Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #191  
Old 03-06-2008, 13:16
Hóhér Hóhér is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 806
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Ne haragudj, Fegya, de ez meg milyen egy buta, logikailag hibas gondolat?

Ezentul minden magyar embernek 3000 ft lesz egy kilo kenyer. Ez mindenkinek egyforman nehezites, igy senki nem jar rosszul.... Valoban?
nem írtam Ati pirosa óta
elég sokáig bírtam de most má remélem le telt a kitiltás , me unatkozom a kocsmában

szóval Remy !

a te gondolat meneted sem tiszta.

ha valakinek van fajténként 30 000 tekije, azaz annyi amenyire szüksége van épp , annak 300 Ft kenyér árnyi tekije kopik az országában.

annak, akinek több millió tekercse van az országban, aminek ugye csak egy kis részét használja épp, annak 30 000 Ft kenyérnyi tekercs kopik az országában.

sajnáljuk a több millió tekercses országot?

akinek kevés tekercse van, nem éri annyira hátrányosan körönkénti kopás, mint akinek több millió van. és ez nem is baj.
az egyfolytában benn tartott SZÜKSÉGES tekercsek ugyanannyit kopnának pont mint most, a körönkénti kopással, hiszen azok mindíg benn vannak.

támogatom a körönkénti kopást.
Sponsored Links
  #192  
Old 03-06-2008, 17:52
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Hóhér View Post
szóval Remy !

a te gondolat meneted sem tiszta.

ha valakinek van fajténként 30 000 tekije, azaz annyi amenyire szüksége van épp , annak 300 Ft kenyér árnyi tekije kopik az országában.

annak, akinek több millió tekercse van az országban, aminek ugye csak egy kis részét használja épp, annak 30 000 Ft kenyérnyi tekercs kopik az országában.

Azert nem tiszta, mert nem is vontam parhuzamot a tekercskopassal. Egyszeruen ravilagitottam, hogy ha egyforman nehezitunk mindenkinek, attol nem mondhatjuk hogy senki nem jar rosszul. Ennyi, nem tobb.
__________________
Remedy
  #193  
Old 03-06-2008, 18:14
Hóhér Hóhér is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 806
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Azert nem tiszta, mert nem is vontam parhuzamot a tekercskopassal. Egyszeruen ravilagitottam, hogy ha egyforman nehezitunk mindenkinek, attol nem mondhatjuk hogy senki nem jar rosszul. Ennyi, nem tobb.
ez érdekes kérdés ...
vajon nehezítés e?

azoknak, akik úgy akar végig vinni 100 millió tekercset egy csomó csoporton keresztül, hogy csak szintlépéskor kopjon be a tekercs, azoknak nehezítés.

azoknak, akik boldogok, hogy van már 100 millió tekercsük, és néha inkább nem kelnek fel éjjel, és bevállalják hogy néha bekopjon a tekercs, azoknak igencsak könnyítés
  #194  
Old 03-06-2008, 22:39
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Hóhér View Post
ez érdekes kérdés ...
vajon nehezítés e?

azoknak, akik úgy akar végig vinni 100 millió tekercset egy csomó csoporton keresztül, hogy csak szintlépéskor kopjon be a tekercs, azoknak nehezítés.

azoknak, akik boldogok, hogy van már 100 millió tekercsük, és néha inkább nem kelnek fel éjjel, és bevállalják hogy néha bekopjon a tekercs, azoknak igencsak könnyítés
azért most megoldható éjjeli felkelés nélkül is, hogy csak szintlépéskor kopjon a tartalék teki. Kicsit számolni kell...
__________________
Egér a sajton... (#3744)
  #195  
Old 03-07-2008, 09:22
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by -Fegya- View Post
azért most megoldható éjjeli felkelés nélkül is, hogy csak szintlépéskor kopjon a tartalék teki. Kicsit számolni kell...
Szerintem nem, de te nagyon tudhatsz valamit
__________________
A szenvedélyem
  #196  
Old 03-07-2008, 09:25
Rebellis Rebellis is offline
Member
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 549
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Valezius View Post
Szerintem nem, de te nagyon tudhatsz valamit
Pedig egyszerű:-)
Gondolkozz:-)
Én értem,mire gondol:-)
  #197  
Old 03-08-2008, 19:05
Toti Toti is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Bp. Újpest
Posts: 549
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by TDK View Post
alapvetöen az aktiv oritulajdonosok különbözö trükkökkel ezután is megoldják a tartalék kérdését.
majd a runa ára jelenlegi sokszorása nö, mert abban lesz a tartalék.
vagy a katipiacon tartalékol, és ha vipes gondja sincs vele több.
vagy a szövitárs/ismerös belép, és lekezeli.
stb., nem sorolom tovább.
az biztos, a körönkénti kopással több teki fog kopni, mint a 19 körönkénti kopással. többet kell éjszaka felkellni, csak mert nem lehet benthagyni az oriban pár órára.(aki ez utóbbi álitást tagadja, annak van egy javaslatom, létezik egy gondolkodás nevezetü fogalom, ideje elkezdeni, és addig nem hülyeségeket irkálni)
Akkor más lesz a főbb tartalékolási forma. Drágább kati, drágább nyersi.

Miből gondolod, hogy körönkénti kopással több kopik? ha már a gondolkodásról beszélsz, akkor legalább egyszer gondold át a kopást.
100%-ból, modnjuk az egyszerőség kedvéért kopjon körönként 1%. Akkor az az első körben marad 99%. Utána bekopik a 99%-nak az 1%-a. az máris kevesebb, mint az előző körben.
Csak abban az esetben lesz esetleg több a kopás, ha a tulaj nem figyel rá. De azért mostmár elég sok lehetőség van, hogy be tudj lépni. Telefonon ott a wap, ha nem vagy vip, akkor egy minioperával meg lehet oldani.

Úgyhogy részemről támogatva ez a forma, a kezdő játékosoknak is átláthatóbb lesz ez az egész. a profik meg úgyis sok időt töltenek a gép előtt, meg tudják oldani. naponta csak egyzser jön vissza a teki a piacról, ha jól van időzítve.
__________________
Én pedig lesújtok majd Te reád hatalmas bosszúval...és rettentő haraggal...és amazokra is akik Testvéreim ármányos elpusztítására törnek! És majd megtudjátok, hogy az én nevem az Úr...amikor szörnyű bosszúm lesújt rátok!" / Ponyvaregény
  #198  
Old 03-09-2008, 00:09
Princ's Avatar
Princ Princ is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 1,087
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Valezius View Post
Szerintem nem, de te nagyon tudhatsz valamit
Úgy kell kirakni, hogy másnap ne éjjel érjen vissza. Van 1-19 kör szabadság abban, hogy mikor rakod ismét a piacra; ez több mint elég.

Last edited by Princ; 03-09-2008 at 00:11..
  #199  
Old 03-09-2008, 02:53
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Toti View Post
Akkor más lesz a főbb tartalékolási forma. Drágább kati, drágább nyersi.

Miből gondolod, hogy körönkénti kopással több kopik? ha már a gondolkodásról beszélsz, akkor legalább egyszer gondold át a kopást.
100%-ból, modnjuk az egyszerőség kedvéért kopjon körönként 1%. Akkor az az első körben marad 99%. Utána bekopik a 99%-nak az 1%-a. az máris kevesebb, mint az előző körben.
Csak abban az esetben lesz esetleg több a kopás, ha a tulaj nem figyel rá. De azért mostmár elég sok lehetőség van, hogy be tudj lépni. Telefonon ott a wap, ha nem vagy vip, akkor egy minioperával meg lehet oldani.

Úgyhogy részemről támogatva ez a forma, a kezdő játékosoknak is átláthatóbb lesz ez az egész. a profik meg úgyis sok időt töltenek a gép előtt, meg tudják oldani. naponta csak egyzser jön vissza a teki a piacról, ha jól van időzítve.

Körönkénti kopásal több kopik, ez tény. Van ugye 8 tekifajta, neked legyen mindből 1 milla, mert az szép kerek szám. Kiteszed piacra, hogy ne kopjon feleslegesen. A visszajövetel nem egy körbne lesz, hanem minimum 2 de inkább 3. Azaz másnap már 3 adagban teheted ki. Asszem könnyű belátni, hogy hamar szétzilálódik, és a napi 5 piacralépés már kevés. Akkor jön az, hogy eldöntöd melyiket hagyod kopni egypár körig, hogy újra összerázódjon a többivel. Azaz abból, vagy azokból lényegesen több fogy körökön keresztül. Ezzel szemben a 19 körönkénti kopással tudod, hogy mikor fogsz kopni, előtte össze tudod szedni a tekidet, és kopás előtt 1-2 adagban piacra tenni. Ne akarjunk olyasmit belemagyarázni a dologba, ami nagyon nem állja meg a helyét. Körönként hosszú távon sokkal több kopik.

A drága kati meg a drága nyersi nem megoldás, mert abban nem tudod átvinni a tartalékodat a következő szintre. Illetve katiban már igen, de ez meg egy másik téma...
__________________
"Véres kardot hoztam
Őseink véres kardját"
  #200  
Old 03-09-2008, 09:26
Toti Toti is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Bp. Újpest
Posts: 549
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Azért írtam, hogy a kezdőknek jobb ez. Akinek sok teki van a piacon, annak kicsit nehezebb lesz, de akkor is megoldható még így is a legkevesebb veszteség.
De akkor a kopás kevesebb, hogyha úgy nézzük, hogy van a 19 körös kopás, meg a körönkénti.
__________________
Én pedig lesújtok majd Te reád hatalmas bosszúval...és rettentő haraggal...és amazokra is akik Testvéreim ármányos elpusztítására törnek! És majd megtudjátok, hogy az én nevem az Úr...amikor szörnyű bosszúm lesújt rátok!" / Ponyvaregény
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Nyári szünet vége: körülmények változása Ati Fontos bejelentések 0 09-04-2007 10:44
Tekercskopás Gepard Elvetett javaslatok 1 01-10-2007 08:59
Tekercskopás Életfa#2 Elvetett javaslatok 29 12-07-2006 15:00
tekercskopás körének jelölése a tanácsadókban skiti Elvetett javaslatok 12 12-02-2006 21:05


All times are GMT +1. The time now is 22:56.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu