Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

View Poll Results: Szerinted? (ötletek a nyitó írásban)
1. ötlet 14 16.47%
2. ötlet 8 9.41%
3. ötlet 27 31.76%
4. ötlet 3 3.53%
5. ötlet 4 4.71%
Más ötlet (írd le) 13 15.29%
Maradjon így, ahogy most van 16 18.82%
Voters: 85. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #991  
Old 08-22-2010, 10:00
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by ErdelyMagyaria View Post
Amig mukodni fog a magyar hod addig jatszom (ha persze megengeded) es fizetem a vipet ha szukseges. Amikor meg ezt is, a donteseid miatt szetrugod mint a roman hodot, akkor majd keresek mas elfoglaltsagot. Olvasni a forumot meg visszajarok (ha megengeded) es a fel-le mutato ertekeleseket fogom max nyomogatni.

P.S. Muszaj volt az utolsora a felfelet nyomnom mert ertekelem a szarkazmust, habar... na mind1...

Signing off...
Attól, hogy VIP vagy, semmivel sem vagy több azoktól, akik nem azok és örülnének egy kis könnyítésnek a fordulást tekintve, mert nincs idejük rengeteget lenni, de egy fárasztó nap után szívesen kapcsolódnának ki a játékban. A könnyítés elsősorban őket célozná meg, nem az olyan vérprofikat, mint Te...
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Pool For This Useful Post:
Sponsored Links
  #992  
Old 08-22-2010, 10:02
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by csabi View Post
lenne egy kérdésem: kinek lenne jó ez a kedvezményes fordulás?

1.) annak, aki nem elég aktív/pénzes/jó játékos A-hoz, de lentebb szeretne játszani?

2.) annak, aki nem szeret A-ban játszani, habár a feltételek adottak hozzá?

azért érdekel, mert ugye a 2 játékostipusnak máshová kell meghúzni a fix hektárt. az elsőnek jóval alacsonyabb kell, mint a másodiknak.
Szerintem a kettőt meg lehet egy kalap alá venni, hiszen mindkét csoport célja a minnél előbbi "szabadulás az A-tól"
Miért ne mehessen a 2. csoportba tartozó is alacsonyan lefelé, ha menni akar?
Reply With Quote
  #993  
Old 08-22-2010, 10:16
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by csabi View Post
lenne egy kérdésem: kinek lenne jó ez a kedvezményes fordulás?

1.) annak, aki nem elég aktív/pénzes/jó játékos A-hoz, de lentebb szeretne játszani?

2.) annak, aki nem szeret A-ban játszani, habár a feltételek adottak hozzá?

azért érdekel, mert ugye a 2 játékostipusnak máshová kell meghúzni a fix hektárt. az elsőnek jóval alacsonyabb kell, mint a másodiknak.
Én azt gondolom, hogy a 2-es pontba nagyon kevesen esnek, ha egyáltalán valaki. Minek gyűjtene valaki iszonyaton mennyiségű tartalékokat, ha nem akarja úgysem felhasználni azokaz az A-ban? Ha gyűjt, akkor aktív A-s játékra készül. Ha nem akar az A-ban játszani, akkor nem fog hónapokat tartalékgyűjtésre fordítani.

Ez alapján marad az 1-es verzió. Szerintem.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #994  
Old 08-22-2010, 11:46
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by LiverPool View Post
Miért ne mehessen a 2. csoportba tartozó is alacsonyan lefelé, ha menni akar?
Mondjuk mert 9.személyiségnél nem ugyanaz a helyzet, mint az első fordulás "sokk"-jánál.

Egyébként kétlépcsős fixhatár sokkal jobb a többiek számára mint az 1 lépcsős. Így csak a 2.lépcsőnél lesz komoly szakadás a pontlistában.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to monro For This Useful Post:
  #995  
Old 08-22-2010, 14:07
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Mondjuk mert 9.személyiségnél nem ugyanaz a helyzet, mint az első fordulás "sokk"-jánál.

Egyébként kétlépcsős fixhatár sokkal jobb a többiek számára mint az 1 lépcsős. Így csak a 2.lépcsőnél lesz komoly szakadás a pontlistában.
Aztán hogy lesz? A-ba lépéskor el kell dönteni, hogy én most nem szeretem az A-t és lépnék vagy se pénzem/paripám rá?
Reply With Quote
  #996  
Old 08-22-2010, 14:16
NewJackCity NewJackCity is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 372
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Mondjuk mert 9.személyiségnél nem ugyanaz a helyzet, mint az első fordulás "sokk"-jánál.

Egyébként kétlépcsős fixhatár sokkal jobb a többiek számára mint az 1 lépcsős. Így csak a 2.lépcsőnél lesz komoly szakadás a pontlistában.
csak azt áruld már el nekem hogy egy általad emlitett kék kilences miért fordulna le fél szemért hogy utána az oszes csopiban ujra elkelljen érnie a top1 helyet ???
ami inkább a kinszenvedéshez hasonlit szerintem mint a játékhoz
bár aki ennyire fanatikusz forgolodusz az meg is érdemli a sorsát én egyikuket sem sajnálom megérdemlik egytol egyig

igazábol az a szomoru hogy csomo embernek elmegy a kedve a játéktol mikor az A-csopi méreteit meglátja
és igaz hogy kispisti meg gipszjakab a kék 8-9esukel még 3k hekirol forogva szerezték a kék szemeik nagy részét
jobb esetben ha nem a b-bol 1800 hekirol forogva szerezték

de a nem is tudom mások hogy képzelik hogy ok is kék szemeket szerenének és nehogymár konnyitsunk hozzáálást se nagyon értem !!!

de én inkább ugy állnák hozzá az egészhez hogy lehessen 5-6k hekirol fordulni és oszintén lexarnám hogy kinek mekkora orija van és nem szivatnám a tobbi játékost azzal hogy nekik hordja a foldet nem kis szenvedés árán kotelezo jelleggel
minek mentek fol akkora hekire hogy nem tudnak utni ?
az ő bajuk és haggyuk márt ezt a kettészakad a csopi bullshitelést
mert ez megoli a játékot ami most van és a végén senki nem fog jáccani csak néhány fanatikus azt rajtuk kivul senki
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to NewJackCity For This Useful Post:
  #997  
Old 08-22-2010, 14:23
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by NewJackCity View Post
csak azt áruld már el nekem hogy egy általad emlitett kék kilences miért fordulna le fél szemért hogy utána az oszes csopiban ujra elkelljen érnie a top1 helyet ???
ami inkább a kinszenvedéshez hasonlit szerintem mint a játékhoz
bár aki ennyire fanatikusz forgolodusz az meg is érdemli a sorsát én egyikuket sem sajnálom megérdemlik egytol egyig

igazábol az a szomoru hogy csomo embernek elmegy a kedve a játéktol mikor az A-csopi méreteit meglátja
és igaz hogy kispisti meg gipszjakab a kék 8-9esukel még 3k hekirol forogva szerezték a kék szemeik nagy részét
jobb esetben ha nem a b-bol 1800 hekirol forogva szerezték

de a nem is tudom mások hogy képzelik hogy ok is kék szemeket szerenének és nehogymár konnyitsunk hozzáálást se nagyon értem !!!

de én inkább ugy állnák hozzá az egészhez hogy lehessen 5-6k hekirol fordulni és oszintén lexarnám hogy kinek mekkora orija van és nem szivatnám a tobbi játékost azzal hogy nekik hordja a foldet nem kis szenvedés árán kotelezo jelleggel
minek mentek fol akkora hekire hogy nem tudnak utni ?
az ő bajuk és haggyuk márt ezt a kettészakad a csopi bullshitelést
mert ez megoli a játékot ami most van és a végén senki nem fog jáccani csak néhány fanatikus azt rajtuk kivul senki
Nem érzem magam kispistinek, meg gipszjakabnak, igaz a mostani 8 szemes orim akkor volt a-ban, amikor 5 volt neki...
Nem kell itt senkit sem sértegetni, normálisabban is tudsz Te írni sztem...

a csoport top 1. helyeket meg nem nehéz elérni, csak jó csoportba kell menni...

OFF
Bár B-ben az elfokozott szabis ori miatt most elég gázos a helyzet
ON
Reply With Quote
  #998  
Old 08-22-2010, 14:33
jampi jampi is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 56
Activity: 0%
Longevity: 75%
Default

en a fix hekit tamogatnam, mert azzal pontosan lehetne tudni, meddig kell menni, es nagyjabol mennyi idobe kerul.szoval lehetne alapozni ra.az hogy 2x mennyjek 1 szemert, az kizart, inkabb kinlodok 1 kicsit es lesz 1 plussz szemem.szoval a konnyitett es a sima fordulast is meghataroznam 1 bizonyos hekiben.
udv.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to jampi For This Useful Post:
  #999  
Old 08-22-2010, 14:37
NewJackCity NewJackCity is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 372
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by LiverPool View Post
Nem érzem magam kispistinek, meg gipszjakabnak, igaz a mostani 8 szemes orim akkor volt a-ban, amikor 5 volt neki...
Nem kell itt senkit sem sértegetni, normálisabban is tudsz Te írni sztem...

a csoport top 1. helyeket meg nem nehéz elérni, csak jó csoportba kell menni...

OFF
Bár B-ben az elfokozott szabis ori miatt most elég gázos a helyzet
ON
kit sertegettem ?
leirtam a véleményem ennyi
1.1milla ponton van jelenleg az orim mégse az onos érdekeket nézem hanem azt hogy mi lenne jo a játéknak
és nem azt hogy jujj ki fog foldethozni ha esetleg megszunne a top30as rendszer
mert szerintem ez az egyre jobban bedoglik tendencia érezheto a hodban
és idegesit hogy a nagyorisok lobbizása miatt sose fog megvalosulni az hogy netán fix fekirol lehessen fordulni csak a nooboknak lessz egy menekulout félszemért
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to NewJackCity For This Useful Post:
  #1000  
Old 08-22-2010, 14:40
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Azért egy normális színvonalat tartson mindenki, ha kérhetném. Az utóbbi pár hozzászólás között bizony volt olyan, ahol ez nagyon nem sikerült. Köszönöm.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Ati For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Anarchba való fordulás megváltoztatása! Stoky(Gárdi) NEXUS Megvalósult javaslatok 309 11-24-2012 18:30
A felfedezés könnyítése. Serg Megbeszélések 29 03-01-2010 16:07
Román 1/A könnyítése ErdelyMagyaria Általános beszélgetés Hódítós témákban 26 12-07-2007 11:33
Román 1/A könnyítése Robin Általános beszélgetés Hódítós témákban 7 07-25-2007 18:16
2B-ből való fordulás Milán™ Elvetett javaslatok 1 05-16-2006 16:12


All times are GMT +1. The time now is 21:26.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu