Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #12751  
Old 11-22-2012, 18:30
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by NewJackCity View Post
nem azért de a seregek csapodása egy idopontban van akár támado akár védo seregrol van szo
a korváltás alatt sorrendben torténnek a kulonbozo dolgok egymás után
az egyformák meg egyszerre
hogy tudna már beutni és védeni is ?
Nincs olyan, hogy egyszerre. Minden egymás után történik. Első sereg, második sereg, harmadik sereg, negyedik sereg, ötödik sereg, ... fontos a sorrend, hiszen egymás után ütnek be, semmiképp nem egyszerre.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
  #12752  
Old 11-22-2012, 18:43
NewJackCity NewJackCity is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 372
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Nincs olyan, hogy egyszerre. Minden egymás után történik. Első sereg, második sereg, harmadik sereg, negyedik sereg, ötödik sereg, ... fontos a sorrend, hiszen egymás után ütnek be, semmiképp nem egyszerre.
bocsi akkor pontositok
az elsonek inditott sereg csatája zajlik le eloszor
de mivel a kulombozo dolgok kozott tobb másodperc is eltelhet
viszont az egyformák korott tizedmásodpercek lehetnek max
igy az egyik kivitelezheto
és mivel a dezert a csata elott van (nem a csaták kozott) igy ugyanabban a korben nem lehetséges beutni és pattintani is

Last edited by NewJackCity; 11-22-2012 at 22:35..
Reply With Quote
  #12753  
Old 11-22-2012, 19:54
NewJackCity NewJackCity is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 372
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Nezd nyugodtan, de ott nem fokoztunk semmit, szoval az nem utanafokozas volt, hanem "alafokozas", ami majdnem folefokozas lett emlekeim szerint. (Szoval nem is volt mire szamitanunk, de mondjuk jo lett volna ha nagy buzgalmatokban folefokoztok...)


Amugy a beirasodbol kiderul, hogy nekunk az egesz klanunk nem fokozott annyit, mint Te egyedul, megis mi vagyuznk a csunya rossz fiuk a vegtelen lehetosegekkel...
remy már korábban is emlitette valaki de tényleg "picit" olyan vagy hogy ha te csinálod az ok
viszont ha más csinálja akkor meg ő a "csunya rossz fiu"
alapbol azt állitani hogy a tartalék nem számit....hát ez furán hangzik nagyon, profi játékosok szájábol
erre ha az oszinte frankot szeretném mondani ugy hogy meg se sértselek
akkor az illeto vagy állszent, vagy nem gondolta át rendesen, vagy nem ért a játékhoz
nálad az utolso kilőve igy maradt 2 verzio
ha hasamrautottem és tegyukfel valakinek van 1-1 milla (kati,védo,tamado,ij,paci,elit,vari,toli) akkor ha a másik klánnak van 15-15 milla és az 3 oriban kulonbozo idopontokban ér haza
akkor szerintem nem kérdés hogy kinek van elonye ha a két klán elkezd matekolni a piacon
hogy kié legyen alul, hozzáférheto legyen, csorgassuk meg hátha beszedi és kirakja drágábban, az egyiknek megadatik hogy visszaszedheti hogy ne csorogjon a másik viszont elkoltse a pénzét, stb rulez

arra meg hogy panaszkodik mindenki a tarcsitok miatt
ti meg a fogalmazásba is belekottok néhány embernél azon mondjuk biztos jokat derultok(az ebbol kialakulo vitákon még én is jokat is derulok néha)
de azért mikor anarchban probáltam torleszteni az A-ban leesett foldecském miatt, és tobb tarcsim és tobb orim volt
nem másztam rád nagy tulerovel igazábol az A-s szitut probáltam szemléltetni veled hogy milyen szar ha nincsenek kozelbe szovik és rádmászik egy pénzesebb emberke akinek ott az elvi lehetoség hogy még a "klántársak is beszállnak" (értsd. saját orik)
ott rohangáltál 4 yardokkal, kozel fullra ki kellett támadjak hogy beverjelek
mégse vetted fel a kesztyut hanem nyomtál egy szabit es megprobáltad diplomáciai uton rendezni
és én voltam a csunya rossz fiu
aminek ma már részben orulok mert egész normálisnak ismertelek meg(másokkal mondjuk jo bunko szoktál lenni, igaz én is)
igaz a foldemmel még mindig tartozol

szoval lényeg a lényeg arcokbol picit vegyetek vissza mert nem áll jol
es remélem hasonlo elánnal utitek majd egymást mint ahogy veszekedni tudtok

pénzre visszatérve picit tarcsi nem számit, vagy igen
ti megengedhetitek magatoknak hogy szk-ra menjetek és uj orikkal, uj és aktiv társakkal alulrol támadjatok
a dragonnak erre nincs kerete pedig toluk is ez lenne a tuti lépés
oriásit számit hogy mennyi tarcsija van az embernek, és ezt tagadni kár
még a semmi kozotok hozzá mikor mire kortjuk a tarcsit hszed is korrektebb válasz volt mint ez a tarcsi nem számit bullshitolás
Reply With Quote
  #12754  
Old 11-22-2012, 21:08
Bukta Bukta is offline
Member
 
Join Date: Jul 2011
Location: Felsőörs
Posts: 177
Activity: 0%
Longevity: 70%
Default

Quote:
Originally Posted by NewJackCity View Post
bocsi akkor pontositok
látom egyszerűbb kötözködni, mint pontosan fogalmazni...
Reply With Quote
  #12755  
Old 11-22-2012, 21:33
Reaktor Reaktor is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 470
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Szerintem ennél pontosabban nem nagyon lehet fogalmazni, mint ahogy leírtuk.

Most kv. közben nem lehet piacolni, stb. akkor lehetett...
__________________
Jó Reggelt, jó Mészárlást!
Reply With Quote
  #12756  
Old 11-24-2012, 08:01
Sucó Sucó is offline
Member
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 295
Activity: 0%
Longevity: 78%
Default

Legnagyobb egyéni foglalás tegnapról az 1. szinten:
2012-11-23 04:00:50 Numer@ (#252331) elfoglalt 1235 hektárt Annihilator (#563578) országától.
Szép humusz Ati gratula hozzá!
Reply With Quote
The Following 8 Users Say Thank You to Sucó For This Useful Post:
  #12757  
Old 11-24-2012, 18:58
Ghosti's Avatar
Ghosti Ghosti is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 281
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by NewJackCity View Post
alapbol azt állitani hogy a tartalék nem számit....hát ez furán hangzik nagyon, profi játékosok szájábol
arra meg hogy panaszkodik mindenki a tarcsitok miatt

pénzre visszatérve picit tarcsi nem számit, vagy igen
ti megengedhetitek magatoknak hogy szk-ra menjetek és uj orikkal, uj és aktiv társakkal alulrol támadjatok
a dragonnak erre nincs kerete pedig toluk is ez lenne a tuti lépés
oriásit számit hogy mennyi tarcsija van az embernek, és ezt tagadni kár
még a semmi kozotok hozzá mikor mire kortjuk a tarcsit hszed is korrektebb válasz volt mint ez a tarcsi nem számit bullshitolás
Kar errol vitatkozni mert ugysem ismerik el...azt sem, hogy akkora elonyuk volt termelni, hogy az ertekuket evekig tartott behozni.. ok meg nyugiba ellenfel nelkul termelgettek.

A Dragonrol nekem mas a velemenyem. Lehet jobban harcolnak semmibol mint te egy hatalmas vagyonbol. Ok megtanultak kevesebbol is tobbet produkalni. Tobbszor is osszecsaptunk veluk ugy egyenibe mint szovetseg es ok bizonyultak az evek soran a legnagyobb es legerosebb ellenfelnek, igy tapasztalatbol tudom mondani, hogy igen fel kell kotni a gatyamadzagot ellenuk...

Tapasztalt, kemeny es osszeszokott jatekosok vannak ott. A Dragon semmibol es allando harccal emelkedett ki a tobbiek kozul es amikor vegre elertek hogy az elso helyert harcolhassanak a Gun megugrott. Ugyhogy az elso helyuk igen kierdemelt.
__________________
H: Ghostship/Csak egy maradhat... koszonom minden tagnak a tobb mint 10 evi elmenyeket
Q: Crystal Angel/Herbicid against mimosae tobb mint 35K hirnev utan feloszlottunk, koszi Laszlo az elmenyeket



http://csak-egy-maradhat.com/
Reply With Quote
The Following 6 Users Say Thank You to Ghosti For This Useful Post:
  #12758  
Old 11-24-2012, 19:18
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by NewJackCity View Post
remy már korábban is emlitette valaki de tényleg "picit" olyan vagy hogy ha te csinálod az ok
viszont ha más csinálja akkor meg ő a "csunya rossz fiu"


de azért mikor anarchban probáltam torleszteni az A-ban leesett foldecském miatt, és tobb tarcsim és tobb orim volt
nem másztam rád nagy tulerovel igazábol az A-s szitut probáltam szemléltetni veled hogy milyen szar ha nincsenek kozelbe szovik és rádmászik egy pénzesebb emberke akinek ott az elvi lehetoség hogy még a "klántársak is beszállnak" (értsd. saját orik)
ott rohangáltál 4 yardokkal, kozel fullra ki kellett támadjak hogy beverjelek
mégse vetted fel a kesztyut hanem nyomtál egy szabit es megprobáltad diplomáciai uton rendezni
és én voltam a csunya rossz fiu
Csak a (szamomra) lenyegi reszekre valaszolnek:

1. Eddig eletemben egyszer fokoztam el (ez valoszinu meg noni fog a jovoben), es nem zavar, ha mas csinalja. (Ez a meglatasod szerintem epp forditott)

2. Anarchban - Te is tudod, hogy ajandeknak szant fejvadasz orszagrol volt szo(aki 3-4 foldre utesnel tobbet nem birt volna ki a cim leesese nelkul, ezert effektive nem lehetett vele harcolni), nem a harci kedv hianyarol, akkor is, es most is felajanlom hogy ha adsz egy orszagot anarchban, harcolok Veled, ha szeretned. Hogy nehezen utotted be, az meg csak a jo (vagyis inkabb lusta) felepitesnek volt koszonheto, semmi masnak.

Azt nem mondom, hogy nem szamit a tartalek - de nem _csak_ az szamit, nagyon nem.

Az itt levo emberkek jo resze csak azota jatszik, miota a Gun fenn "ucsorog es termel" - ezert fogalma sincs, hogy jutott fel oda, es ezert nincs meg bennuk a tisztelet, es fordulhat elo az a furcsasag, hogy a Dragont tartjak etalonnak, mint ez az utolso beiras is bizonyitja.


Quote:
Originally Posted by Ghosti View Post
Lehet jobban harcolnak semmibol mint te egy hatalmas vagyonbol. Ok megtanultak kevesebbol is tobbet produkalni.

Mondjuk ettol most kicsit megijedtem, lehet naluk duplat termel a tanya, vagy ilyesmi...
__________________
Remedy

Last edited by Remedy; 11-24-2012 at 19:26..
Reply With Quote
  #12759  
Old 11-24-2012, 19:24
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Az itt levo emberkek jo resze csak azota jatszik, miota a Gun fenn "ucsorog es termel" - ezert fogalma sincs, hogy jutott fel ota, es ezert nincs meg bennuk a tisztelet, es fordulhat elo az a furcsasag, hogy a Dragont tartjak etalonnak, mint ez az utolso beiras is bizonyitja.
Ha azt mondom, hogy egy boxoló megérdemelte a világbajnoki övet, az nem jelenti azt, hogy az előző nem érdemelte meg. Nem hiszem, hogy így félre kellene érteni...
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to vityu For This Useful Post:
  #12760  
Old 11-24-2012, 19:36
ergar's Avatar
ergar ergar is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2011
Location: Kisudvarnok
Posts: 49
Activity: 0%
Longevity: 71%
Default

Szép estét mindenkinek.
Azért szép kis elfokozós vitát robbantottam ki Remyvel vívott csatámmal
Szerintem fokozzanak el minél többször, hogy mire lassacskán én odaérek a kis orimmal, már ne legyen annyi tartalékuk.
Majd ha csatába szólitom az akkorra már terminatorként küzdő seregemet, nem a harag vagy a kisovis durci fog vezérelni, hanem az, hogy szeretem a játékot, szeretem az adrenalinlöketeket kv előtt, szerettem a megmérettetést a legjobbak ellenében, legyen az akárki is az addigra.
Sokan ezt elfelejtitek, szeressétek a hódot, de ne ez legyen az életcélotok. Én így érzek, lehet hogy naiv vagyok, de ez van.

Sok sikert mindenkinek, a csatamezőn majd találkozunk.
Reply With Quote
The Following 5 Users Say Thank You to ergar For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 13 (0 members and 13 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 22:16.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu