Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #391  
Old 03-10-2007, 15:00
Penya Penya is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kistelek
Posts: 621
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Wanax View Post
engem is foglalkoztatott regen az elohalott faj "tuningolasa"
En a kovetkezokre jutottam:

- alapbol tobben ferjenek el az epuletekben! (ugyis egy igenytelen faj)
- ha mar nem tud varazsolni, mert nincs tudata, akkor az MF elohalottnak legyen egy lathatatlan kronikasa aki minden korben teljes kronikat csinal...
- a csaszar megszanhatna ezt az elnyomott fajt es adomanyozhatna neki egy pancelzatott ami altal tamadni es vedekezni is jobban tudna ha mar megint csak tudat miatt nem tudja a tekercs bonuszokat hasznalni!
- pestises ori ne tudjon embert lopni az elohalottol!!! Es legyen meggyengitve az eredmenyesseg a toli akciokra vagy hamarabb kapcsoljon be az automata vedelem...

Velemeny???
Kicsit fáradt vok, a páncélzatot ugy olvastam h páncélauto néztem is h mi van aztán leesett Nem rossz ötlet de ez még sokra elmondhato, én szeretem a hullát sztem jo lenne kicsit erositeni mert ez igy szánalmas.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #392  
Old 03-10-2007, 18:33
Meteo's Avatar
Meteo Meteo is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Veszprém/Pécs
Posts: 164
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Xeper View Post
És akkor mi a frászt csinálsz ellene? Malmozol? Esetleg írsz neki valami rémisztőt zöldben?
Merthogy szinte semmi nem marad amivel meg lehetne fogni (seregen kívül természetesen... de ha abban is erősítenénk.... )
Lerengeted, letűzgolyózod, meg lopsz tőle embert. Hadinak meg úgysem olyan erős.
__________________
Est modus in rebus.
Reply With Quote
  #393  
Old 03-10-2007, 18:51
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Az automatikus vérszomj mellett egy automatikus védelem varázslat azért sokat dobna a hullán. A Teljest viszont nem adnám meg neki, az már túl erős lenne.
Reply With Quote
  #394  
Old 03-22-2007, 19:23
tetuke tetuke is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 2
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Sziasztok!


En szerintem is ha mar be van vezetve a hulla mint faj akkor egy kicsit erositeni kellene.

En a kovetkezore gondoltam:Elit katonakat(ertsd minden ami nem alap katona) az alap nepessegbol is kepezhet ha van ra fegyvere...Ha ez igy tul eros akkor elit katonakat direkt kepezhet a nepesseg 5%-ig.
Szoval szerintem ezt is be lehetne venni mint fajspecifikus tulajdonsagot.
Reply With Quote
  #395  
Old 03-23-2007, 00:28
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by tetuke View Post
Sziasztok!


En szerintem is ha mar be van vezetve a hulla mint faj akkor egy kicsit erositeni kellene.

En a kovetkezore gondoltam:Elit katonakat(ertsd minden ami nem alap katona) az alap nepessegbol is kepezhet ha van ra fegyvere...Ha ez igy tul eros akkor elit katonakat direkt kepezhet a nepesseg 5%-ig.
Szoval szerintem ezt is be lehetne venni mint fajspecifikus tulajdonsagot.
De ez nem oldana meg semmit a jelenlegi legsúlyosabb gondjaiból... ugyanis nem gazdaságilag van megszorulva.
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
Reply With Quote
  #396  
Old 03-23-2007, 02:10
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Wanax View Post
engem is foglalkoztatott regen az elohalott faj "tuningolasa"
En a kovetkezokre jutottam:

- alapbol tobben ferjenek el az epuletekben! (ugyis egy igenytelen faj)
- ha mar nem tud varazsolni, mert nincs tudata, akkor az MF elohalottnak legyen egy lathatatlan kronikasa aki minden korben teljes kronikat csinal...
- a csaszar megszanhatna ezt az elnyomott fajt es adomanyozhatna neki egy pancelzatott ami altal tamadni es vedekezni is jobban tudna ha mar megint csak tudat miatt nem tudja a tekercs bonuszokat hasznalni!
- pestises ori ne tudjon embert lopni az elohalottol!!! Es legyen meggyengitve az eredmenyesseg a toli akciokra vagy hamarabb kapcsoljon be az automata vedelem...

Velemeny???
sok dolog tetszik:
-sztem is járhatna neki vagy 20-30%laki bónusz fajilag
-krónikás nem kéne sztem az vhogy nagoyn táp
-mondjuk kéne akkor 15%védelem bónusz (tudós hulla tudja 5%-ig használni a tekibónuszt )
-toli ügyileg tulzottan nem védeném, mert azért ebben maradjon gyenge,viszont az jó ötlet hogy legyen vmi extra védelme emberlopás ellen, mert a mostani marha kevés

összevetve sztem ami beleférne:20%laki bónusz, 15%védelem, és mondjuk 80%os védelem az emberlopások ellen
ezzel egész korrekt kis faj lenne, könnyü lenne élezni

a 30%lakit már soknak tartok, mert igénytelen mi voltja miatt könnyü élezni: mondjuk pár fémbánya meg kovács(összesen olyan 6%), 24%ház 70%barakk
ha jól számolom akkor olyan 71-72% a foglalkoztatottság tehát legyújtani is nehéz, és mondjuk 3.on már nagyobbat ütne mint egy 50%os barakkos óriás tudós és sokat nem lehetne vele kezdeni. pénze van a kati képzésből, gyújtás után visszaépit, ártozás nem sokat számit, és mondjuk beütni se egyszerü...
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
  #397  
Old 03-23-2007, 06:08
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
sok dolog tetszik:
-sztem is járhatna neki vagy 20-30%laki bónusz fajilag
-krónikás nem kéne sztem az vhogy nagoyn táp
-mondjuk kéne akkor 15%védelem bónusz (tudós hulla tudja 5%-ig használni a tekibónuszt )
-toli ügyileg tulzottan nem védeném, mert azért ebben maradjon gyenge,viszont az jó ötlet hogy legyen vmi extra védelme emberlopás ellen, mert a mostani marha kevés

összevetve sztem ami beleférne:20%laki bónusz, 15%védelem, és mondjuk 80%os védelem az emberlopások ellen
ezzel egész korrekt kis faj lenne, könnyü lenne élezni

a 30%lakit már soknak tartok, mert igénytelen mi voltja miatt könnyü élezni: mondjuk pár fémbánya meg kovács(összesen olyan 6%), 24%ház 70%barakk
ha jól számolom akkor olyan 71-72% a foglalkoztatottság tehát legyújtani is nehéz, és mondjuk 3.on már nagyobbat ütne mint egy 50%os barakkos óriás tudós és sokat nem lehetne vele kezdeni. pénze van a kati képzésből, gyújtás után visszaépit, ártozás nem sokat számit, és mondjuk beütni se egyszerü...
Azért ne csináljuk már a hullából túltápolt Rambó 20-at ez már kicsit szerintem túlzás
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #398  
Old 03-23-2007, 07:32
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Kutyuee, ez picit erős
Bár tény, hogy fentebbi szinteken jobban jatszhatobb lenne.
Reply With Quote
  #399  
Old 03-23-2007, 10:43
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
Azért ne csináljuk már a hullából túltápolt Rambó 20-at ez már kicsit szerintem túlzás
Picit furán fogalmaztam elöbb de a lényeg hogy amit kiszámoltam az az hogy ÉN IS TÚLZÁSNAK TARTANÉK 30%laki bónuszt, mert azzal sztem is túl tápolt lenne
tessék számolások 20%laki bónusszal

70%hulla barakk ütöereje 3.szinten kb 46,3%óriás tudós barakk ütőereje, kb 43,7% gnóm tudós barakk ütőerje , 40% ork tudós barakk 38%ork tábornok barakk, 46,1%törpe barakk

nem tudom, de sztem ezek reális számok,sőt sokan szárnyalják túl így feljönne a hulla a hadisok közé (vmiben jó lenne), és azt se felejtsd el hogy ezek mind átütik forditott esetben, hiszen neki nincs védelem varázslata viszont a támadok meg vérszomjal jönnek, sztem annyira ez nem táp,végülis a hulla hadin kivül másra alkalmatlan (perpillanat most még arra is)...
legalább 2.on 3.on számott tevő hadi ereje lenne. A-ban úgyse érne semmit,a sok tf miatt...
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni




Last edited by Kutyuleee; 03-23-2007 at 10:47..
Reply With Quote
  #400  
Old 03-23-2007, 10:49
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

és még annyit hogy még lefelé támadva is simán átsétál rajta 38%óriás barakk (ha megkapja a 15%védelmet akkor)
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 05:14.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu