Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Egyéb
Register Stats Members List Today's Posts

Egyéb Minden, ami máshova nem fér

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1411  
Old 12-25-2010, 20:07
J.Ati J.Ati is offline
Senior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 5,922
Activity: 9%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Sami View Post
Akkor kizárásos alapon Numera a Te orid.
Talált, de ez titok
Reply With Quote
Sponsored Links
  #1412  
Old 12-25-2010, 20:07
Debilke Debilke is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Érd
Posts: 276
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by J.Ati View Post
Nem tudom, csak tipp volt, mert most meg előjöttetek
Jobb lett volna, ha előjöttök, és kicsit még adtok egymás szájára
Mi is ezt vártuk
Reply With Quote
  #1413  
Old 12-25-2010, 20:16
Sami Sami is offline
Banned
 
Join Date: Apr 2008
Location: Beregszász
Posts: 617
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Debilke View Post
Mi is ezt vártuk
Orsi, lesz még rá alkalom.
Reply With Quote
  #1414  
Old 12-25-2010, 20:38
Debilke Debilke is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Érd
Posts: 276
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Persze Sami, lesz még rá alkalom, csak ez így most részetekről elég gyáva dolognak tűnik, főleg így.. kihasználtatok egy lehetőséget, nyerő pozicíóból, és nem kaptuk meg az esélyt, hogy revansot vegyünk, pedig vártunk rátok nem is keveset, most meg jön a duma, hogy hétfőn akartatok visszajönni... nem tudom, nekem ez sántít
Reply With Quote
  #1415  
Old 12-25-2010, 20:48
Sami Sami is offline
Banned
 
Join Date: Apr 2008
Location: Beregszász
Posts: 617
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Debilke View Post
Persze Sami, lesz még rá alkalom, csak ez így most részetekről elég gyáva dolognak tűnik, főleg így.. kihasználtatok egy lehetőséget, nyerő pozicíóból, és nem kaptuk meg az esélyt, hogy revansot vegyünk, pedig vártunk rátok nem is keveset, most meg jön a duma, hogy hétfőn akartatok visszajönni... nem tudom, nekem ez sántít
Orsi, nem gyávaságból nem mentünk vissza.
Reply With Quote
  #1416  
Old 12-25-2010, 21:06
Debilke Debilke is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Érd
Posts: 276
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Sami View Post
Orsi, nem gyávaságból nem mentünk vissza.
megkérdezhetem, hogy akkor miért nem?
Reply With Quote
  #1417  
Old 12-25-2010, 21:11
Sami Sami is offline
Banned
 
Join Date: Apr 2008
Location: Beregszász
Posts: 617
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Debilke View Post
megkérdezhetem, hogy akkor miért nem?
Egyik tagunk sokáig nem volt gépnél...
Reply With Quote
  #1418  
Old 12-27-2010, 15:04
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Sami View Post
Egyik tagunk sokáig nem volt gépnél...
Bevallom, szamomra eddig ez volt a legerthetetlenebb, es legunfairebbnek tuno "szoviharc", amit ellenunk csinaltak, ha nem szamolom a tibu elleni multizasos es jkszes harcokat, amiket ellenunk muveltek.

Elarulom, mi tortent a mi szemszogunkbol. Mivel mar lefordultunk, sok infot nem fogok kiadni. Hazautaztam otthon par napra, mivel disznotor volt. Elozo nap este 21 korul hivtak, hogy jon ram sereg. Mivel 2517 hektar korul voltunk, es en meg jo par napig csak telorol tudtam volna lenni(vagy meg onnan sem, leven a disznotor egesz napos porgos program), vagy egy dog lassu netrol, mondtam, a tobbieknek szabizzatok. Elso meglepetes az volt, hogy foldre jonnek. Ezek utan mivel nekem telorol akadozott a szabizas, ezt kiszurhattak hogy a tobbiek szabiztak, es gyorsan kikuldtek ram egy sereget, amit mar nem lattunk, de mivel szabin voltam, nem eshetett nehezukre alambontani sem. (igy ket foldet kaptam alulrol)

Elso korben, amit nem ertettem: Miert az orkot kell magatok ala utni? Miert azt az orkot, akinek 15%al jobb a katmoralja, mint a masiknak, es talan nem is biztos hogy a legrosszabb jatekos a szoviben? (taktikailag ezt a leheto legrosszabb lepesnek tartottam)

Miert ketszer foldre, hogy ezzel folejuk repuljon az egesz szovetsegetek, miutan a tobbiek tolunk (tervezetten) lekopnak 2400-ra?

Mindenesetre ezeket nem ertettem, de azt mondtam: ez igen, ezek tokos gyerekek, feladjak a helyzeti elonyuket, es meg egy orkot is maguk ala mernek utni, nem pusztitgatassal kezdik.

Ezen allapotban meg tenyleg azt gondoltam, hogy ez nem semmi, irok is majd egy gratulalo zoldet a batorsaghoz. (vagy botorsaghoz, sajnos erre nem hagytatok lehetoseget, hogy kideritsuk)

Mondtam a tobbieknek, hogy mivel en 2100 korul vagyok, Ti meg 2400on lesztek, nektek ugyis tobb mint 5 nap a lekopas, en meg helyezeskulonbsegben is gazban vagyok, 3 nap mulva visszajovok 5 secre, es fokozok egyet, igy is tortent) Igy "olcsobban" megusztam, mintha ketszer kellett volna fokozni, leven a tobblet nem ment el, viszont helyezesben felrepultem.

Visszaerven Pestre, gondoltam beverem vmelyikuket, az leesik, es szepen elfoglalkozom vele egy jo ideig, kb egy hekin lettem volna Vele.

Elso meglepi az volt, hogy 2 oraval azelott, hogy vissza tudtam volna jonni, az egesz szovijuk cakk-pakk elszabizott.

Viszont igy kicsit gazos volt, hogy en olyan kornyekre keveredtem, ahol nem volt kit utni, alattam viszont volt ket szovi is, akik nem kedveltek minket. (de lehet, csak engem

Megoldottuk 20 korig, az egyik szovi rengetett, a masik gyujtott (ligthosan mindketto), de sereg nem jott.

Ezek utan vartunk rajuk tobb mint 1 hetet, hogy visszajojjenek, de nem.


Persze minden lehet veletlen, de igazabol egy ilyen harcot, ahol eselyt sem adsz a revansra, es csak a masikkal akarsz kiszurni, en nem sokra becsulom.


Mindezek fenyeben, koszonom Sami a gratulaciot, de egyaltalan nem erzem sem hitelesnek, sem szivbol jovonek.

Nem is akartam ezt ide kihozni, nektek akartam volna megirni, de ha mar kihoztatok, legyen itt.
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #1419  
Old 12-27-2010, 18:41
Sami Sami is offline
Banned
 
Join Date: Apr 2008
Location: Beregszász
Posts: 617
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Bevallom, szamomra eddig ez volt a legerthetetlenebb, es legunfairebbnek tuno "szoviharc", amit ellenunk csinaltak, ha nem szamolom a tibu elleni multizasos es jkszes harcokat, amiket ellenunk muveltek.

Elarulom, mi tortent a mi szemszogunkbol. Mivel mar lefordultunk, sok infot nem fogok kiadni. Hazautaztam otthon par napra, mivel disznotor volt. Elozo nap este 21 korul hivtak, hogy jon ram sereg. Mivel 2517 hektar korul voltunk, es en meg jo par napig csak telorol tudtam volna lenni(vagy meg onnan sem, leven a disznotor egesz napos porgos program), vagy egy dog lassu netrol, mondtam, a tobbieknek szabizzatok. Elso meglepetes az volt, hogy foldre jonnek. Ezek utan mivel nekem telorol akadozott a szabizas, ezt kiszurhattak hogy a tobbiek szabiztak, es gyorsan kikuldtek ram egy sereget, amit mar nem lattunk, de mivel szabin voltam, nem eshetett nehezukre alambontani sem. (igy ket foldet kaptam alulrol)

Elso korben, amit nem ertettem: Miert az orkot kell magatok ala utni? Miert azt az orkot, akinek 15%al jobb a katmoralja, mint a masiknak, es talan nem is biztos hogy a legrosszabb jatekos a szoviben? (taktikailag ezt a leheto legrosszabb lepesnek tartottam)

Miert ketszer foldre, hogy ezzel folejuk repuljon az egesz szovetsegetek, miutan a tobbiek tolunk (tervezetten) lekopnak 2400-ra?

Mindenesetre ezeket nem ertettem, de azt mondtam: ez igen, ezek tokos gyerekek, feladjak a helyzeti elonyuket, es meg egy orkot is maguk ala mernek utni, nem pusztitgatassal kezdik.

Ezen allapotban meg tenyleg azt gondoltam, hogy ez nem semmi, irok is majd egy gratulalo zoldet a batorsaghoz. (vagy botorsaghoz, sajnos erre nem hagytatok lehetoseget, hogy kideritsuk)

Mondtam a tobbieknek, hogy mivel en 2100 korul vagyok, Ti meg 2400on lesztek, nektek ugyis tobb mint 5 nap a lekopas, en meg helyezeskulonbsegben is gazban vagyok, 3 nap mulva visszajovok 5 secre, es fokozok egyet, igy is tortent) Igy "olcsobban" megusztam, mintha ketszer kellett volna fokozni, leven a tobblet nem ment el, viszont helyezesben felrepultem.

Visszaerven Pestre, gondoltam beverem vmelyikuket, az leesik, es szepen elfoglalkozom vele egy jo ideig, kb egy hekin lettem volna Vele.

Elso meglepi az volt, hogy 2 oraval azelott, hogy vissza tudtam volna jonni, az egesz szovijuk cakk-pakk elszabizott.

Viszont igy kicsit gazos volt, hogy en olyan kornyekre keveredtem, ahol nem volt kit utni, alattam viszont volt ket szovi is, akik nem kedveltek minket. (de lehet, csak engem

Megoldottuk 20 korig, az egyik szovi rengetett, a masik gyujtott (ligthosan mindketto), de sereg nem jott.

Ezek utan vartunk rajuk tobb mint 1 hetet, hogy visszajojjenek, de nem.


Persze minden lehet veletlen, de igazabol egy ilyen harcot, ahol eselyt sem adsz a revansra, es csak a masikkal akarsz kiszurni, en nem sokra becsulom.


Mindezek fenyeben, koszonom Sami a gratulaciot, de egyaltalan nem erzem sem hitelesnek, sem szivbol jovonek.

Nem is akartam ezt ide kihozni, nektek akartam volna megirni, de ha mar kihoztatok, legyen itt.


Remy, nem akarok vitatkozni, csak annyit jegyzek meg, hogy ütés után ott voltunk még több, mint egy hétig... Szal itt megbukik minden okoskodásod...
Reply With Quote
  #1420  
Old 12-27-2010, 18:41
Janesz Janesz is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 21
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Hozzászólok már én is, hogy hogyan is történt ez a mi szemszögünkből!
Ugye 2k kör alatt megöl az unalom itt! Így úgy voltunk vele akkor harcoljunk egy jót azzal is telik az idő! Egyeztettünk mindenki ráért, indult a móka.
Aztán látva hogy mennek szabira a tagok ha lúd legyen kövér alapon még 1 sereg belefért úgy voltunk vele.
Azt meg hogy orkot választottunk volt vmi oka nem emlékszem már rá.
Amúgy utána úgy rémlik ott voltunk még 1hétig, mert ugye 1szer visszajöttél fokozni aztán szabi, majd megint vissza alaphangon is 6nap.
Nekem közbejött vmi, el kellett utaznom így a szabi mellett döntöttünk, mert remy fokozásából látszott hogy vkit ki akar szedni és ne 3vs 4be küzdjünk.
Aztán mikor visszajöttünk láttuk hogy lefordultatok!
Mint ahogy nálad közbejött a disznótor azért ment mindenki szabira, nálam meg az utazás miatt!
Azt hiszem ezen nincs mit magyarázni, csak gondoltam akkor én is leírom hogy teljes legyen a kép!

Peace
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Janesz For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 00:25.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu