Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > PC (hardver, szoftver, játékok stb.)
Register Stats Members List Today's Posts

PC (hardver, szoftver, játékok stb.) Minden, ami számítógép. Kedvenc játékod megbeszélése, segítségkérés hardverügyben stb.

View Poll Results: Tetszik a CABAL Online?
Igen, magam is játszom vele. 3 15.00%
Szeretem az ilyen játékokat, de még nem játszottam vele. (De tervezem.) 7 35.00%
Szeretem az ilyen játékokat, de még nem játszottam vele. (Nem is tervezem.) 5 25.00%
Szeretem az ilyen játékokat, de nem tetszik a világa, másikkal játszom. 2 10.00%
Nem szeretem az online RPG játékokat, nem játszom ilyesmivel. 3 15.00%
Voters: 20. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 06-06-2008, 17:34
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Igen, ha már függő vagy, az gáz.

De nem érzem magam annak. Ha nem lépek be a hódba, az azért rossz, mert lejárnak a varik a nem vip-es orikról. És akkor bántalmazzák a szép tolivari elfjeimet. És akkor meg morcos leszek, és ütögetni kezdem őket. Ez nem jó.

Nem tartom magam függőnek a Cabal-ban sem.
Az a heti 5 óra, amit rászánok, szerintem még nem függőség. 4 napja nem játszottam 1 percet sem. Ma játszottam 2 órát. holnap sem fogok játszani vele. És ettől nem érzem magam rosszul.
Életemben egyszer voltam függő, az még a Counter-Strike-os időszak, keményen 9 éven keresztül minden nap lőttem, és ha nem lőhettem, ahogy mondod, szarul éreztem magam.
De már azt sem tolom.

Számomra a játék már szórakozás, nem időtöltés. Ha épp nem akarok játszani, elemgyek haverokkal valahova, vagy olvasok egy könyvet, vagy megnézek egy filmet, stb stb.. Nem lesznek elvonási tüneteim, ha nem játszom egy ideig.


Viszont a Miracle Key-eket vegye már meg tőlem valaki Kéne a lóvé
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
Sponsored Links
  #22  
Old 06-06-2008, 17:57
Hani's Avatar
Hani Hani is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 93
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Jómagam is kipróbáltam a Cabalt, de nekem egyáltalán nem jött be. A Wow világa sem fogott meg bár az grafikailag sztem még mindig jobb a Cabalnál.
A Lineage 2-ről már másabb a véleményem, mondhatni egy kicsit elfogult vagyok vele kapcsolatba Közel 1 évig játszottam vele (nem egyhuzamban inkább csak nyaranta) Az egyik népszerű serveren (azóta már megszűnt lóvéhiány miatt) még titán karakterem is volt (ez amolyan event -felelős/moderátor féleség).
Grafikailag messze a leggyengébb a többihez képest de a számos faj és kasztolódási lehetőség bőven kárpótolt érte. A pvp-ről már nem is beszélve. Ebben minden mmorgp közül ez a legjobb. Szóval aki nem csak mobokat akar ölni hanem más emberrel is fel akarja venni a versenyt annak mindenképp az L2-őt ajánlom. A siegekről már nem is beszélve. Anno amikor Aden-t elvesztettük egy siege alkalmával server rekordot döntöttünk online playerek számában. Az én klánomból és allimból közel 60 player volt bent (ez kb 130 karaktert jelentett) és közel 3xos túlerő vert el minket
Itt is vannak persze questek, nem is kevés de zömében baromi unalmasak, de vannak akik csinálják én ha tehettem kihagytam
A Bossokból is elég sok van és van 1-2 ami kifejezetten cirádás móka elfektetni. Ezen szörnyek leöléséhez tényleg kockának, picit járékfüggőnek kell lenni mert nem adják könnyen magukat. Egy sima Boss-t szinttől függetlenül 1 party (9 karakter) átlag 1 óra alatt le lehet ölni. De van olyan ami nekük 7-8 órába telet
Akit komolyabban érdekelne az keressen youtube-on rá ezen nevek valamelyikére : Antharas , Valakas , Baium.
A többit csak pm-be mert nem tudom mennyire legális formában vannak a magyar serverek
Reply With Quote
  #23  
Old 06-06-2008, 18:13
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

A LA2 nem túl legális ilyen formában, legalábbis a Dragon szerver, amin én toltam, tök ingyenes volt, magas pénz- cucc és xp rátával.

Sokat LA 2-öztem, de abbahagytam, mert nem sok ahver maradt játszani, és nagyon unalmas volt egyedül menni

Tény, hogy szeirntem is az LA2 a legjobb, de mivel nincs kikkel játszam, ezért otthagytam.

A WoW világa meg bűn ronda. Fogalmam nincs honnan szedted, hogy szebb, mint a Cabal. Vagy szebb, mint bármi.

A wow úgy készült, hogy fogták a Warcraft 3-ból a karaktereket, mind a mobokat ,meg a pálya elemeket, meg mindent, még az épületeket is, és felnagyították 20x-osára..

Ettől minden buta meseszerű, kocka alakú lett. Kocka lábakon járó kockaszörnyek, kockaházakkal... Fergetegesen gáz.
Főleg a Boss-ok. Azok kb 100x-osára vannak nagyítva az eredeti megrajzoltaknál és így kritikán aluli ahogy kinéznek. 8 poligon az egész...

Tény, hogy a fényeffektekkel sokat javítottak a WoW-on, de ha eltekintünk a grafikától, én a wow-ot meguntam 3 hét alatt. Szerintem rettenetesen lineáris.

Szerintem az időpocsékolás... Főleg, hogy annyiba kerül, amennyibe... Túl drága ahhoz, hogy 1 óra játékidőből 20 percig azt nézzem, hogy repülök az egyik helyszínről a másikra egy oroszlán hátán.... Kicsit pénzrabló műsor...

A Cabal szerintem szebb grafikailag, és ott nincs ilyen gond, hogy a pénzedért cserébe nézelődő programot kapsz. Folyamat gyakhatsz.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
  #24  
Old 06-06-2008, 18:25
Hani's Avatar
Hani Hani is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 93
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

A Cabal nekem meg egyszerűen tök unlamasnak tűnt, igaz nem szántam 3 óránál többet a kipróbálására... de az csak egy hatalmas nagy farmolásból áll csak. Legalább is nekem ez jött le. A grafikára visszatérve abban mindketten egyetértünk, hogy az L2nek van a leggyengébb. De a wow-ot azért emeltem a cabal fölé mert nekem az erősen Tekken feelinges. Combok, damage stb. Túl csili vili és csecsás nekem. De kinek mi tetszik!?
Reply With Quote
  #25  
Old 06-06-2008, 18:28
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Akkor ez a baj
Hogy nem szenteltél időt neki, és nem tanultál képességeketl. Az alap ütés valóban "semmitmondó" a Cabal-ban

De kb 15x csilli villibb, mint a wow
olyan kombók vannak, hogy leesik az állam, meg olyan aurák, hogy ihaj

Sokkal inkább hasonlít egy verekedős játékra, ha kardozol , mint a wow

Egyébként régen tekken5-öztem
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
  #26  
Old 06-06-2008, 18:29
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Meg nem árt, ha 1600*1200-ban játszol, full grafikán. Az segít.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
  #27  
Old 06-06-2008, 18:31
Hani's Avatar
Hani Hani is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 93
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
Akkor ez a baj
Hogy nem szenteltél időt neki, és nem tanultál képességeketl. Az alap ütés valóban "semmitmondó" a Cabal-ban

De kb 15x csilli villibb, mint a wow
olyan kombók vannak, hogy leesik az állam, meg olyan aurák, hogy ihaj

Sokkal inkább hasonlít egy verekedős játékra, ha kardozol , mint a wow

Egyébként régen tekken5-öztem

Bár én tényleg kevés időt szántam rá de unokatesómnak van egy 50 valahanyas 2 kardú micsodája. Néha- néha nyomon követtem a fejlődését de akkor sem nyerte el a tetszésemet. Nagyon anime jellege van az egésznek. Kasztosodni sem nagyon lehet - L2höz képest meg szinte alig -

Last edited by Hani; 06-06-2008 at 18:35..
Reply With Quote
  #28  
Old 06-06-2008, 18:34
Hani's Avatar
Hani Hani is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 93
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
Meg nem árt, ha 1600*1200-ban játszol, full grafikán. Az segít.
Érdekes módon max grafikával játszottam a Cabal-t hozzáteszem 27"-os a monitorom de ígyse az igazi. Az l2-t meg szinte a minimumon toltam , mert volt hogy egyszerre 5 karakterrel voltam bent és mind ablakban, mindezt egy félmegás nettel, a lagg ellen védekezni kellett valahogy
Reply With Quote
  #29  
Old 06-06-2008, 18:50
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Hát , jó, én nem erőltetem. Nekem bejött.

Nyilván LA 2 a legjobb, akárhogy nézzük, de sajnos egyedül egy idő után akkor is unalmas
Ha lenne 3-4 ismerős, akivel lehetne játszani, akkor visszaállnék arra, és hanyagolnám a többit. De sajnos most haverok EVE-eznek, meg Cabal-oznak. Ok, nem sajnos, mert monduk ezek nekem is tetszettek, szóvalnem "kényszerből" játszom velük
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
  #30  
Old 06-06-2008, 18:51
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

De ha már itt vagy, nem tucc segíteni? küldök egy privátot.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
EVE online [HTPA]GeeForce PC (hardver, szoftver, játékok stb.) 5 02-03-2009 22:56
Shadow Run online aúú Shadow Run online 5 01-11-2009 12:09


All times are GMT +1. The time now is 12:58.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu