Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Egyéb
Register Stats Members List Today's Posts

Egyéb Minden, ami máshova nem fér

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1421  
Old 12-27-2010, 18:49
Sami Sami is offline
Banned
 
Join Date: Apr 2008
Location: Beregszász
Posts: 617
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Meg a másik Remy, úgy adod elő a dolgokat, mintha mi tudnánk, hogy Te mikor hol jársz az országban... Hidd el, nem tettünk rád nyomkövetőt. Mintha ezzel is kicsinyítenéd az érdemeinket. Mi ütöttünk be Titeket(Téged) kétszer, semmi ellenreakció nem volt, de ezt is úgy adod elő, mintha mi lennénk a hibásak, mert Te épp disznótoron voltál. És utána 1 hétig hol voltál?
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Sami For This Useful Post:
Sponsored Links
  #1422  
Old 12-27-2010, 18:55
Sami Sami is offline
Banned
 
Join Date: Apr 2008
Location: Beregszász
Posts: 617
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

De nem akarok erről több szót ejteni. Mindössze annyit kellett volna mondanotok: "Gratulálunk, de majd legközelebb visszavágunk". Ehelyett magyarázkodsz és lehúzod a mi stratégiánkat...
Reply With Quote
  #1423  
Old 12-27-2010, 19:15
Debilke Debilke is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Érd
Posts: 276
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Hidd el Sami, ha lenne mihez, gratulálnánk
Reply With Quote
  #1424  
Old 12-27-2010, 19:34
Sami Sami is offline
Banned
 
Join Date: Apr 2008
Location: Beregszász
Posts: 617
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Debilke View Post
Hidd el Sami, ha lenne mihez, gratulálnánk
Erre már nem tudok mit mondani...
Reply With Quote
  #1425  
Old 12-27-2010, 23:02
Wolfi Wolfi is offline
Member
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 205
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Bevallom, szamomra eddig ez volt a legerthetetlenebb, es legunfairebbnek tuno "szoviharc", amit ellenunk csinaltak, ha nem szamolom a tibu elleni multizasos es jkszes harcokat, amiket ellenunk muveltek.

Elarulom, mi tortent a mi szemszogunkbol. Mivel mar lefordultunk, sok infot nem fogok kiadni. Hazautaztam otthon par napra, mivel disznotor volt. Elozo nap este 21 korul hivtak, hogy jon ram sereg. Mivel 2517 hektar korul voltunk, es en meg jo par napig csak telorol tudtam volna lenni(vagy meg onnan sem, leven a disznotor egesz napos porgos program), vagy egy dog lassu netrol, mondtam, a tobbieknek szabizzatok. Elso meglepetes az volt, hogy foldre jonnek. Ezek utan mivel nekem telorol akadozott a szabizas, ezt kiszurhattak hogy a tobbiek szabiztak, es gyorsan kikuldtek ram egy sereget, amit mar nem lattunk, de mivel szabin voltam, nem eshetett nehezukre alambontani sem. (igy ket foldet kaptam alulrol)

Elso korben, amit nem ertettem: Miert az orkot kell magatok ala utni? Miert azt az orkot, akinek 15%al jobb a katmoralja, mint a masiknak, es talan nem is biztos hogy a legrosszabb jatekos a szoviben? (taktikailag ezt a leheto legrosszabb lepesnek tartottam)

Miert ketszer foldre, hogy ezzel folejuk repuljon az egesz szovetsegetek, miutan a tobbiek tolunk (tervezetten) lekopnak 2400-ra?

Mindenesetre ezeket nem ertettem, de azt mondtam: ez igen, ezek tokos gyerekek, feladjak a helyzeti elonyuket, es meg egy orkot is maguk ala mernek utni, nem pusztitgatassal kezdik.

Ezen allapotban meg tenyleg azt gondoltam, hogy ez nem semmi, irok is majd egy gratulalo zoldet a batorsaghoz. (vagy botorsaghoz, sajnos erre nem hagytatok lehetoseget, hogy kideritsuk)

Mondtam a tobbieknek, hogy mivel en 2100 korul vagyok, Ti meg 2400on lesztek, nektek ugyis tobb mint 5 nap a lekopas, en meg helyezeskulonbsegben is gazban vagyok, 3 nap mulva visszajovok 5 secre, es fokozok egyet, igy is tortent) Igy "olcsobban" megusztam, mintha ketszer kellett volna fokozni, leven a tobblet nem ment el, viszont helyezesben felrepultem.

Visszaerven Pestre, gondoltam beverem vmelyikuket, az leesik, es szepen elfoglalkozom vele egy jo ideig, kb egy hekin lettem volna Vele.

Elso meglepi az volt, hogy 2 oraval azelott, hogy vissza tudtam volna jonni, az egesz szovijuk cakk-pakk elszabizott.

Viszont igy kicsit gazos volt, hogy en olyan kornyekre keveredtem, ahol nem volt kit utni, alattam viszont volt ket szovi is, akik nem kedveltek minket. (de lehet, csak engem

Megoldottuk 20 korig, az egyik szovi rengetett, a masik gyujtott (ligthosan mindketto), de sereg nem jott.

Ezek utan vartunk rajuk tobb mint 1 hetet, hogy visszajojjenek, de nem.


Persze minden lehet veletlen, de igazabol egy ilyen harcot, ahol eselyt sem adsz a revansra, es csak a masikkal akarsz kiszurni, en nem sokra becsulom.


Mindezek fenyeben, koszonom Sami a gratulaciot, de egyaltalan nem erzem sem hitelesnek, sem szivbol jovonek.

Nem is akartam ezt ide kihozni, nektek akartam volna megirni, de ha mar kihoztatok, legyen itt.
Na akkor én is megszólalok
Az egész támadásnak mint Janesz is leírta az unaloműzés illetve a Ti játéktudásotok tesztelése volt a célja! Én nem tagadok úgy álltunk a dolgokhoz ha kikapunk kikapunk de hátha sikerül némi kellemetéenséget okozni Neltek vagy ha nem is legalább akkor majd tanulunk valamit, hisz a helyzeti előny mindenképpen a miénk volt!
Kinéztünk tehát egy olyan napot amikor mindenki maximálisan tudott lenni és támadtunk!
Nos támadás után nem lehet szabizni ugye? Azt meg nem tudhattuk, hogy Remy éppen nem ér rá! Akkor ergó felteszem a kérdést, hogy mégis milyen gyávaságról beszéltek??? Utánna ott voltunk több mint egy hétig és igen észerevettük azt is hogy Remy befokozott hisz enélkül ugye nem tudott volna 2 körös lenni a két bekapott ütés miatt!
utánna pedig nem azért mentünk szabira, hogy kicsesszünk a szövivel hanem a fentebb leírt okok miatt! Mi ugyanis nem nézzük le az ellenfeleinket és tudtuk egy tag hiányával az esélyeink csökkennek!
Szóval kicsit úgy érzem savanyú a szőlő mert noha gratulálni miért kellett volna hisz így tényleg nem volt harc (a disznótor miatt) de gyávának titulálni minket ezért... hiszen ugye előszőr ti szabiztatok és ha ott indokként elfogadható a távollét a mi esetünkben is engedtessék meg szerintem
még egy mondat: igen láttuk, hogy szintet léptetek (meg hallottuk is) így könyebb előjönni úgy is ha az egyik vagy másik tag továbbra sem 100%os mert ütőtávban nem sokan vannak egyenlőre
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Wolfi For This Useful Post:
  #1426  
Old 12-28-2010, 09:38
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Sami View Post
Remy, nem akarok vitatkozni, csak annyit jegyzek meg, hogy ütés után ott voltunk még több, mint egy hétig... Szal itt megbukik minden okoskodásod...
Quote:
Originally Posted by Janesz View Post
Nekem közbejött vmi, el kellett utaznom így a szabi mellett döntöttünk, mert remy fokozásából látszott hogy vkit ki akar szedni és ne 3vs 4be küzdjünk.
Quote:
Originally Posted by Sami View Post
mintha mi lennénk a hibásak, mert Te épp disznótoron voltál. És utána 1 hétig hol voltál?
Quote:
Originally Posted by Sami View Post
De nem akarok erről több szót ejteni. Mindössze annyit kellett volna mondanotok: "Gratulálunk, de majd legközelebb visszavágunk". Ehelyett magyarázkodsz és lehúzod a mi stratégiánkat...
Quote:
Originally Posted by Wolfi View Post
Nos támadás után nem lehet szabizni ugye? Azt meg nem tudhattuk, hogy Remy éppen nem ér rá! Akkor ergó felteszem a kérdést, hogy mégis milyen gyávaságról beszéltek??? Utánna ott voltunk több mint egy hétig és igen észerevettük azt is hogy Remy befokozott hisz enélkül ugye nem tudott volna 2 körös lenni a két bekapott ütés miatt!
utánna pedig nem azért mentünk szabira, hogy kicsesszünk a szövivel hanem a fentebb leírt okok miatt! Mi ugyanis nem nézzük le az ellenfeleinket és tudtuk egy tag hiányával az esélyeink csökkennek!
Jelzem, ez az utolso postom ebben a temaban. Sami, ha egy cseppet elgondolkodtal volna arrol, amit irtam, az osszes kerdesed felesleges lett volna.

De azert valaszolok:

1. (Sami) ugye ki tudod szamolni, hogy 2517-rol 2400 ra kopni kb 5 nap. Nekem ketszer bejonni szabirol minimum 6 nap. Szoval itt nem bukik meg semmi "okoskodas"

2. Janesz (ez valasz arra is, miert pont akkor szabiztatok, a cel tenyleg az volt hogy ne johessek vissza rajtatok) - ez Kb Sami kerdesere is valasz


3. Sami - Ez tok ugyanaz mint az elso postod, azzal kiegeszitve, hogy a disznotor csak azert lett emlitve, hogy miert nem volt ellenakcio, nem azert hogy ezt esetleg tudtatok volna.

4. Tenyleg nincs mihez gratulalni, lasd szinten elso postom, mikor gratulaltam volna. (vagy szerinted dicsoseg 2x beverni egy orszagot aki ott sincs, oszinten, utana meg nem harcolni vele?)

5. Sajnalom, itt is kicsit furcsallom, hogy egyik tagnak epp 2 oraval azelott kellett elutazni, hogy vissza tudtam volna jonni szabirol. Persze az is furcsa, hogy fordulasunk utan hirtelen lett idotok jatszani.

Maganvelemenyem akkor is az marad, ami. (Plane Sligot ismerve, akit kb az eltet forumokon is ha beszolhat)

Szoval: nagyon szivesen gratulaltam volna, ha megadjatok az eselyt, hogy visszaussunk, ennyi.

Meglatjuk, hogy a kovetkezo harcban mennyi joindulat lesz.
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #1427  
Old 12-28-2010, 09:47
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Ezek az írások most köszönetnyilvánítások, üdvrivalgások vagy örömmámorok?
Reply With Quote
The Following 6 Users Say Thank You to Pool For This Useful Post:
  #1428  
Old 12-28-2010, 10:05
Sami Sami is offline
Banned
 
Join Date: Apr 2008
Location: Beregszász
Posts: 617
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Én is befejeztem itt.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Sami For This Useful Post:
  #1429  
Old 12-28-2010, 11:01
Janesz Janesz is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 21
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

"2. Janesz (ez valasz arra is, miert pont akkor szabiztatok, a cel tenyleg az volt hogy ne johessek vissza rajtatok) - ez Kb Sami kerdesere is valasz
5. Sajnalom, itt is kicsit furcsallom, hogy egyik tagnak epp 2 oraval azelott kellett elutazni, hogy vissza tudtam volna jonni szabirol. Persze az is furcsa, hogy fordulasunk utan hirtelen lett idotok jatszani. "

Na uccsó hozzászólásom nekem is, utána már csak olvasgatok
Ezt a két pontot egybe letudom. Sehol nem volt leírva tudomásom szerint,
hogy pont visszajöveteled előtt utaztam el! Tudtuk, hogy mikortól jöhetsz vissza szabiról, így addig meg úgy voltunk vele had teljenek a körök, mert ugye 2k kör csak 2k kör. Ahhoz meg nem kellettem hogy ketyegjen a kör, nincs itt olyan plussz gomb amit nyomkodni kell nekem is hogy adja a köröket
Megvallva jól esett az a pár nap pihenő ami nyugival telt el, így meg hogy hallottuk hogy léptetek nyugival is folytatódik
Amúgymeg már hamarabb vissza akartunk jönni, csak nem tudtunk úgy egyeztetni hogy mind a 4ünkenk jó legyen egy teljes nap!
Ennyi volt nincs több post

Next time, next level...
Reply With Quote
  #1430  
Old 12-28-2010, 12:15
Wolfi Wolfi is offline
Member
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 205
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Jelzem, ez az utolso postom ebben a temaban. Sami, ha egy cseppet elgondolkodtal volna arrol, amit irtam, az osszes kerdesed felesleges lett volna.

De azert valaszolok:

1. (Sami) ugye ki tudod szamolni, hogy 2517-rol 2400 ra kopni kb 5 nap. Nekem ketszer bejonni szabirol minimum 6 nap. Szoval itt nem bukik meg semmi "okoskodas"

2. Janesz (ez valasz arra is, miert pont akkor szabiztatok, a cel tenyleg az volt hogy ne johessek vissza rajtatok) - ez Kb Sami kerdesere is valasz


3. Sami - Ez tok ugyanaz mint az elso postod, azzal kiegeszitve, hogy a disznotor csak azert lett emlitve, hogy miert nem volt ellenakcio, nem azert hogy ezt esetleg tudtatok volna.

4. Tenyleg nincs mihez gratulalni, lasd szinten elso postom, mikor gratulaltam volna. (vagy szerinted dicsoseg 2x beverni egy orszagot aki ott sincs, oszinten, utana meg nem harcolni vele?)

5. Sajnalom, itt is kicsit furcsallom, hogy egyik tagnak epp 2 oraval azelott kellett elutazni, hogy vissza tudtam volna jonni szabirol. Persze az is furcsa, hogy fordulasunk utan hirtelen lett idotok jatszani.

Maganvelemenyem akkor is az marad, ami. (Plane Sligot ismerve, akit kb az eltet forumokon is ha beszolhat)

Szoval: nagyon szivesen gratulaltam volna, ha megadjatok az eselyt, hogy visszaussunk, ennyi.

Meglatjuk, hogy a kovetkezo harcban mennyi joindulat lesz.
Tényleg nem kell itt feleslegesen magyarázkodni csak egy jót akartunk csatázni ennyi!
Biztosan lesz még alkalom a revansra s ha nyerünk akkor szívből gratulálhattok majd ha meg nem akkor mi fogunk sőtt esetleg tanulunk is valamit

ui: csak annyit, hogy tényleg ne szemétkedésnek fogjátok fel, hogy így alakult egyszerűen nem akartunk úgy járni mint Ti, hogy ember mellőzése miatt hekiket bukjunk ennyi
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Wolfi For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 3 (0 members and 3 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 05:11.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu