Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Szabadidő, Sport
Register Stats Members List Today's Posts

Szabadidő, Sport Szabadidő és minden, ami sport

View Poll Results: Mennyi pénzt forditassz táplálékkiegészitőkre ?
Nem használok. 10 76.92%
1000-5000 Ft 2 15.38%
5000-10000 Ft 1 7.69%
10000-100000 Ft 0 0%
100000-... Ft 0 0%
Multiple Choice Poll. Voters: 13. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #171  
Old 03-04-2006, 22:44
G.O.D.'s Avatar
G.O.D. G.O.D. is offline
Banned
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 67
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ez a Davalon szerintem direkt idegesitett mindenkit...
Szerintem erre áll fel neki. Senkinek nem ajánlottam semmilyen szteroidot, Neki kellene valamilyen nyugtató, ha örömét leli abban, hogy másokat szekál... Mésrészt a topic ismertetőjében is le van irva, hogy mire és miért jött létre...

,,Ezen az oldalon mindenről lehet dumcsizni ami legális és illegális...
Edzéstervek, tapasztalatok, edzőtermek, szteroidok, táplálékkiégészitők, stb...,,


Ma beszéltem egy 53éves fazonnal a teremben Davalonról, azt mondta, hagyjam az ilyeneket, ne húzzam fel magam az idióta okoskodásukon. Ő már több mint 40éve edz és sosem hagyta magát provokálni. Igy is simán körbefutja a Margit-szigetet kétszer, ha akarja, és simán beleguggol !mélyen! a 180kg-ba, Mellette siel 6 éve, és semmi problémája sincs...
Hát én is valahogy igy képzelném el az életemet... Csak néhány hülyétől mentesitve... :-)

TEHÁT !!!TESTÉPITÉS 4 EVER!!! Ettől függetlenül mindenkit tisztelek aki komolyan veszi amit csinál! Legyen az testépités, futás, sakk, peca stb...

Last edited by G.O.D.; 03-04-2006 at 23:03..
Reply With Quote
Sponsored Links
  #172  
Old 03-05-2006, 07:37
Davalon's Avatar
Davalon Davalon is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Körmend - Szombathely
Posts: 705
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Vicces, hogy folyamatosan úgy hülyézel mást, hogy azt se tudod, ki az Ami mutatja a kifejlődött vitakészségedet és még előítéletesebbé tesz mindenkit ...Azért vigyázz, el ne sírd magad a végére... A tiszteletedet pedig jól bemutattad:-DDD A topic-od további olvasottságát légyszives ne rajtam próbáld növelni, hanem térj vissza a spo... gyúráshoz.

Ja és 2 gyúrás között, ha van szabadidőd, néha olvass el mondjuk egy könyvet...

Last edited by Davalon; 03-05-2006 at 07:55..
Reply With Quote
  #173  
Old 03-05-2006, 18:17
G.O.D.'s Avatar
G.O.D. G.O.D. is offline
Banned
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 67
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Davalon
Vicces, hogy folyamatosan úgy hülyézel mást, hogy azt se tudod, ki az Ami mutatja a kifejlődött vitakészségedet és még előítéletesebbé tesz mindenkit ...Azért vigyázz, el ne sírd magad a végére... A tiszteletedet pedig jól bemutattad:-DDD A topic-od további olvasottságát légyszives ne rajtam próbáld növelni, hanem térj vissza a spo... gyúráshoz.

Ja és 2 gyúrás között, ha van szabadidőd, néha olvass el mondjuk egy könyvet...
Kedves davalon ! (direkt irtam kis betűvel a neved)
A rágalmazásaid elején leirtad, mit csinálsz. Felfogtam. Bár én inkább az utcán sepergető tigris-örs valamelyik tagjának gondolnálak... Ahoz meg van az intelligenciád. (Bár ha meggondolom, nem sérteném meg szegényeket akik becsületesen dolgozgatnak és éldegélnek...)
Tisztelet??? Téged??? Tiszteljen téged a markoló de keményen... Nem érdemled meg még azt sem, hogy szóba álljak veled. Sajnálom a drága időmet pazarolni rád, inkább
Nem kivánom tovább folytatni veled ezt a csevelyt... Innentől kezdve nem kivánatos személy vagy itt...
Köszönöm, hogy idáig boldogotottál minket!
G.O.D.

Last edited by G.O.D.; 03-05-2006 at 18:32..
Reply With Quote
  #174  
Old 03-06-2006, 06:26
G.O.D.'s Avatar
G.O.D. G.O.D. is offline
Banned
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 67
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default Folytatjuk...

Szóval...
Eme kis nemkivánatos közjáték után, ismét várnánk az edzéssel kapcsolatos kérdéseket, lehet az legális, illegális. Itt továbbra sincsenek tabu témák!
Üdv mindenkinek!
Ja.. Ha kérhetem akkor osztályozzátok a topikot:-) Lehet nagy nulla is:-) Nem sértődök meg
Reply With Quote
  #175  
Old 03-06-2006, 06:28
Davalon's Avatar
Davalon Davalon is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Körmend - Szombathely
Posts: 705
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

akkor további jó gyúrást
Reply With Quote
  #176  
Old 03-06-2006, 06:59
G.O.D.'s Avatar
G.O.D. G.O.D. is offline
Banned
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 67
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

köszi meglesz...
Reply With Quote
  #177  
Old 03-06-2006, 10:37
Apa Apa is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 440
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

üdv gyurosok
nem voltam pár napot, jo sokat kellett böngésznem.
God, ne huzzd fel magad felesleges.amugy: zima, a testépitő sportnak is van olimpiája, de lnyegtelen, ugyanugy mint az erős embereknek.
ha valaki koxol és nem edz rá keményen csak ocsmányul vizesedik puffad, és hizik. aki nincs tisztában a dolgok menetével arra felesleges szot vesztegetni.
az mellett anyagi függvényben lehet ugy koxolni hogy nem igazán megy az egészség kárára.( vesevédő, májvédő, stb)
senki nem ajánlgatta a koxolást, csupán mint emlitette vki ,nem vunk egyformák, és ez 1 irány volt azügyben ha annyira hizni akar valaki. azt hogy kerüld a fölös mozgást , én irtam, de hangsulyozom DE ,csakis és kizárolag kemény edzés után, és a hizás érdekében.....
persze 1szerűbb kiforgatni az ember szavait ha valaki kötekedni akar.
másrészt evvel az erővel erősen meglehetne szűrni az olimpiai sportokat szerintem. minek vannak dijugratok , gátfutok, stb ( hagy ne soroljam)
amikor ők csak, és CSAK abban jok. TEHÁT?
mi gyurosok maradunk semmire valo léhűtő szarjankok, akik csak a karjukat növestgetik.
mellesleg egészségvédésre ugyanolyan megfelelő mint bármi más, de nem vagyok hajlando ezt olyannal megvitatni, aki term közelébe se járt.
amikor az ember kinyomja azt a sulyt amiről gondolni sem merte hogy valamikor meglesz, azaz érzés feledtet minden egyéb besülést meghuzodást meg ilyeneket. jaaa volt 1 haverom ő siofokon sakkozott. mellesleg kinnt a strandon ahol 40 kilo volt 1 paraszt (gyalog), képzeld mire kirájnővel átszaladt a pályán, és mattot adott
Reply With Quote
  #178  
Old 03-06-2006, 10:39
Apa Apa is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 440
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

jaa , és amugy ez nem a helyesirási topic.
Reply With Quote
  #179  
Old 03-06-2006, 12:18
zima
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Apa
az mellett anyagi függvényben lehet ugy koxolni hogy nem igazán megy az egészség kárára.( vesevédő, májvédő, stb)
én ezeknél egy sokkal lényegesebb dolgot emelnék ki. mégpedig a genetikát. abban persze tökéletesen igazad van hogy lehet csökkenteni a kockázatokat pénzzel és kellö ismeretanyaggal. de sajnos a tapasztalataim nagyon nagyon szomoruak. nem egy haveromnak operáltak ki egy darabot a májábol. az a baj hogy van napo és minden tini azt a szart szedi mert ahhoz nem kell szurni. igaz hogy bitang erös szer és gyilkolja a máját de nagyon olcso és orálisan bevihetö. szoval az egész kox témához annyit füznék hogy aki nem jár legalább hetente egyszer orvoshoz májfunkciot nézetni. akinek nincs havi egy százasa fehérjére. vitaminokra és pluszba ehhez mondjuk még havi egy száza normális cuccra. aki nem gyur minimum 3 éve. aki nem érte el tisztán a 85-90kg sulyt. az ne nyuljon cucchoz. ez a véleményem.
Reply With Quote
  #180  
Old 03-06-2006, 12:34
zima
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Apa
zima, a testépitő sportnak is van olimpiája,
igen tudom de a topiktársunk gondolom a NOB által elismert. kvalifikált olimpiai sportgákra gondolt. és a miénknek hiába az a titulusa hogy Mr. Olimpia attol még nem szerepel a nyári olimpiákon. ha nem igy van akkor javitsatok ki.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 10:13.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu