Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 01-03-2007, 09:50
karesz6 karesz6 is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Szeged
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default Segítsetek! Hogy mennyek szabira!

Eggy hatalmas problémával fordulok hozzátok. (számomra legalábbis az)
Már vagy 4 éve hódítózom de csak időszakosan. Ez konkrétan azt jelenti hogy szünidő/vizsgaidőszak van hód suli alatt nincs. Eleinte mindig ujj orit kezdtem mert ugy hagytam abba hogy végleg. De most van eggy már jó régi és kedves kis orim amitől nem szeretnék megválni. Nos ez az ori törp. És elhatároztam hogy törpként is viszem végig. A törpel viszont meglátásom szerint sokat kell játszani. Próbáltam vinni suli alatt is. Az lett a vége hogy szétverték. Ha előtte vagyok szépen haladok előre. Jelenleg a 2/b közepén tartokés még kb 3-4 hétig tudok aktív játékos lenni. Ahhoz hogy elérjem a top 30% ot kb 100-150 hejet kell előrelépnem. Még a történethez hozzátartozik hogy legközelebb min. 3 hónapot leszek aktív.

A kérdéseim a következők:1: Mi történik ha az 1/a ba nem lépek klánba csak felmegyek és leszabizok fél évre. 2: Mit javasoltok maxoljak ki gyönyörűen a 2/b top 30% ban alatt épp és majd nyáron lépek szintet vagy siessek és igyekezzek még ebben a 3-4 hétben szintetlépni?
3: Vannak e az a ban olyan klánok akik hasonló ütemben játszanak mint én?
4: Egy közepes tudású játékosnak mennyi ideig tarthat az a ha nyugodt tempóban akar rajta végigmenni?
Sponsored Links
  #2  
Old 01-03-2007, 10:03
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

új
egy
helyet

OFF: ez a vizsgaidőszak, amiről beszélsz, ez mi? Általános első osztály? Egyetem tuti nem lehet, oda ilyen helyesírással nem vehettek fel. Ha igen, az hatalmas szégyen a felsőoktatásra nézve.
__________________
Hódító * Queosia
  #3  
Old 01-03-2007, 10:05
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
új
egy
helyet

OFF: ez a vizsgaidőszak, amiről beszélsz, ez mi? Általános első osztály? Egyetem tuti nem lehet, oda ilyen helyesírással nem vehettek fel. Ha igen, az hatalmas szégyen a felsőoktatásra nézve.
Ejnye, de figyelmetlen vagy... a menjek-et kihagytad
  #4  
Old 01-03-2007, 10:07
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by laci View Post
Ejnye, de figyelmetlen vagy... a menjek-et kihagytad
A vesszőhibákat, egybeírásokat stb. nem is említettem, csak azokat, amikre általános suliban minket még azonnal buktattak. Ezért nem értem, hogy hogyan sikerült egyetemre eljutni így. Vagy már áltsuliban sem foglalkoznak azzal, hogy írni tudjon az, aki a 8. osztályt kijárja?
__________________
Hódító * Queosia
  #5  
Old 01-03-2007, 10:11
Cassandra Cassandra is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
A vesszőhibákat, egybeírásokat stb. nem is említettem, csak azokat, amikre általános suliban minket még azonnal buktattak. Ezért nem értem, hogy hogyan sikerült egyetemre eljutni így. Vagy már áltsuliban sem foglalkoznak azzal, hogy írni tudjon az, aki a 8. osztályt kijárja?
Mondom én, hogy a kedvenc tanárbácsim.
Általánosban erre én is tuti 1-est kaptam volna, pedig nem is vagyok olyan öreg.

És hogy ne csak kötekedjek, én inkább a 2/B topjában mennék szabira.
__________________
"Csak keresed magad,
Hogy mire vagy jó?
Csak kérdezed magad,
Hogy mire vagy jó?
Ha a szíved cserben hagy,
Mire vagy jó?
Ha a dühöd elragad,
Mire vagy jó?"

Last edited by Cassandra; 01-03-2007 at 10:13..
  #6  
Old 01-03-2007, 10:12
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
új
egy
helyet

OFF: ez a vizsgaidőszak, amiről beszélsz, ez mi? Általános első osztály? Egyetem tuti nem lehet, oda ilyen helyesírással nem vehettek fel. Ha igen, az hatalmas szégyen a felsőoktatásra nézve.
Ez feltétlen gonosz volt Egy matematikusnak mennyire fontos a helyesírás? Az egyetemünkön a tanárok fele pösze, a háromnegyede pedig raccsol, írni a 90%a nem tud, ezek után mit vársz a tanulóktól?

On: amikor gép előtt vagy játsz amikor nem szabizz, ez egyszerű Mondjuk én Bben szabiznám, ki tudja milyen ori kell majd fél év múlva Aba
__________________
Steve`sfield (#324643)
  #7  
Old 01-03-2007, 10:17
Cassandra Cassandra is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Steve View Post
Ez feltétlen gonosz volt Egy matematikusnak mennyire fontos a helyesírás? Az egyetemünkön a tanárok fele pösze, a háromnegyede pedig raccsol, írni a 90%a nem tud, ezek után mit vársz a tanulóktól?

On: amikor gép előtt vagy játsz amikor nem szabizz, ez egyszerű Mondjuk én Bben szabiznám, ki tudja milyen ori kell majd fél év múlva Aba
De ha valakit meghúznak az érettségin, az tuti nem jut be egyetemre. Ha ilyen helyesírással írom meg az érettségimet, engem kanyar nélkül megbuktattak volna annó, de lehet az már tényleg túl rég volt.
__________________
"Csak keresed magad,
Hogy mire vagy jó?
Csak kérdezed magad,
Hogy mire vagy jó?
Ha a szíved cserben hagy,
Mire vagy jó?
Ha a dühöd elragad,
Mire vagy jó?"
  #8  
Old 01-03-2007, 10:19
karesz6 karesz6 is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Szeged
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Disgráfiáról hallottatok már basszus??? Tökéletesen tisztában vagyok vele hogy minősíthetetlen a helyesírásom. Annak idején érettségin ha vért izzadva is de átment az írásom írásképpel (az is hasonló) mindennel. Az egyetemen pedig csak szóban vizsgázok és senkit nem érdekel hogy írok. Épp elég nekik az hogy mennyit tudok mondjuk (a holnapi vizsgámra vonatkoztatva) a vírusinterferonok magánéletéről. Sokat olvasgatom ezt a fórumot de épp a fent említett probléma miatt elég ritkán szólok hozzá. Azért kössz az észrevételeket. Majd le ellenőriztetem a word el és ugy másolom be. Bár szerintem a word se tud jobban irni mint én.
  #9  
Old 01-03-2007, 10:19
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Cassandra View Post
De ha valakit meghúznak az érettségin, az tuti nem jut be egyetemre. Ha ilyen helyesírással írom meg az érettségimet, engem kanyar nélkül megbuktattak volna annó, de lehet az már tényleg túl rég volt.
Az érettségi szinthez képest én spec évről évre egyre hülyülök, pár év és újra kell tanulnom az abct De azért válaszolhatnátok is a kérdésre...
__________________
Steve`sfield (#324643)
  #10  
Old 01-03-2007, 10:29
Cassandra Cassandra is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by karesz6 View Post
Disgráfiáról hallottatok már basszus??? Tökéletesen tisztában vagyok vele hogy minősíthetetlen a helyesírásom. Annak idején érettségin ha vért izzadva is de átment az írásom írásképpel (az is hasonló) mindennel. Az egyetemen pedig csak szóban vizsgázok és senkit nem érdekel hogy írok. Épp elég nekik az hogy mennyit tudok mondjuk (a holnapi vizsgámra vonatkoztatva) a vírusinterferonok magánéletéről. Sokat olvasgatom ezt a fórumot de épp a fent említett probléma miatt elég ritkán szólok hozzá. Azért kössz az észrevételeket. Majd le ellenőriztetem a word el és ugy másolom be. Bár szerintem a word se tud jobban irni mint én.
Pfuj, remek kis téma, csak nem biológusnak tanulsz?
__________________
"Csak keresed magad,
Hogy mire vagy jó?
Csak kérdezed magad,
Hogy mire vagy jó?
Ha a szíved cserben hagy,
Mire vagy jó?
Ha a dühöd elragad,
Mire vagy jó?"
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Viccek-bármi jöhet robogo Viccek 4748 10-05-2015 17:13
Angol 1/A lacqa Általános beszélgetés Hódítós témákban 1279 07-02-2013 01:54
Arany köpések Gyötrelem Viccek 192 06-12-2013 18:50
Felfedezés javaslat -Fegya- Megvalósult javaslatok 916 01-20-2007 21:04
És a nem székely viccek Gyötrelem Viccek 17 04-09-2006 09:30


All times are GMT +1. The time now is 14:01.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu