Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #31  
Old 06-19-2008, 09:29
Kics Kics is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 68
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Lesz olyan összesítés esetleg, amiben láthatóak lesznek a létező szobák? (mégha eddig fórum is volt, szerintem már messze nem azok lettek.)
(nem sok olyan változtatás volt, amiről azt gondoltam nem jó.)
Reply With Quote
Sponsored Links
  #32  
Old 06-19-2008, 09:29
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Hüpike View Post
javasolnám h a fórum menüpont alatt újra legyen link a külsőre. sokadmagammal szerintem bevett beidegződés h onnan jönnek a külsőre.
Ez felírva.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #33  
Old 06-19-2008, 09:29
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Croissant View Post
Ati: arra lesz majd mód, h lehessen látni, h milyen fórumok nyíltak meg már? Azaz, hova lehet esetleg jelentkezni?
Ilyen lehetőség teljesen szándékosan nincs és nem is lesz.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #34  
Old 06-19-2008, 09:30
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by richardka View Post
Mi fogja szavatolni, hogy azokon a privát forumokon, nem lesz infoátadás??
Az, hogy ezt tilos tenni, és anarch jár érte. Az eddigi fórumszabályok továbbra is érvényben vannak.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #35  
Old 06-19-2008, 09:32
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Kics View Post
Lesz olyan összesítés esetleg, amiben láthatóak lesznek a létező szobák? (mégha eddig fórum is volt, szerintem már messze nem azok lettek.)
(nem sok olyan változtatás volt, amiről azt gondoltam nem jó.)
Nem lesz ilyen. Azokat a fórumokat látod, amiknek tagja vagy, azok között tudsz váltani ugyanúgy, ahogy eddig.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #36  
Old 06-19-2008, 09:35
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ilyen lehetőség teljesen szándékosan nincs és nem is lesz.
Ez szerintem nagyon rossz otlet. Ki is fejtem, miert. Eddig csomo uj jatekos tudott az alsobb szintek foruman segitseget kerni, csomo uj embert lehetett igy megismerni. Szerintem ezekkel az uj jatekosok, es a nem olyan sok ismerossel rendelkezo jatekosok lettek buntetve. Szegeny ujonnan regisztralt kezdo, hogy induljon el, hogy kerjen segitseget, hogy ismerjen meg embereket? Ati, ezt atgondoltad? Szerintem nagyon nagyon rossz otlet volt a regi forumokat eltorolni....
__________________
Remedy
Reply With Quote
The Following 10 Users Say Thank You to Remedy For This Useful Post:
  #37  
Old 06-19-2008, 09:36
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Ez szerintem nagyon rossz otlet. Ki is fejtem, miert. Eddig csomo uj jatekos tudott az alsobb szintek foruman segitseget kerni, csomo uj embert lehetett igy megismerni. Szerintem ezekkel az uj jatekosok, es a nem olyan sok ismerossel rendelkezo jatekosok lettek buntetve. Szegeny ujonnan regisztralt kezdo, hogy induljon el, hogy kerjen segitseget, hogy ismerjen meg embereket? Ati, ezt atgondoltad? Szerintem nagyon nagyon rossz otlet volt a regi forumokat eltorolni....
Abszolút, és egy nagyon jó, mindenképp pozitív változásnak tartom ezt a rendszert.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #38  
Old 06-19-2008, 09:39
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Közben néhány kérdésre válasz:

Kérdezték többen is, hogy ezentúl lehet-e gömböket bemásolni a fórumra és hasonlók. Természetesen nem lehet. Továbbra is érvényben van az eddig megszokott információkiadási tilalom az anarchista csoporton kívüli országoknál, ezért az ilyenért a játékból (nemcsak a fórumról!!!) való kizárás, illetve anarchista csoportba helyezés jár, ahogyan eddig. Ez semmit sem változik.

Honnan lehet tudni, hogy kik tagjai a fórumnak? A moderátorok a fórumadminisztrátori oldalon láthatják a tagok listáját, valamint azt is, hogy kiknek lett már meghívó küldve. A fórumgazda bármikor moderátorrá teheti azokat a tagokat, akikben megbízik, így onnantól kezdve ők is láthatják a taglistát, és küldhetnek meghívókat.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #39  
Old 06-19-2008, 09:44
Grabi Grabi is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Bp.
Posts: 1,634
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

eddigis volt h fél-egy órát kellett várni h a gömb/piaci info kitiltásra kerüljön amikor volt 3-4-5 sűrűbb meg x ritkás fórum. most talán lesz 100 feletti ritkás és pár sűrű fórum. miből gondolod, hogy olyan könnyű lesz moderálnod ennyi fórumot? vagy miért gondolod h akinek adtál a fórum keletkezésével moderátori jogot az betartja a szabályokat?
nem vagyok meggyőzve arról, hogy nem adtál egy újabb fórumot a csalások megbeszélésére.
__________________
Hüpp-hüpp-hüpp barbatrükk (#316178)
Elkapom a grabancodat! (#355763) ANARCH
Barrigon (#64904)
Y Ddraig Goch (#428537)
Reply With Quote
  #40  
Old 06-19-2008, 09:47
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Hüpike View Post
eddigis volt h fél-egy órát kellett várni h a gömb/piaci info kitiltásra kerüljön amikor volt 3-4-5 sűrűbb meg x ritkás fórum. most talán lesz 100 feletti ritkás és pár sűrű fórum. miből gondolod, hogy olyan könnyű lesz moderálnod ennyi fórumot? vagy miért gondolod h akinek adtál a fórum keletkezésével moderátori jogot az betartja a szabályokat?
Az információkiadási tilalomra vonatkozó szabályok betartatása nem a fórummoderátorok feladata. Ők csak azt döntik el, hogy kik fórumozhatnak ott, mi az a stílus, ami a fórumon megengedhető. A szabályszegések szankcionálása ugyanúgy zajlik, mint eddig, az nem a fórummoderátorok hatásköre (nem is volna jó, ha ők bármikor kitilthatnának a játékból, vagy anarchba tehetnének).
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Bezárt fórumok -Fegya- Megvalósult javaslatok 11 02-28-2007 21:24


All times are GMT +1. The time now is 15:35.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu