pedig minden apro hulyesegrol van szo a mediaban de ilyenrol nincs! Csak az interneten terjengenek remhirek ilyen virusokrol! Ezt gondolom en azt hogy nem kellene ezt annyira tul dramatizalni! Meg kell csinalni az alap vedelmet a gepre es nem kell olyan oldalakat latogatni ahonnan a szemet jon es akkor nincs gond! En nem aggodok mert nem is tudom ki akar vagy epp mar kotoraszik is a gepemen! Nem jelez semmi, nem tunt el semmi, nem romlott el semmi! 22 orat online a gepem es boklaszok mindenfele meg olyan oldalakon is ahol 1000% hogy kemprogram es viros fog jonni!

(ez magan velemeny, nem feltetlen naprakesz!)
Az a baj, hogy sokaknak ez a hozzáállása, és *EZ* az, ami miatt a vírusok ilyen széles körben tudnak terjedni. Ez az "engem nem érdekel, hogy az én gépemmel mi van, az meg, hogy én másnak továbbadom a vírusokat, legyen az ő bajuk" hozzáállás.
Reply With Quote
  #20  
Old 01-27-2006, 09:30
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Arrow

Quote:
Originally Posted by Ati
Az a baj, hogy sokaknak ez a hozzáállása, és *EZ* az, ami miatt a vírusok ilyen széles körben tudnak terjedni. Ez az "engem nem érdekel, hogy az én gépemmel mi van, az meg, hogy én másnak továbbadom a vírusokat, legyen az ő bajuk" hozzáállás.
Na ja.. Egyszer volt egy fél év, hogy nem volt bekapcsolva a tűzfalam.. nem vettem észre, hogy a következő startupnál nem indult be, hanem nekem kellene.... (lekapcsoltam, hogy interneten játszhassak.. Imperium Galactica 2-t, úgy hogy haver megadta az IPjét, és úgy....) hát a fél év után épp rendezgettem a programok között, látom hogy nem megy a tűzfal... akkor elkeztem gondolkodni, hogy semmi gáz, semmi hiba nincsen, de azért ez ciki... ellenőrzés új vírusirtóval, mert pl ezeket is akkor rendezgettem és összesen úgy 839 féreg vírust szedtem be... mármint 839 különböző típust, de ezeknek sokféle forrása volt és sok többször, és több helyen ült a gépen. ennyit arról hogy védtelen géppel mászkáljak... -még szerencsés vagyok hogy csak ilyet, de kártevőt (pl fájlok elpusztításával szórakozót) nem szedtem be!
Kerio Professional Firewall és Avast! ezek a jók szvsz! ha valaki okosabb jobbat mond, hallgatom!
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Shadow Run online aúú Shadow Run online 5 01-11-2009 12:09
Kulturális híradó edu Egyéb 9 03-25-2008 16:08
Felugró ablak - vírus? Andrew PC (hardver, szoftver, játékok stb.) 10 02-10-2008 18:46


All times are GMT +1. The time now is 11:19.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu