Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #281  
Old 04-21-2008, 11:06
Arwen's Avatar
Arwen Arwen is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: New York
Posts: 309
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Hamilkár View Post
Pontosan 277.448 értéken csücsül valaki 5/W tetején, nem alacson sorszámmal.

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Valóban biztosan nem véletlen, hogy az az ország ott van, biztosan megvan az oka annak, hogy ő oda felkerült valahogyan, például felfedezett, vagy felütötte magát, vagy egyéb módon.
"felfedezett" LOL

Benne van ebben a mondatban az igazság is, csak másképp kell összerakni a szavakat:

valahogyan felütötte magát!

Ekkora értéket 1/A-ban sem egyszerű elérni, majd pont az 5. szinten lehet csalás nélkül, mi?
Reply With Quote
Sponsored Links
  #282  
Old 04-21-2008, 11:09
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Arwen View Post
"felfedezett" LOL

Benne van ebben a mondatban az igazság is, csak másképp kell összerakni a szavakat:

valahogyan felütötte magát!

Ekkora értéket 1/A-ban sem egyszerű elérni, majd pont az 5. szinten lehet csalás nélkül.
Nem világos, hogy miért ne lehetne 5. szinten ilyen értéket elérni. Különösen annak fényében nem világos, hogy nemrég lett bevezetve egy olyan módosítás, ami pont az ilyen méretű országok létét nehezíti az 5. szinten. Ez azt jelenti, hogy eddig különösebb nehézségek nélkül ott lehetett.

Ettől függetlenül jelenleg teljesen mellékes az, hogy hogyan került oda az ország.

Továbbra is ovis szindrómának érzem, hogy "jajj, az 5/X topból anarchba kerültek az országaim, tuti nem szeretnek, mert bezzeg az 5/W". Miért más esetleges szabálytalankodásával kell takarózni ilyen esetben? Az, hogy más esetleg szabálytalankodik, feljogosít bárkit is arra, hogy ő is azt tegye? Kétlem. Ha valaki mégis így érzi, akkor az illetőt kérem, hogy már most törölje az országát, ez esetben nem szívesen látott a Hódítóban. Ez esetben teljesen igaza van, amikor úgy érzi, hogy itt "nem szeretik".
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #283  
Old 04-21-2008, 12:35
Hamilkár Hamilkár is offline
Junior Member
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 33
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Valóban biztosan nem véletlen, hogy az az ország ott van, biztosan megvan az oka annak, hogy ő oda felkerült valahogyan, például felfedezett, vagy felütötte magát, vagy egyéb módon.

Sajnálom, hogy sokan úgy játsszák a Hódítót, hogy dögöljön már meg a másik is. Azt gondolom, hogy a legtöbb embernek ezt a hozzáállást az oviban ki kellett volna nőnie, de sajnos ez sokaknál nem sikerült.

Akinek problémát okoz, hogy egy csaláson kapott ország áthelyezsére kerül, annak a Hódítót nem tudom jószívvel ajánlani. Itt nem az a divat, hogy ilyenkor csapkodva és dühöngve mindenki más fejét is követelni kell. Ha valaki átkerült, akkor átkerült. Ennyi történt, és nem több.

Ennek fényében, mivel a Hódító úgy látom, hogy számodra nem kellemes időtöltés, arra kérlek, hogy a jövőben kerüld el a játékot, és keress olyan elfoglaltságot, ami valóban szórakozást nyújt.

Csak sejtem, de nem vagyok biztos benne (sőt, nem is lényeges), hogy az áthelyezett országok gazdája vagy. Ez esetben is áll a fenti: ha át lettél helyezve, akkor annak oka volt, hidd el. Ilyenkor nem az a megfelelő hozzáállás, hogy elkezded a többieket szapulni, hogy bezzeg ők miért nem kerülnek át, illetve a fórumon szentségelni.

Ez a hozzáállás a jövőben sem kellemes perceket fog szerezni, hanem bosszankodást, hiszen valószínüleg újra és újra szabálytalan módszerekkel próbálkoznál. Ezért valóban nem tudom javasolni, hogy tovább folytasd a játékot, hiszen újra és újra kellemetlen pillanatokat fog szerezni neked.
Szerintem összekeversz valakivel!
Nincs baj a hozzáállásommal és nem szentségeltem, se szapultam sehol.
Egy szerintem ideillő példát mutattam és elmondtam a véleményemet ... azt szabad!

Igen, ma áttettétek 2 orimat, jogos volt, hülye voltam! De ez nem ide tartozik ...
Reply With Quote
  #284  
Old 04-21-2008, 12:37
Hamilkár Hamilkár is offline
Junior Member
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 33
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Ja, nem X-ből, hanem B-ből tettél ki ...
Reply With Quote
  #285  
Old 04-21-2008, 12:41
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Hamilkár View Post
Szerintem összekeversz valakivel!
Nincs baj a hozzáállásommal és nem szentségeltem, se szapultam sehol.
Egy szerintem ideillő példát mutattam és elmondtam a véleményemet ... azt szabad!

Igen, ma áttettétek 2 orimat, jogos volt, hülye voltam! De ez nem ide tartozik ...


Milyen példát?

Nem hiszem, hogy más csoportoknak bármi érdemi köze lenne ahhoz, hogy az X csoport legfelső országai átkerültek, és miért kerültek át.

Ha jogos volt az áthelyezésed (ez esetben nem is tudom miről van szó, hiszen ez a téma az 5/X topos országairól szól), akkor miért mondod, hogy szegény te, téged itt nem szeretnek? Ezek szerint nem arról van szó, hogy szeret-e valaki, mert te magad írod, hogy jogosan kerültél át. És mivel azt is te magad írod, hogy ez nem ide tartozik, ezért aztán végképp fogalmam sincs, hogy ez hogy került ide, és hogyan kapcsolódik az 5/X topos országainak áthelyezéséhez...
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #286  
Old 04-21-2008, 12:42
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Hamilkár View Post
Ja, nem X-ből, hanem B-ből tettél ki ...
Ennek akkor mi köze az 5/X topjához?
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #287  
Old 04-21-2008, 13:05
Hamilkár Hamilkár is offline
Junior Member
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 33
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post


Milyen példát?

Nem hiszem, hogy más csoportoknak bármi érdemi köze lenne ahhoz, hogy az X csoport legfelső országai átkerültek, és miért kerültek át.

Ha jogos volt az áthelyezésed (ez esetben nem is tudom miről van szó, hiszen ez a téma az 5/X topos országairól szól), akkor miért mondod, hogy szegény te, téged itt nem szeretnek? Ezek szerint nem arról van szó, hogy szeret-e valaki, mert te magad írod, hogy jogosan kerültél át. És mivel azt is te magad írod, hogy ez nem ide tartozik, ezért aztán végképp fogalmam sincs, hogy ez hogy került ide, és hogyan kapcsolódik az 5/X topos országainak áthelyezéséhez...
"X top, avagy hogyan kell ügyesen játszani " ez a cim ....
Felhivom a figyelmedet az "avagyos" részre!

Szerintem ügyes játék normál 5-ös csopiban az emlitett érték.

Szó sem volt szeretetről, én egyenlőséget emlitettem, ami sajnos nincs.
Én elhiszem, hogy mindent megpróbáltok megtenni érte, egyszer talán menni is fog ....
Te értelmezed úgy a szavaimat, hogy elégedetlenkedek és más kárát akarom. Ez nem igy van!
Reply With Quote
  #288  
Old 04-21-2008, 13:13
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Hamilkár View Post
"X top, avagy hogyan kell ügyesen játszani " ez a cim ....
Felhivom a figyelmedet az "avagyos" részre!
Én pedig felhívom a figyelmed az előző 29 oldalra, ahol elolvashatod, hogy miről szól a téma...................................

Quote:
Originally Posted by Hamilkár View Post
Szó sem volt szeretetről, én egyenlőséget emlitettem, ami sajnos nincs.
Attól, hogy két autót megállítanak, amiért 130-cal hajtottak, még nem biztos, hogy mindkettőt meg is büntetik, hiszen lehet, hogy az egyik ezt nem városban, hanem autópályán tette... Ne vegyük már egy kalap alá az összes országot, aminek hasonló az értéke... Komolyan azt szeretnéd, hogy ha egy kezdő indít 2 országot, akkor utána az összes kezdőt helyezzük anarchba, mert jééé, ugyanannyi volt az értéke, és az országa is ugyanúgy nézett ki, biztos ő is csalt?!

Lehetőleg ne ez legyen a döntő abban, hogy ki megy anarchba, és ki nem. Érdekes világ lenne az úgy.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #289  
Old 04-23-2008, 08:03
Vésd Vésd is offline
Junior Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 68
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Örömmel jelentem, hogy az 5/X ben megszűnt a top
Illetve nem megszűnt csak átalakult
Köszönjük, hogy végre elérhető lett mindenkinek a top 1. helyezés az éjszaka történtek miatt
Lehet ebbe a csoportba fordulni a sok személyiséges oriknak, szeretettel vár mindenkit az 5/X
Reply With Quote
  #290  
Old 04-23-2008, 08:16
Rebellis Rebellis is offline
Member
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 549
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Vésd View Post
Örömmel jelentem, hogy az 5/X ben megszűnt a top
Illetve nem megszűnt csak átalakult
Köszönjük, hogy végre elérhető lett mindenkinek a top 1. helyezés az éjszaka történtek miatt
Lehet ebbe a csoportba fordulni a sok személyiséges oriknak, szeretettel vár mindenkit az 5/X
:-)
Melyik éjszakára gondolsz:-)
Mert énszerintem nem is éjszaka volt akkor:-)
Mikor az áthelyezések voltak.
Elég régi hír ez már amúgy:-)
Abban igazad van,hogy mindenkit szeretettel várunk és ürülünk,hogy te is újra vagy ott:-)
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Vampire-The Masquerade MiKoR Fantasy, szerepjátékok 125 07-01-2008 07:20
Hogy,mit és hogyan kell csinálni az elf-el? Gábor Általános beszélgetés Hódítós témákban 7 10-13-2007 10:38


All times are GMT +1. The time now is 18:14.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu