Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megbeszélések
Register Stats Members List Today's Posts

Megbeszélések Itt lehet felvetni a javaslatokat, gondolatokat

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #221  
Old 01-29-2007, 13:19
Grabi Grabi is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Bp.
Posts: 1,634
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

ezaz! hamár én nem tudok kapni orit, dögöljön meg a másik is, 20k vip kört neki is! ez milyen emberi magatartás már?

átrágtuk a témát minden oldalrol, többet nem hiszem, hogy tudunk róla beszélni érdemlegesen
__________________
Hüpp-hüpp-hüpp barbatrükk (#316178)
Elkapom a grabancodat! (#355763) ANARCH
Barrigon (#64904)
Y Ddraig Goch (#428537)
Reply With Quote
Sponsored Links
  #222  
Old 01-29-2007, 13:39
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Hüpike View Post
ezaz! hamár én nem tudok kapni orit, dögöljön meg a másik is, 20k vip kört neki is! ez milyen emberi magatartás már?

átrágtuk a témát minden oldalrol, többet nem hiszem, hogy tudunk róla beszélni érdemlegesen

Grabi, ezen semmi nincs még átrágva. Arról volt szó eddig, hogy némelyek elleneztük, mások meg azt tervezgették, hogy lehetne megakadályozni a visszaéléseket. Hozzáteszem, ezzel egy olyan kusza szabályhalmaz körvonalazódott fel, hogy a macerássága miatt eleve alkalmazhatatlan.

Viszont egész idő alatt nem volt értelmes érv amellett, hogy miért lehetne orit átadni, illetve átvenni? Csak azért mert ismerek elfekvő orikat, hadd ne vehessem már át őket...
Reply With Quote
  #223  
Old 01-29-2007, 13:45
karesz6 karesz6 is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Szeged
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Grabi, ezen semmi nincs még átrágva. Arról volt szó eddig, hogy némelyek elleneztük, mások meg azt tervezgették, hogy lehetne megakadályozni a visszaéléseket. Hozzáteszem, ezzel egy olyan kusza szabályhalmaz körvonalazódott fel, hogy a macerássága miatt eleve alkalmazhatatlan.

Viszont egész idő alatt nem volt értelmes érv amellett, hogy miért lehetne orit átadni, illetve átvenni? Csak azért mert ismerek elfekvő orikat, hadd ne vehessem már át őket...
És ha mondjuk félévente lenne egy árverés amikor akárki hirdethetne orit eladásra és lehetne rá ajánlani másikk orit/vip et/mindenféle hódítón belüli javakat és mindenki aki el akar adni egy orit maga döntheti el mejik ajánlatot fogadja el akkor el lehetne kerülni a komolyabb visszaéléseket mert a lehetőség az adásvételre nem lenne folyamatos.
Reply With Quote
  #224  
Old 01-29-2007, 13:49
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by karesz6 View Post
És ha mondjuk félévente lenne egy árverés amikor akárki hirdethetne orit eladásra és lehetne rá ajánlani másikk orit/vip et/mindenféle hódítón belüli javakat és mindenki aki el akar adni egy orit maga döntheti el mejik ajánlatot fogadja el akkor el lehetne kerülni a komolyabb visszaéléseket mert a lehetőség az adásvételre nem lenne folyamatos.
Ezt ugye te se gondoltad komolyan?
Reply With Quote
  #225  
Old 01-29-2007, 13:52
Grabi Grabi is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Bp.
Posts: 1,634
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

nekem hódos pályafutásom során 5 országot akartak adni, ebből 3 még szabin van, kettőt más kapott. nem értem miért nem érv az, hogy vki abbahagyja és akár, mert jófej odaadja egy másik számára szimpatikus embernek az országát? vagy akár azért, mert olyan kezekbe adja aki vigyáz rá és fejlődik vele.

az ellenérveket is belátom. Írtunk szinte mindegyikre olyan szabályokat, amivel az ellenérveket el lehet kerülni.

így pláne nem értem mi az, hogy nincs érv.

karesz: az illető 1 vip körért odaadja akinek akarja amúgyis. minek a licit? gondold át újra, butaság.
__________________
Hüpp-hüpp-hüpp barbatrükk (#316178)
Elkapom a grabancodat! (#355763) ANARCH
Barrigon (#64904)
Y Ddraig Goch (#428537)
Reply With Quote
  #226  
Old 01-29-2007, 13:52
karesz6 karesz6 is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Szeged
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Ezt ugye te se gondoltad komolyan?
Nem látom benne a hibát de engem annyira nem érint az ügy hogy vitát kezdjek emiatt. /Szóval nem gondoltam annyira komolyan. /
Reply With Quote
  #227  
Old 01-29-2007, 13:57
karesz6 karesz6 is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Szeged
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Hüpike View Post
nekem hódos pályafutásom során 5 országot akartak adni, ebből 3 még szabin van, kettőt más kapott. nem értem miért nem érv az, hogy vki abbahagyja és akár, mert jófej odaadja egy másik számára szimpatikus embernek az országát? vagy akár azért, mert olyan kezekbe adja aki vigyáz rá és fejlődik vele.

az ellenérveket is belátom. Írtunk szinte mindegyikre olyan szabályokat, amivel az ellenérveket el lehet kerülni.

így pláne nem értem mi az, hogy nincs érv.

karesz: az illető 1 vip körért odaadja akinek akarja amúgyis. minek a licit? gondold át újra, butaság.
Igen. Így már látom a hibát... De az a temérdek szabály amit erre be kéne vezetni tényleg átláthatatlan. Ha ez a lehetőség folyamatosan élne én továbbra is csak az egyéni elbírálást udnám elképzelni amit már irtam és rá is mutattatok pár hibára. (Pl.: Nekem miért nem lehet ha neki igen., Sok sok meló a supportnak.)
Reply With Quote
  #228  
Old 01-29-2007, 14:01
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Grabi, te régi játékos vagy, neked ajánlottak 5 orit. Én nem vagyok olyan régi, nekem csak kettőt. A még régebbieknek többet, az egészen újaknak kevesebbet.
Asszem a régi játékosok a tapasztalatuk, és az ismeretségük miatt iszonyat nagy előnyben vannak így is, anélkül, hogy ha B-ben valaki felidegesíti, orit vehessenek át ott elintézni a nagypofájút. Szánja rá az időt, és érje utol, vagy várja be egy másik orival...
Reply With Quote
  #229  
Old 01-29-2007, 14:04
Grabi Grabi is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Bp.
Posts: 1,634
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

és nincs ismertségük szerinted, hogy egy b-s szövinek szóljanak, hogy xy-t szedjék már széjjel?
ez is már felvetődött erre is írtunk ellenérvet. ezért mondom, hogy minden oldalrol már át van nyálazva ez az egész.
__________________
Hüpp-hüpp-hüpp barbatrükk (#316178)
Elkapom a grabancodat! (#355763) ANARCH
Barrigon (#64904)
Y Ddraig Goch (#428537)
Reply With Quote
  #230  
Old 01-29-2007, 14:35
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Grabi, te régi játékos vagy, neked ajánlottak 5 orit. Én nem vagyok olyan régi, nekem csak kettőt. A még régebbieknek többet, az egészen újaknak kevesebbet.
Asszem a régi játékosok a tapasztalatuk, és az ismeretségük miatt iszonyat nagy előnyben vannak így is, anélkül, hogy ha B-ben valaki felidegesíti, orit vehessenek át ott elintézni a nagypofájút. Szánja rá az időt, és érje utol, vagy várja be egy másik orival...
En regi jatekos vagyok, talan tapasztalt is, de egy orit se ajanlottak meg fel, ellenben nem is kene....
__________________
Remedy
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Több ország irányítása -Fegya- Általános beszélgetés Hódítós témákban 7 09-11-2006 13:15
1 ország vs. 2-3 ország BeeLord Stratégia & Tippek 18 08-17-2006 22:06
Anarchista ország keresése Milán™ Megvalósult javaslatok 6 05-06-2006 18:45


All times are GMT +1. The time now is 05:08.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu