Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Egyéb
Register Stats Members List Today's Posts

Egyéb Minden, ami máshova nem fér

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #4441  
Old 10-20-2011, 17:48
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post

Persze jogosan kaptam, mert előtte pont leminősítettem merengő hozzászólását, mert látszólag pont azt nem olvasta el, amiben a hibát kell keresni elsőre. De attól még igazán visszatérhetnél olyannak, amilyen régen voltál.
nekem is csak ezért tetszett dus hsz-e am szerintem nem mi vagyunk a hibásak, a srác írta összefüggéstelenül és átláthatatlanul.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #4442  
Old 10-20-2011, 20:29
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Én kérek elnézést, remélem igazán boldoggá tettelek kicsit azzal, hogy KEMÉNYEN beszólhattál.

Sajnálom, hogy mostanában már csak ez telik tőled. Mások kijavítása, meg a gombok nyomkodása.
Most komolyan az a bajod, hogy minden beszólás nélkül beidéztem egy részt a másik hozzászólásából, ezzel rávilágítva arra, hogy leírta a hiányolt információt? Vicc, komolyan.

Ha én tettem volna azt, mint Te, akkor is szépen jöttél volna ide írni, hogy már megint én így meg úgy, miért nem vagyok képes elolvasni rendesen a kezdőpostot, meg hat lefelé ujjat nyomtál volna, etc., etc., etc. Kicsit érdekes a hozzáállás.

És igen, nagyon sajnálom, hogy elkezdődött nekem is az egyetem, és nem a kettesre hajtok, hanem inkább tisztességesen végigjárom a VIK-et, hogy valamit tudjak is a végén, és ne a seggemet törölhessem a diplomával. Ezért viszont nincs napi több órám erre a fórumra (mert prioritásban sokkal előrébb vannak a család, haverok, meg az ilyen érdekességek egyaránt, még mielőtt valaki azt hinné, hogy tanulással töltöm a napomat, és kiforgatná a szavaimat), mint egyeseknek, és nem, nem tudok érdemben hozzászólni, és nem, nem érdekel.

Ha nem tetszik, tilts le. Senkinek nem kötelező elolvasnia a hozzászólásaimat. Ha nem tudsz elviselni, nem kell. Igazán nincs semmi baj, nem kell felkapni a vizet, szépen nem jelennek meg a hozzászólások, és mindenki nagyon boldog.
(Jááj, igen, lekezelő voltam, ajj, meg jíí, meg piff meg puff, elbújok a szőnyeg alá, és miközben benne vagyok, eltemetem magam a homokba, azután meg be is falazom magam, és elfelejtek levegőt is venni... ja nem. Mégsem.)

Btw: abszolút semmi beszólás nem volt a hozzászólásomban, sőt, még csak a motiváció sem ez volt mögötte, és nem, nem tettél azzal boldoggá, hogy megint ezt a ... jajj, megijedek előre a lefelé ujjaktól, ezért nem írom végig. Na, de szóval ezt a mentalitást látom megint ezen a fórumon. És én sajnálom, hogy Tőled csak az telik, hogy azon éled ki magad, hogy beírok két pontot a fórumra, és akkor lehetsz keményfiú. (Ahgrrr, már megint a másik hozzászólásának a sémájára írtam az enyémet, teljesen kifogyott belőlem a kreativitás, világvége, áááá.)

Last edited by Dus; 10-20-2011 at 20:33..
Reply With Quote
  #4443  
Old 10-20-2011, 20:31
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Dus View Post
Most komolyan az a bajod, hogy minden beszólás nélkül beidéztem egy részt a másik hozzászólásából, ezzel rávilágítva arra, hogy leírta a hiányolt információt? Vicc, komolyan.

Ha én tettem volna azt, mint Te, akkor is szépen jöttél volna ide írni, hogy már megint én így meg úgy, miért nem vagyok képes elolvasni rendesen a kezdőpostot, meg hat lefelé ujjat nyomtál volna, etc., etc., etc. Kicsit érdekes a hozzáállás.

És igen, nagyon sajnálom, hogy elkezdődött nekem is az egyetem, és nem a kettesre hajtok, hanem inkább tisztességesen végigjárom a VIK-et, hogy valamit tudjak is a végén, és ne a seggemet törölhessem a diplomával. Ezért viszont nincs napi több órám erre a fórumra (mert prioritásban sokkal előrébb vannak a család, haverok, meg az ilyen érdekességek egyaránt, még mielőtt valaki azt hinné, hogy tanulással töltöm a napomat, és kiforgatná a szavaimat), mint egyeseknek, és nem, nem tudok érdemben hozzászólni, és nem, nem érdekel.

Ha nem tetszik, tilts le. Senkinek nem kötelező elolvasnia a hozzászólásaimat. Ha nem tudsz elviselni, nem kell. Igazán nincs semmi baj, nem kell felkapni a vizet, szépen nem jelennek meg a hozzászólások, és mindenki nagyon boldog.
(Jááj, igen, lekezelő voltam, ajj, meg jíí, meg piff meg puff, elbújok a szőnyeg alá, és miközben benne vagyok, eltemetem magam a homokba, azután meg be is falazom magam, és elfelejtek levegőt is venni... ja nem. Mégsem.)
Jaj, akkor mi lesz a Lanawinnal, amit mindig olyan nagy lelkesedéssel olvasok?
Reply With Quote
  #4444  
Old 10-20-2011, 20:37
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Pool View Post
Jaj, akkor mi lesz a Lanawinnal, amit mindig olyan nagy lelkesedéssel olvasok?
Én kérek elnézést, hogy értek is valamihez a világon, és alkottam valamit, amivel több tucat ember tud játszani nap, mint nap.
Hozzátenném, hogy írtam már ez ügyben Atinak, hogy meg kéne szüntetni, mert az itteniek egy része funkcionálisan nincs olyan szinten, hogy tudjon használni egy téma letiltása gombot, vagy eszébe jusson legalább (holott Ati a téma elején még fel is hívta erre a figyelmet), mert olyan helyen üti a mellkasát, amiről semmit nem tud. Én sem megyek tanárnak, mert közöm sincs a dologhoz, és nem is minősítek úgy egy tanárt, hogy nem ismerem alaposan, mint ember, mint tanár.

A nagy arcodra: most elmehetnék olyan állásra (amihez megvan a képesítésem), amivel helyből többet keresnék, mint Te valaha. (Ú, basszus, most hihetetlen nagy lett a pofám. Á, kár.) És igen, ezt a képesítés Lanawin elkészítése folyamán szereztem (nagyrészt), és közben még meg is alkottam egy játékot, amivel napi szinten másoknak örömet szerzek, közvetetten. Én kérek lenézést, tényleg hiba volt, hisz Pool megmondta.
Reply With Quote
  #4445  
Old 10-20-2011, 20:54
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Dus View Post
Én kérek elnézést, hogy értek is valamihez a világon, és alkottam valamit, amivel több tucat ember tud játszani nap, mint nap.
Hozzátenném, hogy írtam már ez ügyben Atinak, hogy meg kéne szüntetni, mert az itteniek egy része funkcionálisan nincs olyan szinten, hogy tudjon használni egy téma letiltása gombot, vagy eszébe jusson legalább (holott Ati a téma elején még fel is hívta erre a figyelmet), mert olyan helyen üti a mellkasát, amiről semmit nem tud. Én sem megyek tanárnak, mert közöm sincs a dologhoz, és nem is minősítek úgy egy tanárt, hogy nem ismerem alaposan, mint ember, mint tanár.

A nagy arcodra: most elmehetnék olyan állásra (amihez megvan a képesítésem), amivel helyből többet keresnék, mint Te valaha. (Ú, basszus, most hihetetlen nagy lett a pofám. Á, kár.) És igen, ezt a képesítés Lanawin elkészítése folyamán szereztem (nagyrészt), és közben még meg is alkottam egy játékot, amivel napi szinten másoknak örömet szerzek, közvetetten. Én kérek lenézést, tényleg hiba volt, hisz Pool megmondta.
Mitől volt nagy arc, hogy megkérdeztem, mi lesz a hülye firkálmányoddal?
A pénzt én nem sajnálom attól, aki megdolgozik érte, nekem ennyi is elég, hogy boldog legyek, nekem a pénz nem minden....
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Pool For This Useful Post:
  #4446  
Old 10-20-2011, 21:19
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Pool View Post
Mitől volt nagy arc, hogy megkérdeztem, mi lesz a hülye firkálmányoddal?
Uff. Nekem nincs ott egy firkálmányom sem. Egyrészt. Másrészt, nagyon ügyes vagy, tényleg, puszi a pocidra, meg megsimogatom a buksidat, hogy képes vagy nagyfiú lenni, és hű, de bele a közepibe nagyon keményen leszólni a 'firkálmányokat', holott magasan meghaladják a Te képességeidet néhányan Lanawinon, mindenféle irománnyal kapcsolatban. De azért szép önminősítés volt, azt elismerem.

Quote:
Originally Posted by Pool View Post
A pénzt én nem sajnálom attól, aki megdolgozik érte, nekem ennyi is elég, hogy boldog legyek, nekem a pénz nem minden....
Jajj, filozofálgassunk még egy picit, lééééégyszi, könyi-könyi-könyi.
Most inkább nem keresem meg azt a néhány tucat hozzászólásod a fórumon, amikor az alacsony béredre panaszkodtál. Valahogy jobban teszek magasról az egészre (vagy Rád? hmm, nem, azt biztos nem, én olyat soha az életben, nem bizony), minthogy bármit is tegyek ez ügyben.

A lényeg: Neked a pénz nem minden. Ühüm. Hát nagyszerű, gratulálok, üdv a klubban. Csupán megjegyeztem (najó, inkább kifejtettem, de kit érdekel a pontos megfogalmazás, hisz akkor nem lenne a végén szó, amit ki lehet forgatni a hozzászólásomban), hogy az a bizonyos dolog, amit Te leszóltál (ha most azt mondod nem is, én komolyan hülyét kapok Tőled), abban messze több érték van, fejenként, több ember számára, mint érték, amit Te kitermelsz javak formájában. Ezen kívül persze mindenkinek ott lehet a csalás, barátok, szórakozás és még kismillió egyéb, ami Neked is úgyszintén megvan, így hát összességében azt kell mondjam drága, hogy az a közösség, amit leszóltál (csak elfogadhatjuk, hogy leszóltad, hisz sugárzik az irónia abból a gyönyörű, és tartalmas megjegyzésedből fentebb), az önmagában több, mint Te magad. De hát az önkritika már csak ilyen (ejj, basszus, ezt már elsütöttem egyszer, no sebaj, hátha nem veszitek észre...).

Ééééés, igggen! Most már sikerült többet is érdemben hozzászólnom egy témához. Sálálá. Remélem elégedett vagy Vityu, mert én tökéletesen. Még jól is éreztem magam a hozzászólások megírása közben. Köszi Nektek.

És a mai nap csattanója következik kedves olvasóink:
Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Persze jogosan kaptam, mert előtte pont leminősítettem merengő hozzászólását, mert látszólag pont azt nem olvasta el, amiben a hibát kell keresni elsőre. De attól még igazán visszatérhetnél olyannak, amilyen régen voltál.
Az a helyzet Vityu, hogy nem, nem kívánok megint olyan lenni, aki olyanba szól bele, amihez nem ért (mert én tényleg messze el vagyok Tőltek maradva a játékbeli tudás tekintetében), hanem inkább figyel. És lehet, hogy félreérthető volt, bocsánat, de én tényleg segítő szándékkal írtam be azt a postot, amire Te itt reagáltál. That's life. Még gyakorlom picit annak megérzését, hogy mások hogy is láthatnak egy posztot. És ez most kivételesen halál komoly, még akkor is, hogyha az előző postsorozatom alapján nem ez jön le. Elnézést a félreértésekért, megpróbálok a jövőben abszolút semmit nem reagálni a témákra. Valahogy csak kibírom - őszintén szólva nem lesz nehéz azok után, amilyen irányba sajnos itt elment a fórum és a közösség. Nem tudom miért, de nagyon érezni, hogy bárki bármi apróságon csúszik, szinte azonnal "darabokra szedik" a fórumozók, úgy, hogy még az élettől is elmegy a kedve. Persze vannak ellenpéldák, pl. a szóban forgó hozzászólásomat tartalmazó témában is látszik, hogy abszolút a segítő szándék vezérelte az összes beírást.


A fenti hozzászólásokra vonatkozóan: bocsánat, hogyha megsértettem valakit, a hozzászólások (remélem a zárójeles tartalmakból azért a legtöbbetek számára egyértelmű) nem voltak komolyak, inkább csak el próbáltam viccelni a helyzetet, remélem többé-kevésbé sikeresen. Ennyi voltam, szép álmokat.
Reply With Quote
  #4447  
Old 10-20-2011, 21:42
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Akkor is egy marhaság a lanawinod, ráérő kockák irománya...
Olyan dezsavűs érzés volt beleolvasni, nekem is volt ilyen lapozgassunk könyvem, persze, ez nem az, de fantasykon "felnőtt" emberek képzelgései...
Nekem meg ez a véleményem, ha ilyen nagy intellektuel vagy, akkor elfogadod...
Reply With Quote
  #4448  
Old 10-20-2011, 22:06
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Na már Ti régiek is egymásnak estek?
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Ati For This Useful Post:
  #4449  
Old 10-20-2011, 22:08
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Nekem meg az a véleményem, hogy próbálj meg visszatérni a földre. Mindenki végigcsinált már több dolgot, és te ennek még csak az elején vagy. Én is jártam egyetemre. Nekem 5 évig tartott. Vágjak fel rá? Végig melóztam közben, amíg a csoporttársaim csak szórakoztak. Vágjak fel rá? Befejeztem, és azonnal lett munkám. Vágjak fel rá?

Az, hogy te abban a szerencsés helyzetben vagy, hogy olyanba vagy jó, amit jelenleg megfizetnek, még nem jelenti azt, hogy más nem jó valami másban. Én is lennék politikus annyi pénzért, de nem leszek, mert nem érdekel. Én is lennék programozó, de az sem érdekel. Biológus lettem, kutató. Ez érdekel, ezt szeretem. Vágjak fel rá? Ja, persze nem, mert te elmehetnél már most többért dolgozni, mint én diplomásan... Tudod mit? Tedd azt, és legyél önfenntartó. Én ezt csináltam. Vágjak fel rá?

Szálljunk már le arról a lóról. Nem mindegy, hogy ki mit csinál? Nem az határoz meg valakit, hogy miben jó és mennyit keres... Hanem az, hogy milyen ember. Régen egy lelkes, jó fej embernek tartottalak, aztán átváltottál nagyképű, kioktató jellemre, és ez nem tetszik. Persze ki nem szarja le, hogy nekem mi tetszik... Ugyanakkor én is leszarom, hogy neked mi nem tetszik. Volt egy véleményem, elmondtam. Ennyi.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
The Following 5 Users Say Thank You to vityu For This Useful Post:
  #4450  
Old 10-20-2011, 22:09
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Na már Ti régiek is egymásnak estek?
Ez mindig benne van a pakliban. Tegnap pl Princ klántársammal balhéztam össze. Pedig régen együtt nyomjuk az ipart
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 17:13.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu