Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > PC (hardver, szoftver, játékok stb.)
Register Stats Members List Today's Posts

PC (hardver, szoftver, játékok stb.) Minden, ami számítógép. Kedvenc játékod megbeszélése, segítségkérés hardverügyben stb.

View Poll Results: Tetszik a CABAL Online?
Igen, magam is játszom vele. 3 15.00%
Szeretem az ilyen játékokat, de még nem játszottam vele. (De tervezem.) 7 35.00%
Szeretem az ilyen játékokat, de még nem játszottam vele. (Nem is tervezem.) 5 25.00%
Szeretem az ilyen játékokat, de nem tetszik a világa, másikkal játszom. 2 10.00%
Nem szeretem az online RPG játékokat, nem játszom ilyesmivel. 3 15.00%
Voters: 20. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 06-06-2008, 12:07
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default CABAL Online

Ezt a topicot azért nyitom, mert elkezdtem ezzel a játékkal játszani, és gondoltam, ha valaki még játszik vele, netán ki akarja próbálni, akkor itt lehetne eszmét cserélni, tippeket, tanácsokat adni egymásnak, segítséget nyújtani, vagy akár előre megbeszélni árucserét, stb... (Mivel ez ott egy klánba tartozás nélkül sem tiltott dolog.)
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
Sponsored Links
  #2  
Old 06-06-2008, 12:11
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Jelenleg egy 26. szintű Force Blader-rel játszom egy elég erős magyar klánban.

Ahol megtalálható vagyok (az esetek 96%-ában): Jupiter server (Channel 12)
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 

Last edited by [HTPA]GeeForce; 06-06-2008 at 12:20..
Reply With Quote
  #3  
Old 06-06-2008, 12:18
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Ha még nem ismered, de elvagy az ilyesmikkel, akkor a www.cabalonline.com internetes oldalon utánanézhetsz, hogy ez érdekelne-e téged.



Annyit még elmondok, hogy NINCS tört szerver.

1 szerver van. (Azon belül meg 3 alszerver, mint említettem, én a Jupiteren vagyok.) De az EREDETI.

A játékprogram LEGÁLISAN és INGYENESEN letölthető a fentebb hozott internet oldalról.

Legálisan, és ingyen tudsz játszani az eredeti szerveren.

Aki fizet, az annyi előnyt kap, hogy 25%-kal több XP (experience point)-ot kap a karaktere, illetve a gyengébb ellenségek 25%-kal nagyobb eséllyel dobnak el értékes tárgyakat. (Diablo szerűen működik a rendszer. Nem, nem wow klón. Nem, nem is Lineage klón. Bár az utóbbira jobban hasonlít, csak sokkal-sokkal szebb, és szerintem egy idő után izgalmasabb is.)

Viszont prémium-előfizetés nélkül is lehetsz erős, és lehetnek szuper tárgyaid. NEM vagy hátrányban a fizetőkkel szemben, hiszen elérheted ugyanazt, amit ők. Nem is kell sokkal többet játszanod hozzá, mivel a játékban elsősorban NEM az xp pontok gyűjtésével fejlődsz, hanem a képességeid növelésével. Azokat pedig harc közben kapod, nem az XP pontokból... (Egyértelműen, minél többet harcolsz karddal, annál jobban fogod tudni használni.)

Szóval ezért tetszett meg a többi hasonló játékkal szemben, mivel ebből a szemszögből hasonlít a Hódítóra. Kényelmesebb, ha fizetsz érte, de ha nem akarsz/nem tudsz fizetni érte, nem kerülsz a játékon belül hátrányban a fizetőkkel szemben. Ez számomra nagyon szimpatikus hozzáállás. (Mondjuk ettől függetlenül a Hódban VIP-elek, de ez a saját lustaságomból fakad, illetve, hogy nem tudom magamnak 100%-osan garantálni a belépési időpontokat. De ez más téma.)
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
  #4  
Old 06-06-2008, 12:20
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Ja, a 3 szerver: Jupiter, Merkúr, Mars. (Ha esetleg valakit érdekel.)
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
  #5  
Old 06-06-2008, 12:29
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Erősen offtopic, és most lehet, hogy többen bunkónak is fognak nézni, de kérdés: hogy állsz a munkakereséssel?
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #6  
Old 06-06-2008, 13:19
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Erősen offtopic, és most lehet, hogy többen bunkónak is fognak nézni, de kérdés: hogy állsz a munkakereséssel?
Gondolom, a játék és a munkakeresés nem zárja ki segymást...
Reply With Quote
  #7  
Old 06-06-2008, 13:23
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by laci View Post
Gondolom, a játék és a munkakeresés nem zárja ki segymást...
4-5 online játék egyidejű folyamatos játszása szerintem kizárja, de örülök, ha ez nem így van.

No de elég az offolásból, csak feltűnt, hogy ez már a sokadik, nem kevés időt igénylő online játék, amit Gee megemlít, hogy játszik.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #8  
Old 06-06-2008, 13:28
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ja, azt nem írta sehol hogy ennyivel játszik egyszerre Mindegy, az ő dolga.

Amúgy megnéztem volna a honlapot, de nem jön be, majd később megpróbálom. A fórumokon viszont dícsérik, de arra panaszkodnak hogy alig vannak küldetések (azok is elég egyformák), és főleg hentelésből lehet xp-t szerezni. Igaz ez, Gee?
Reply With Quote
  #9  
Old 06-06-2008, 14:38
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

OFF

Abszolút nem gáz, hogy kérdezed Ati, én nem tartalak bunkónak emiatt. (Más nem nem érdekel, lévén, hogy nekem szól, amit írtál.)


Nem zárja ki egymást a 2.
Azért nem, mert mondjuk munkát keresek reggel 9 és délután 4 között. Délután 4-től éjfélig meg aztán annyit lehet játszani, hogy még sok is.. (egyébként nem is játszom annyit, lévén, hogy délután is szoktam a neten melót keresni, különböző álláskereső portálokon)
Mellesleg 26. szintre a Cabal-ban fel tudod tuningolni magad kb 5 nap alatt. Én 1 hónapja játszom vele... Szóval láthatod, hogy bár igaz, játszom különféle játékokkal, egyáltalán nem mennek ezek a játékok a fontos, magánéleti dolgaim rovására!

Egyébként meg csak 2 játékkal játszom, ami időigényes. CABAL Online, EVE Online. Szóval nem estem át a ló túloldalára, hogy "áhh ugyse csinálok egész nap semmit, akkó má jácok.."

meg nagyjából péntek déltől hétfő félelőttig nem nagyon lehet munkát keresni, mert semmilyen vezető nincs bent... :S

ON
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 

Last edited by [HTPA]GeeForce; 06-06-2008 at 15:01..
Reply With Quote
  #10  
Old 06-06-2008, 14:42
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by laci View Post
Ja, azt nem írta sehol hogy ennyivel játszik egyszerre Mindegy, az ő dolga.

Amúgy megnéztem volna a honlapot, de nem jön be, majd később megpróbálom. A fórumokon viszont dícsérik, de arra panaszkodnak hogy alig vannak küldetések (azok is elég egyformák), és főleg hentelésből lehet xp-t szerezni. Igaz ez, Gee?
1. Fentebb megmagyarázva.

2. Valóban, rápróbáltam a honlapra, nálam sem jön be.

Ez azért van, mert épp egy új patch-et telepítenek a szerverre. (Ezt kb 3 perccel ezelőtt tapasztaltam, mivel új file-okat töltött le a játék, amikor elindítottam...)

Szóval 1-2 napig még vacakolni fog az oldal (mármint nem azért, mert hibás, hanem mert túl van terhelve! több tízezer játékos töltögeti lefelé a cuccot a szerverről, ezért piszok lassú az oldal, és nem is mindig töltődik be)
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
EVE online [HTPA]GeeForce PC (hardver, szoftver, játékok stb.) 5 02-03-2009 22:56
Shadow Run online aúú Shadow Run online 5 01-11-2009 12:09


All times are GMT +1. The time now is 10:02.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu