Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Bulik > Bulik
Register Stats Members List Today's Posts

View Poll Results: Számíthatunk a részvételedre a bulin?
Ott leszek 6 50.00%
Szeretnék menni és jó esély van rá, hogy megyek is (90%) 3 25.00%
Szeretnék menni, de még közel sem biztos (50%) 2 16.67%
Nem tudok menni sajnos. 1 8.33%
Isten mentsen ilyen társaságtól! 0 0%
Voters: 12. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #51  
Old 09-11-2010, 11:12
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Attila(: View Post
Így van. Úgy terveztük, hogy privát buli lesz.
Ááá, most már világos, leesett Nagy ész kellett hozzá
Reply With Quote
Sponsored Links
  #52  
Old 09-11-2010, 11:37
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Attila(: View Post
Így van. Úgy terveztük, hogy privát buli lesz.
Jó, csak ha jól látom voltak ott NEM minigunosok is, tehát NEM volt privát klántali, viszont szelektíven voltak meghívva az emberek, ez rosszul eshet olyanoknak, akik pl 1 hónapja erre készülnek, félreteszik a lóvét az utazásra, meg bemondják a főnöküknél, hogy majd úgy készüljön, hogy az egyik osztályvezetője hirtelen el fog tűnni 2 napra a boltból, stb.
Örültem volna, hogy ha jön valaki, és közli pl velem, hogy én nem férek bele a keretbe.
Pl konkrétan neked örültem volna, ha ezt egy PM-ben, vagy zöldben elmeséled nekem. Csak annyit kellett volna írnod, hogy "figyi, klános buli lesz mégis, de lesz egy nyílt is majd, ne aggódj".

De mindegy, épp úgyis shortban van az életem, és úgy néz ki, hogy a 3-as hullám ment shortba, a 4-es hullám meg flatline lesz, és jó hosszú...
Mára csak abban bízom, hogy az 5-ös hullám elmegy longba. Legalább a bull trendbe be tudjak szállni nyereséggel... Kezdek besokallni, hogy az élet kidobál a stoplossoknál óriási bukóval. - És most csinálok egy kis lóvét az EUR/HUF áfolyamon. Legalább pálinkára legyen pénzem.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
  #53  
Old 09-11-2010, 12:01
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
Jó, csak ha jól látom voltak ott NEM minigunosok is, tehát NEM volt privát klántali, viszont szelektíven voltak meghívva az emberek, ez rosszul eshet olyanoknak, akik pl 1 hónapja erre készülnek, félreteszik a lóvét az utazásra, meg bemondják a főnöküknél, hogy majd úgy készüljön, hogy az egyik osztályvezetője hirtelen el fog tűnni 2 napra a boltból, stb.
Örültem volna, hogy ha jön valaki, és közli pl velem, hogy én nem férek bele a keretbe.
Pl konkrétan neked örültem volna, ha ezt egy PM-ben, vagy zöldben elmeséled nekem. Csak annyit kellett volna írnod, hogy "figyi, klános buli lesz mégis, de lesz egy nyílt is majd, ne aggódj".
Ezt ne Atinak ird. De mivel latom, nem kerek a tortenet, elmondom a tenyeket.

Hol volt, hol nem volt, volt egyszer egy nagyszeru gesztus Monro reszerol.

A Gun tanakodott, es hosszas megbeszeles utan ugy dontott, ezt a partit privatra szeretne. Ennek fenyeben felvetodott, hogy esetleg lesz majd egy nyilt buli is.

Meg lett Monroval beszelve, hogy privat buli lesz. Ezek utan meglepve lattuk, hogy vmelyik belso forumon nem Gunos emberek (Gergo, Tsobi), hivogatnak mindenkit a bulira. (tobbek kozott Teged is). Ati ujra beszelt Monroval, nyomatekositva, hogy privat bulit szeretnenk. Ebben meg is egyeztek.
(Ezert is nem lett kiirva az idopont sem a kulsore)


Ebben a hiszemben, amikor Kill, Zoli meg en odaertunk este, mar meglepve tapasztaltuk, hogy Csempeeken kivul ott van meg vagy 4-5 masik ember is, sot, meg nem hoditos is akadt a tarsasagban.

Mint utolag kiderult, Monro hivta meg oket.

Ezek utan irtam azt, amit.

Ket dolgot talaltam volna normalisnak:

1. Monro azt mondja, hogy fiuk, nekem ez igy nem koser, nyilt buli lesz es kesz, en diktalok, az en felajanlasom.

2. Nem mondja ezt, de akkor nem hiv meg masokat, _senkit_. Epp azert, hogy ne legyen kivetelezes, mert akkor masok jogosan bantodnak meg.

Reszemrol ennyit a temarol, mivel felesleges tovabb bolygatni a dolgot szerintem.
__________________
Remedy
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Remedy For This Useful Post:
  #54  
Old 09-11-2010, 12:20
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Azért Attilának írtam, mert úgy véltem azért vagyunk annyira jóban, hogy egy sort tudna írni nekem.
Mint már leírtam, nem az a gond, hogy nem voltam ott, mert majd megyek a következőre... A gond az volt, hogy senki se szólt arról, hogy akkor végülis nem nyílt lesz, meg nem is zárt, hanem meghívogatós. Ennyi, nem több.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
  #55  
Old 09-11-2010, 12:24
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
Azért Attilának írtam, mert úgy véltem azért vagyunk annyira jóban, hogy egy sort tudna írni nekem.
Mint már leírtam, nem az a gond, hogy nem voltam ott, mert majd megyek a következőre... A gond az volt, hogy senki se szólt arról, hogy akkor végülis nem nyílt lesz, meg nem is zárt, hanem meghívogatós. Ennyi, nem több.
De errol O sem tudott, csak amikor a helyszinre ert, nem vilagos abbol, amit leirtam?

Kill is "ja, hogy nem zart?" kerdessel ugy dontott, hogy akkor szol Kutyulinak is, amikor mar ott voltunk. Ami jo dontes volt, orulok, hogy eljott.
__________________
Remedy
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Remedy For This Useful Post:
  #56  
Old 09-11-2010, 13:04
J.Ati J.Ati is offline
Senior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 5,922
Activity: 9%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
Pl konkrétan neked örültem volna, ha ezt egy PM-ben, vagy zöldben elmeséled nekem. Csak annyit kellett volna írnod, hogy "figyi, klános buli lesz mégis, de lesz egy nyílt is majd, ne aggódj".
Belefértél volna a keretbe bőven, de privát bulit szerveztünk, és ezt itt a fórumon is olvashatta mindenki. Egyébként, ha tudom, hogy így alakul írok neked is, hogy gyere, sőt még hívtam volna Pepát is. Killert szerette volna ő is látni.

Ha egy nagy bulit szervezünk tuti biztos lettünk volna vagy 20-an
Reply With Quote
  #57  
Old 09-11-2010, 13:15
J.Ati J.Ati is offline
Senior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 5,922
Activity: 9%
Longevity: 93%
Default

Egyébként még nagyon korai erről beszélni, de ha Atinak is megfelel, akkor a következő párbajos díjátadót szervezhetnénk Monrohoz.

Tavaly februárban volt, szóval még jó pár hónap van addig, de aki most lemaradt az ott pótolhatja
Ha nagy szerencsétek van eljön Killer is
Reply With Quote
  #58  
Old 09-11-2010, 13:20
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Attila(: View Post
Egyébként még nagyon korai erről beszélni, de ha Atinak is megfelel, akkor a következő párbajos díjátadót szervezhetnénk Monrohoz.
Én már a tavalyit is javasoltam hozzá.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #59  
Old 09-11-2010, 16:41
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 16%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
(Gergo, Tsobi)
Én ugyan nem hívogattam senkit a bulira, hisz én magam is meghívott voltam, Gergőt sem láttam, de ezt majd Ő bizti elmondja.
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
  #60  
Old 09-11-2010, 16:43
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Tsobi View Post
Én ugyan nem hívogattam senkit a bulira, hisz én magam is meghívott voltam, Gergőt sem láttam, de ezt majd Ő bizti elmondja.
Gergo a kezdok foruman hivta Geet, aki panaszkodott, hogy de hiszen idopont sincs kiirva, a Tied nemtom hol, azt mutattak. A Tied meg megvan, azert beidezem:


A holnapin a házigazda biztos szívesen lát.
(Monro)

Kard-szárnyú lepke (4) (#442288) [5/V] , 2010-09-08 23:32:50

Ennyit arrol hogy nem hivogattal. :P


De ne kelljen mar bizonygatni legalabb a tenyeket legyszives.
__________________
Remedy

Last edited by Remedy; 09-11-2010 at 16:50..
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Remedy For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 00:27.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu