Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > PC (hardver, szoftver, játékok stb.)
Register Stats Members List Today's Posts

PC (hardver, szoftver, játékok stb.) Minden, ami számítógép. Kedvenc játékod megbeszélése, segítségkérés hardverügyben stb.

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 03-01-2007, 14:35
LotR LotR is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Magyarország; Budapest
Posts: 933
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Lyra View Post
A hiróz fájv szipen kocog akármellik aktuális ATI VGA-val /Ti: X200 integrált, X300 vagy intagrált vagy nem, X1150 integrált, tovább nem mondom/ illetve Intel GMA 950-esen. A 900-ast azért hanyagolnám, ha gémelsz.
NE hagyd hogy rádsózzanak valami über dumával akármit. Ha bemész tapicskold meg, pötyögj a billentyűzeten, nézd meg mennyire jön be. Kerülendő dolog ha a lapos nyiszereg, nyelklik-nyaklik ha emeled, illetve nagyon megszivlelendő hogy a szellőzés ne alul legyen. A Sempron proci lutri. Van több fajta belőle, ha nagyon nem értessz hozzá akkor szinte tutira átvernek. Kerülendő. 2 magos proci... Nagy divat, de sztem ember nincs aki notin kihasználná a 2 mag nyujtotta számitáskapacitást. Olcsóbb az egy mag, és nem is kell több. Egy noti nem fileserver.... Mire meg kijönnek a többszálra /több magot használó/ optimalizált progik addigra neked már nem ez a notid lesz meg. Boritékolom hogy az egymagos notid is zömmel 800 mHz-n fog dübörögni... Inkább jó sok ram, és ha lehet egy modulban. Nagy vinyó nem annyira releváns, amióta az USB-s penek/HDD-k ára emberi lett. Ezeket azért mérlegeld vásárlás előtt, mert annál nagyobb tré nincs mint amikor a drága pénzen megvett notiban csalódik az embör fijja/jánya.
Heroes 5, NFS Carbon..stb. fusson rajta rendesen... ehez viszonyítsunk akkor
thx. a videokártyák megvannak szllőzésre figyelek.. sempron procit kerülöm.
Az egy magos procival egyet értek ,én is erre gondoltam..a nagy vinyó tényleg nem releváns, de jó ha nagy
a proci mekkora legyen? mennyi memoria legyen RAM?
Szeretnék internetezni is vele...
__________________
LotR
Reply With Quote
Sponsored Links
  #22  
Old 03-02-2007, 13:41
richardka richardka is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 702
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by LotR View Post
Heroes 5, NFS Carbon..stb. fusson rajta rendesen... ehez viszonyítsunk akkor
thx. a videokártyák megvannak szllőzésre figyelek.. sempron procit kerülöm.
Az egy magos procival egyet értek ,én is erre gondoltam..a nagy vinyó tényleg nem releváns, de jó ha nagy
a proci mekkora legyen? mennyi memoria legyen RAM?
Szeretnék internetezni is vele...
Hesseld meg amit én irtam))) tipust mi van nekem))

Procci nekem 1,6-os van. Most mit csináljak 2 magossal adták)
Winyo elég a 80 GB, beépitett Wlan van a legtöbbe, de széria a Lan és a modem is Nekem még ujlenyomatolvaso is van benne)
általában 512 MB rammal adják , de nem baj ha mindjárt veszel bele 512 MB-ot igy eldöcög a legegyszerübb ha mindjárt a boltba tetetted be igy egy gondal kevesebb és ha nem paszentos a ram nem veszed meg)) nem kompatibilis)

Heroessel játszottam a hétvégén meg a Farcry-al) Fifát is néztem vele)
A NFS nem az én stilusom)


Acert- Fuji-t kerülném))
A legegyszerübb ha elmész egy ilyen nagy bevásáróközpontba ahol ki van téve és ott megnézed megtapogatod) ki be csukod stb.
Reply With Quote
  #23  
Old 03-04-2007, 21:06
Phoenix's Avatar
Phoenix Phoenix is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: In the UK
Posts: 1,518
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Üdv

Nekem az lenne a gondom, hogy van egy Gericom Phantom 1440 notebookom és mostanában az a szokása, hogy nem szereti beolvasni a dvd-ket van amikor másodjára beolvassa...van amikor egyszerüen egyáltalán nem is akaródzik neki...szval sztetek mi legyen? Tán még van rá gari, de érdemes odavinni kicseréltetni, vagy inkább egy külső dvd-írót venni?

Előre is köszi
__________________
"War. War never changes."

[SZ]Régi Nagy Magyarország/Phoenix (#322834)
[SZ]Picurmanoo (#396769)


"All this has happened before, and all this will happen again...
End of line..."

(BattleStar Galactica)
Reply With Quote
  #24  
Old 03-04-2007, 22:29
Viz Viz is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 694
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Phoenix View Post
Üdv

Nekem az lenne a gondom, hogy van egy Gericom Phantom 1440 notebookom és mostanában az a szokása, hogy nem szereti beolvasni a dvd-ket van amikor másodjára beolvassa...van amikor egyszerüen egyáltalán nem is akaródzik neki...szval sztetek mi legyen? Tán még van rá gari, de érdemes odavinni kicseréltetni, vagy inkább egy külső dvd-írót venni?

Előre is köszi
Hát ha van rá gari akkor cseréltesd ki iziben Külső dvd írót én nem vennék, feleselges beruházás, pláne hogy mostmár nagyon jön be a blu-ray, vársz 1-2 évet és sztem elérhető áron lesznek. De a cserét javaslom mindenképp
Reply With Quote
  #25  
Old 03-05-2007, 12:14
Lyra Lyra is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: É 47°40′ K 23°35′
Posts: 146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Viz View Post
Hát ha van rá gari akkor cseréltesd ki iziben Külső dvd írót én nem vennék, feleselges beruházás, pláne hogy mostmár nagyon jön be a blu-ray, vársz 1-2 évet és sztem elérhető áron lesznek. De a cserét javaslom mindenképp
Ákker embör, én egy DVD-t nem tok teleirni adattal, akkor mi a ráknak a kékréj? Egyáltalán az ODD is kezd feleslegessé válni adatmentés/archiválás terén. Vettem egy yó kövér pendrive-ot, azt az sem lesz tele míg élek...
Reply With Quote
  #26  
Old 03-05-2007, 12:18
Lyra Lyra is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: É 47°40′ K 23°35′
Posts: 146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Phoenix View Post
Üdv

Nekem az lenne a gondom, hogy van egy Gericom Phantom 1440 notebookom és mostanában az a szokása, hogy nem szereti beolvasni a dvd-ket van amikor másodjára beolvassa...van amikor egyszerüen egyáltalán nem is akaródzik neki...szval sztetek mi legyen? Tán még van rá gari, de érdemes odavinni kicseréltetni, vagy inkább egy külső dvd-írót venni?

Előre is köszi
Go to Média Márk oszt veszel egy tisztító CD-t. /kis kefe van rajta/ Belezúzod az optikaiba, és vársz türelemmel. Kiveszed, bérakod a DVD-t. Na ha akkor sem játsza le akkor mész a garanciához, mintegy megelőzvén azt hogy körberöhögés tehetetlen tárgyává manifesztálódjál...
Reply With Quote
  #27  
Old 03-05-2007, 12:31
LotR LotR is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Magyarország; Budapest
Posts: 933
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Lyra View Post
Go to Média Márk oszt veszel egy tisztító CD-t. /kis kefe van rajta/ Belezúzod az optikaiba, és vársz türelemmel. Kiveszed, bérakod a DVD-t. Na ha akkor sem játsza le akkor mész a garanciához, mintegy megelőzvén azt hogy körberöhögés tehetetlen tárgyává manifesztálódjál...
Ez háiz mozi lejátszóknál is lehet gond?
__________________
LotR
Reply With Quote
  #28  
Old 03-05-2007, 16:07
richardka richardka is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 702
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by LotR View Post
Ez háiz mozi lejátszóknál is lehet gond?
minden ami optika , annál lehet gond
Reply With Quote
  #29  
Old 03-05-2007, 17:16
Csokibácsi Csokibácsi is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,442
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by LotR View Post
Ez háiz mozi lejátszóknál is lehet gond?
Ott nem csak a kosz lehet gond.
__________________
Sorry, this account has been suspended
Reply With Quote
  #30  
Old 03-05-2007, 20:16
Lyra Lyra is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: É 47°40′ K 23°35′
Posts: 146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Csokibácsi View Post
Ott nem csak a kosz lehet gond.
Házi mozi.... Régi laptopokat látott ember tudna róla regéket mesélni... UA az ODD de ezerféle csatifelülettel és kerettel beépitve. Copi right by Asztali DVD lejáccók manapság. Igen, lehet az a gond, sőt.... De ott azért vannak ide-oda kóválygó szalagkábelek. Némelyik gépben csinos mennyiségű reszeléket sikerül találni.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Túra topic Ati Túrák 341 05-23-2011 08:21
Bajnokok Ligája (Foci BL) lll Szabadidő, Sport 44 12-01-2006 20:14


All times are GMT +1. The time now is 06:58.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu